Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 33 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 36725

#800 ne: 04-02-2008, 21:57:07
sapo  i vesha..zgjata doren atje mes kartonin ku i mbaj pale pale..dhe zgjodha bojqielli sportive para shkruajne sport mbrapa sweet :D

#801 ne: 05-02-2008, 12:41:20
edhe une vetem se jo taman bojqielli, jane si saks, me te ndezur dhe bordura te verdha. ne ansore kane nje molle gjysem te ngrene!

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 05-02-2008, 13:17:58
Me pak fjale paske vesh nje veper arti Mishelo :D

 • Postime: 2173

#803 ne: 08-02-2008, 19:13:07
i ben shume hyzmet ajo..i lumte hmmmmm:

#804 ne: 09-02-2008, 00:43:59
sepse eshte e pervecme ajo grens! nuk ka te dyte,ja kshu posi. sot kam veshur tanga jeshile mente, me bordura te verdha!

 • Postime: 2173

#805 ne: 10-02-2008, 17:46:07
lum si ai qe e ke ti,sa mire e miremban :D

#806 ne: 11-02-2008, 12:31:34
ore ju te tjeret vishni breke a jo? dhe boll komentuat po thoni ngjyrat tuaja! sot i kam te kuqe me goxha tyl. tanga jane po jane teper te rehatshme! si ndjen fare hahahaha

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 11-02-2008, 16:46:13
kafe te errët

 • Postime: 7
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 17-02-2008, 19:12:01
ngjyre te zeze

 • Postime: 2173

#809 ne: 17-02-2008, 21:14:27
me cfar rasti moj? hmmmmm:

#810 ne: 18-02-2008, 00:44:29
Te bardha me pika te kuqe

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 18-02-2008, 01:06:32
kafe me nje majmun

#812 ne: 18-02-2008, 16:17:21
Nuk mbaj mend çfarë kam veshur ne mëngjes..me duket një tip tanga gjysëm tanga pink me tyl te holle pas dhe prapa me tantelle biles kanë dhe një model te lezecem...janë te buta mmm etje etje

 • Postime: 2173

#813 ne: 18-02-2008, 21:15:21
shyqyr qe nuk ke harruar ti veshesh thuaj,e jo te mbash mend ngjyren etjjjj :D

#814 ne: 18-02-2008, 22:54:59
tani asgje..sapo bera nje dush kemi dal per ajer te paster LOL

#815 ne: 19-02-2008, 11:35:39
capi i paskemi njesoj! LOL LOL LOL

#816 ne: 19-02-2008, 11:57:02
Mos me vish modelin tim te preferuar moj LOL

Qyqa...gjynah burrat mendo pak te lexojne keto vargje..kushedi cmendojne LOL

#817 ne: 19-02-2008, 12:00:23
po pra po!

 • Postime: 1460

#818 ne: 19-02-2008, 12:34:41
Po iki te marr ca akull se jam tensionuar nji cik si shume te vendi i lig :P

#819 ne: 19-02-2008, 12:37:53
do ftohesh o i uruar e do fillosh te teshtise ne vend te lig. LOL LOL LOL.

 • Postime: 1460

#820 ne: 19-02-2008, 12:39:11
Capkenia e ka fajin, kush e duron ne spital kur te me vij per vizite LOL LOL

#821 ne: 19-02-2008, 12:39:35
Ftohja ne te shumten e rasteve shoqerohet me sekrecione ....rruqe ne gjuhen popullore..kujdes o cuno mos ftohesh dhe te krijohen sekrecione te tilla LOL

Te thashe moj mos veshim nga ky model se do cmenden burrat LOL

#822 ne: 19-02-2008, 12:42:17
LOL LOL e capi kur te shkosh andej nga spitali coi nai komposto ketij ujkut

#823 ne: 19-02-2008, 12:47:35
Te me ngjis teshtimen thua ti..apo nuk perhapet e shkreta fap fap LOL

Aaaaaaaaaaaaaapshiu uuuuuuuuuuuuuuuu

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 19-02-2008, 12:50:14
Shendet Capi......u ftohe eeeee..... :D

Temat e fundit