Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 41823

#875 ne: 14-05-2008, 12:24:51
charli me ngjyre a pa ngjyre i ke! leji komentet

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#876 ne: 14-05-2008, 12:25:46
Skam fare :D :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#877 ne: 14-05-2008, 12:28:47
Po une vetem ne breke nuk dal ...:D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#878 ne: 14-05-2008, 12:30:41
Kam ble tjera :D :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 14-05-2008, 12:32:40
aha pse stregon ti ore? Cfare ngjyre jane ato kan ndonje shkrim? :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#880 ne: 14-05-2008, 12:33:59
Shkruajn BOSS :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 14-05-2008, 12:36:39
ah te miat shkruajn "Im your slave" :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#882 ne: 14-05-2008, 12:38:15
Hahahah ...ahh sa do te deshiroja ti shihja keto me kete shkrim :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 14-05-2008, 12:46:56
Cdo ti tregosh atij ti sot moj ?  :D pupupupu
Hajde moj andej nga fusha ku behet ndeshja se nuk ia dal dot vetem.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 14-05-2008, 12:47:53
Erdha erdha :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#885 ne: 14-05-2008, 12:48:39
Hahahah normale qe nuk ia del vetem  :D edhe po mbledhe te tjer lojtar kot e ke :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#886 ne: 14-05-2008, 12:52:31
Hahahah cili u lodh me heret ti apo une :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 14-05-2008, 12:54:55
Une nuk te doli ty tre ore?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#888 ne: 14-05-2008, 12:57:15
Po normale qe ti u lodhe ...ca thua pra :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#889 ne: 14-05-2008, 13:01:06
Ehhh keshtu dua une te pushuar...sonte do te bejm qejf se jo mahi :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#890 ne: 14-05-2008, 13:08:01
Sonte dua qe ti veshesh nje pale breke qe kan shkrimin " F...me" :D

#891 ne: 14-05-2008, 13:27:08
e bote temen si breket e shajes.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#892 ne: 14-05-2008, 13:30:45
e botë temën si breket e shajes.

Është brenda kompleksitetit te temës :P

Une i kam te bardha, me llastik te zi LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#893 ne: 14-05-2008, 13:35:42
Kam një gjë ne mendje për ty Brixhet xhones. E ke pare filmin?

Po...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 14-05-2008, 13:37:24
Te pelqen. Mua shum :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#895 ne: 14-05-2008, 13:39:54
Film njesh.

E ke pare "Orkidea e Eger"? ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 14-05-2008, 13:41:38
Po i mire eshte.  :D

#897 ne: 14-05-2008, 14:14:18
i mire? ai film eshte yll . micky aty ta lu menjen. hahahaha. pale breket qe jane te shumllojshme.

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 15-05-2008, 10:46:09
Akoma me mbathje ju goca? :P  Po plasi vapa moj cfare beni hiqini fare dhe lereni temen pushim ne kete periudhe te nxehte. LOL LOL LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 16-05-2008, 08:35:08
hahahahahhaahah te marrte dreqi ty. :perqafim

Temat e fundit