Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 40754

#775 ne: 28-01-2008, 16:57:24
dhe duart ne xhepa duke u kruajtur besoj LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#776 ne: 28-01-2008, 17:04:07
jo jo,ne fakt gjynah te qahem deri tani(nuk me ka ecur keq) ;)

#777 ne: 01-02-2008, 13:18:30
ngelem perdite duke treguar breket..spaskemi pas pune tjeter LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#778 ne: 01-02-2008, 13:20:26
Me llafe ju i boni te ghitha  LOL

#779 ne: 01-02-2008, 17:38:19
ngele pas brekeve te femrave o ujku LOL LOL apo i ke hoby LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 01-02-2008, 17:40:08
Ka idene se kjo nuk mban fare se i ka bezdi. LOL LOL LOL

#781 ne: 01-02-2008, 17:51:39
Kushedi ku te fluturon laraska ty ne keto momente LOL

#782 ne: 01-02-2008, 23:01:47
perizoma bojqielli

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#783 ne: 03-02-2008, 20:45:40
bobobooo sa seksi dukesh me ato,mos i ndrro asnjehere(si model e si ngjyre them) hmmmmm:

#784 ne: 03-02-2008, 20:47:00
ca jane perizoma

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#785 ne: 03-02-2008, 20:51:00
nuk ke si ta dish,sepse nuk mban asnjehere gje veshur ti :D

#786 ne: 03-02-2008, 22:10:28
 capi sdi cjane perizomat? hmmmmm: po tangat moj e uruar! nejse sot kam veshur nje pale mbathje ngjyre e verdhe me kafe e shartuar. sdi ekzaktesisht si quhet si ngjyre. me ripa te holla ansore dhe me bordura jeshile te errta. me nje figure femre perpara . te pambukta. dhe kaq.

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#787 ne: 03-02-2008, 22:18:06

shum ngjyra të komplikuara... më bone kurioz

hudhe i foto t'atyre brekve mishel...

#788 ne: 03-02-2008, 22:22:08
po si jo mo si e do foton te veshme apo te heqme  :P meqe ra llafi ti cngjyre i kishe? LOL LOL

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#789 ne: 03-02-2008, 22:30:13

si t'vi për marë ty mishel... më mirë ma bo i foto ashtu t'veshme, se përndryshe do t'kërkoj më shum pasaj

un...? t'zeza llastik blu, e të shkrujtme ^brek burrash^  me ziza

#790 ne: 03-02-2008, 22:36:13
je tu majt zi gjo ti? hahahahaha.

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#791 ne: 03-02-2008, 22:39:41

:d

jo, larg qoftë... se ç'do gjo n'regull

ça bone për foton ti...?

mos ma vono... se jam për gjum

#792 ne: 03-02-2008, 22:44:09
ik e fli se kam hall mos rri pa gjume fare! naten shoku dhe enderra te bukura pafsh

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#793 ne: 03-02-2008, 23:21:07

sa e keqe je...

ika, ika...

#794 ne: 04-02-2008, 11:04:39
capi s'e di cjane perizomat? hmmmmm: po tangat moj e uruar! nejse sot kam veshur një pale mbathje ngjyrë e verdhe me kafe e shartuar. s'e di ekzaktesisht si quhet si ngjyrë. me ripa te holla ansore dhe me bordura jeshile te errta. me një figure femre përpara . te pambukta. dhe kaq.
Po thoje tanga moj..ku di unë perizoma trapazoma LOL

Nejse unë kam vesh te kuqe...ishalla ndjell ngjyra ndonje gje LOL

#795 ne: 04-02-2008, 11:55:33
po edhe ashtu quhen moj. hajt se do e kapke nai  dem gjytrym sot. une sot i kam te bardha me nje femer perpara dhe jane gjys boksera. i harrova si quhen!

#796 ne: 04-02-2008, 11:59:20
Se ke kap shoqe..jo jo ishalla ndenje ndonje gje kunder shtatezanise po thoja LOL LOL se jam cik me probleme kohe e fundit LOL

#797 ne: 04-02-2008, 13:05:17
Ti je me probleme gjithe andej se mos vetem atje...  hihihihi)) hihihihi))

#798 ne: 04-02-2008, 19:54:17
sot i kam bojeqielli..

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#799 ne: 04-02-2008, 20:54:59
ashtu te lumte ;)

Temat e fundit