Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 32 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 36724

#775 ne: 28-01-2008, 16:57:24
dhe duart ne xhepa duke u kruajtur besoj LOL

 • Postime: 2173

#776 ne: 28-01-2008, 17:04:07
jo jo,ne fakt gjynah te qahem deri tani(nuk me ka ecur keq) ;)

#777 ne: 01-02-2008, 13:18:30
ngelem perdite duke treguar breket..spaskemi pas pune tjeter LOL

 • Postime: 1460

#778 ne: 01-02-2008, 13:20:26
Me llafe ju i boni te ghitha  LOL

#779 ne: 01-02-2008, 17:38:19
ngele pas brekeve te femrave o ujku LOL LOL apo i ke hoby LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 01-02-2008, 17:40:08
Ka idene se kjo nuk mban fare se i ka bezdi. LOL LOL LOL

#781 ne: 01-02-2008, 17:51:39
Kushedi ku te fluturon laraska ty ne keto momente LOL

#782 ne: 01-02-2008, 23:01:47
perizoma bojqielli

 • Postime: 2173

#783 ne: 03-02-2008, 20:45:40
bobobooo sa seksi dukesh me ato,mos i ndrro asnjehere(si model e si ngjyre them) hmmmmm:

#784 ne: 03-02-2008, 20:47:00
ca jane perizoma

 • Postime: 2173

#785 ne: 03-02-2008, 20:51:00
nuk ke si ta dish,sepse nuk mban asnjehere gje veshur ti :D

#786 ne: 03-02-2008, 22:10:28
 capi sdi cjane perizomat? hmmmmm: po tangat moj e uruar! nejse sot kam veshur nje pale mbathje ngjyre e verdhe me kafe e shartuar. sdi ekzaktesisht si quhet si ngjyre. me ripa te holla ansore dhe me bordura jeshile te errta. me nje figure femre perpara . te pambukta. dhe kaq.

 • Postime: 877

#787 ne: 03-02-2008, 22:18:06

shum ngjyra të komplikuara... më bone kurioz

hudhe i foto t'atyre brekve mishel...

#788 ne: 03-02-2008, 22:22:08
po si jo mo si e do foton te veshme apo te heqme  :P meqe ra llafi ti cngjyre i kishe? LOL LOL

 • Postime: 877

#789 ne: 03-02-2008, 22:30:13

si t'vi për marë ty mishel... më mirë ma bo i foto ashtu t'veshme, se përndryshe do t'kërkoj më shum pasaj

un...? t'zeza llastik blu, e të shkrujtme ^brek burrash^  me ziza

#790 ne: 03-02-2008, 22:36:13
je tu majt zi gjo ti? hahahahaha.

 • Postime: 877

#791 ne: 03-02-2008, 22:39:41

:d

jo, larg qoftë... se ç'do gjo n'regull

ça bone për foton ti...?

mos ma vono... se jam për gjum

#792 ne: 03-02-2008, 22:44:09
ik e fli se kam hall mos rri pa gjume fare! naten shoku dhe enderra te bukura pafsh

 • Postime: 877

#793 ne: 03-02-2008, 23:21:07

sa e keqe je...

ika, ika...

#794 ne: 04-02-2008, 11:04:39
capi s'e di cjane perizomat? hmmmmm: po tangat moj e uruar! nejse sot kam veshur një pale mbathje ngjyrë e verdhe me kafe e shartuar. s'e di ekzaktesisht si quhet si ngjyrë. me ripa te holla ansore dhe me bordura jeshile te errta. me një figure femre përpara . te pambukta. dhe kaq.
Po thoje tanga moj..ku di unë perizoma trapazoma LOL

Nejse unë kam vesh te kuqe...ishalla ndjell ngjyra ndonje gje LOL

#795 ne: 04-02-2008, 11:55:33
po edhe ashtu quhen moj. hajt se do e kapke nai  dem gjytrym sot. une sot i kam te bardha me nje femer perpara dhe jane gjys boksera. i harrova si quhen!

#796 ne: 04-02-2008, 11:59:20
Se ke kap shoqe..jo jo ishalla ndenje ndonje gje kunder shtatezanise po thoja LOL LOL se jam cik me probleme kohe e fundit LOL

#797 ne: 04-02-2008, 13:05:17
Ti je me probleme gjithe andej se mos vetem atje...  hihihihi)) hihihihi))

#798 ne: 04-02-2008, 19:54:17
sot i kam bojeqielli..

 • Postime: 2173

#799 ne: 04-02-2008, 20:54:59
ashtu te lumte ;)

Temat e fundit