Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 39480

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 03-11-2007, 18:24:50
dhe ai qe do m'i hek sonte

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#676 ne: 03-11-2007, 19:09:02
ne krahun e majt

Mbrapa apo perpara eshte ky lepuri :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 04-11-2007, 02:31:25
pfff, sa injorant qe je!! vertet te duhet ta vizatoj.

 • Postime: 28584
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 04-11-2007, 02:44:33
Pse jo pyes unë? Ke nai pun tjetër ti kshu? Hec tregoja cunit :P

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 04-11-2007, 03:45:43
nuk ka lek per sy

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#680 ne: 04-11-2007, 08:19:25
Hec mi ma trego se per lek ta mbushi lepurin me lek nese doo :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 04-11-2007, 12:47:13
Hec mi ma trego se për lek ta mbushi lepurin me lek nëse doo :D

s'të thash qe ti te te me japish mua leket, por çka te kushton esht ajri qe ti thith ne pranin time. "Thith", jo ne at aspekt tuajin!!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#682 ne: 04-11-2007, 13:07:28
Jo joo leket pasi te te ma tregosh lepurin ...sa per me thith e shofin se cfare do te thithim :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 04-11-2007, 15:54:05
Jo joo leket pasi te te ma tregosh lepurin ...sa për me thith e shohin se çfarë do të thithim :D

  Jojo:LOL :puth

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 04-11-2007, 17:26:26
S'ka shume qe i vesha (taze, te fresketa) sepse sapo dola nga dushi. I kam te bardha debore, me yje ngjyre blu navy, tek beli ne llastika e tejdukshme me tyl. ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#685 ne: 04-11-2007, 19:23:44
  Jojo:LOL :puth

 Hajt pra po ia jap edhe une nje te thithne atij lepurit tend :D :-*

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 05-11-2007, 04:29:02
Hajt pra po ia jap edhe unë një te thithne atij lepurit tënd :D :-*

Po lerni ore lepujt e brekeve se ka te tjere lepuj me c'fare mund te merreni. :D Oj keta! LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#687 ne: 07-11-2007, 01:26:57
Hahah..une vetem me lepuj merrem mi :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#688 ne: 07-11-2007, 18:18:01
shyqyr qe paskeni fillu me vesh mbathjet me ne fund :D

#689 ne: 07-11-2007, 18:21:48
une i kam jeshile...tip sportive sot..lexojne dale ti shof cfare shkruan :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#690 ne: 07-11-2007, 18:28:07
ti kot i vesh se je ftoh nga mbrapa (tani vishi sa te duash) :D

#691 ne: 07-11-2007, 18:58:42
me shkrive o capo si une njehere qe smbaja mend ckisha veshur hahahaha. tani i kam portokalli me nje figure dielli nga pas. me rripa anesore te holla!

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#692 ne: 07-11-2007, 19:03:48
nga mbrapa(figura diellit domosdo) se nga para ska nevoje se kuptohet :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 08-11-2007, 12:03:40
sot i kam tangat te bardha dhe me nje lule te vockel siper, perpara ke (...) LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#694 ne: 08-11-2007, 13:19:09
E di ti sa i dua une lulet ee ? :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 08-11-2007, 15:12:23
un s'do i vesh po s'i pelqeje ti, darling u!! :P

#696 ne: 08-11-2007, 15:14:14
Eh moj Mishel...sa here i harroj une ckam veshur...se smbaj mend  cfare vesh ne mengjes nga nxitimi...po thuaj shyqyr qe vesh

sot i kam te verdha...jane te pambukta me nje palme te qendisur para te kujtojne pak detin...jane te plota jo tanga (spara vesh te tilla ) dhe komode...dmth sme ngel dora nje me dy pas pantallonave duke i terheq:D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#697 ne: 08-11-2007, 15:41:50
un s'do i vesh po s'i pëlqejë ti, darling u!! :P

Natyrish se joo darling

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#698 ne: 08-11-2007, 19:15:00
Eh moj Mishel...sa here i harroj unë ckam veshur...se smbaj mend  çfarë vesh ne mëngjes nga nxitimi...po thuaj shyqyr qe vesh

sot i kam te verdha...janë te pambukta me një palme te qendisur para te kujtojnë pak detin...janë te plota jo tanga (spara vesh te tilla ) dhe komode...d.m.th. sme ngel dora një me dy pas pantallonave duke i tërheq:D
sa e sinqerte esgte goca,kjo eshte flori,per kete e dua me shume se ate..dhe ato.. :perqafim

#699 ne: 09-11-2007, 14:19:15
e sa me dun mua.......shume :D

Temat e fundit