Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 39483

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 08-10-2007, 15:58:51
lat nam me keto breket ju,,,LOL


#626 ne: 08-10-2007, 17:34:16
Moj po pse nuk thu ti ai qe hapi temen sa pervers paska qene! deri te brekt e grave i fut hunet hahaha.  une i kam te tuqe sot me shume tantella dhe jane steme benzi! LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 08-10-2007, 17:41:50
Une sot i kam gri te erreta, pambuk, me shtat te larte dhe llastike te gjere qe shkruan "Victoria's Secret" rreth e rrotull. :)


P.S. Moj Erlehte, po ti mbete pa breke me duket se perndryshe do te na i tregoje te tuat. Si shume zhveshur te linka Maksi aty ke vendi i shenjte. :d :d :P Hahahahahaa LOL

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 09-10-2007, 13:22:30
Moj po pse nuk thu ti ai qe hapi temën sa pervers paska qenë! deri te brekt e grave i fut hunet hahaha.  unë i kam te tuqe sot me shumë tantella dhe janë steme benzi! LOL LOL LOL
Jo,jonuk eshte pervers por besoj se e ka hapur per te gjetur ndonje ngjyre apo kombinim cool,qe ndoshta nuk e ka gruaja tij.....Por deri tani pa rezultat, te gjitha i ka ajo  :DP.S. Moj Erlehte, po ti mbete pa breke me duket se përndryshe do të na i tregoje te tuat. Si shumë zhveshur te linka Maksi aty ke vendi i shenjtë. :d :d :P Hahahahahaa LOL

Jo se vijne mikrobet pastaj LOL
Te rafte e mira ty ishalla  :D
#629 ne: 17-10-2007, 08:46:45
i kam breke normale....se jam ne diten e mia kete jave :(

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#630 ne: 17-10-2007, 19:58:28
Une i kam me 6 ngjyra, mi ka bere plaka gjithe arna, edhe pastaj benevreke leshi.

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 18-10-2007, 19:19:12
Unë i kam me 6 ngjyra, mi ka bërë plaka gjithë arna, edhe pastaj benevreke leshi.
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 68
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#632 ne: 18-10-2007, 21:21:45
Un i kam te kuqe.Ne mes eshte nje femi qe ka nxjerr gishtin e mesit brenda nje trekendeshi te zi...Lexon DANGENEROUS
dont touch

 • Postime: 28584
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 18-10-2007, 23:55:39
Moj po pse nuk thu ti ai qe hapi temën sa pervers paska qenë! deri te brekt e grave i fut hunet hahaha.  unë i kam te tuqe sot me shumë tantella dhe janë steme benzi! LOL LOL LOL
Po e ka :D
Eh moj Erlehta ca te paska rene per pjese :P

 • Postime: 28584
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 19-10-2007, 00:14:58
Une vendosa te tregoj me foto te miat.


:D :D :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 19-10-2007, 08:38:21
WOW c'fare trupi qe paske more MAX, s'e kishim haberin fare, une jo njehere. Lum Zonjeza Kacurrelse qe te ka! LOL Ato breket gati sa s'i cave nga muskujt, kujdes!! :d

Une sot, ehhhh... siper kam nje pale boxers me kuadrata te bardha me bojeqielli. ;)

#636 ne: 20-10-2007, 15:26:38
sot apo tani i kam nje ngjyre jeshile si ngjyre preshi! shume te bukura.  LOL LOL O max me qafsh mos qit mo foto asojsh se ke me e bo ket temen me te klikume. hahahahaha. edhe shfryhu pak se mja morre frymen asaj te vogles! LOL LOL

 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 22-10-2007, 20:08:47
Po e ka :D
Eh moj Erlehta ca te paska rënë për pjesë :P

 ato sqenkan te brendshme por i bie cader ushtrie me gjith ate shkrim  :D lol

 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 22-10-2007, 20:09:41
Un i kam te kuqe.Ne mes është një femi qe ka nxjerr gishtin e mesit brenda një trekendeshi te zi...Lexon DANGENEROUS
dont touch

 e kisha fjalen per kete  ;)

#639 ne: 23-10-2007, 10:08:59
Boxera te zeza.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#640 ne: 23-10-2007, 18:42:56
paska plas keq ketej puna,une nuk besoj qe deri tani keni patur brek veshur ju vajzat.Tani vishuni se do ftoheni se ka filluar dimri :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 24-10-2007, 06:52:28
Grixho i kam per te interesuarit. LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 24-10-2007, 11:26:20
Oau si e kuptove qe do interesoheshim? :P :P :P

Prsh Elegance :perqafim

#643 ne: 24-10-2007, 11:39:10
te miat jane debore te bardha..sepse sot jam veshur ne te bardha

kushedi cfare zgjon e bardha...ndonje impuls :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 24-10-2007, 11:57:42
Lere Capi mos na shtyj me shume... :P :P :P

#645 ne: 24-10-2007, 12:01:48
zgjon ndonje sinjal frequence per turbinen :)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 24-10-2007, 12:02:13
Sie gjete? :P

#647 ne: 24-10-2007, 12:03:00
sepse tani po bej rregullimin e ventilit per turbinen e gasit LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 24-10-2007, 12:09:06
shtrengohe mire me duar tubin dhe vidhose mire... LOL LOL LOL

#649 ne: 24-10-2007, 12:10:35
Po e kuqja cfare zgjon?

Temat e fundit