Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 40664

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 21-06-2008, 09:02:17
I vesha te kuqe me shkrim per inatin tend :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 21-06-2008, 09:30:11
Te bukura i ke po hiqi fare se eshte vape. :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 21-06-2008, 09:38:16
c'do edhe ti ore ne piken e mengjesit?,,, :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 21-06-2008, 09:46:37
Pashe nje enderr te frikshme me ty dhe u cova me mendimin per te te marre me te mire. :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 21-06-2008, 09:47:57
Dije qe nuk merrem lehte,, :P ;)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#955 ne: 21-06-2008, 09:48:59
Nuk kam pse te marr se vjen vete ti. :P :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 21-06-2008, 09:50:39
 Jojo: Jojo: perq

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#957 ne: 21-06-2008, 10:06:33
I vesha te kuqe me shkrim për inatin tënd :D

T'u shtofte inati :D
Por dhe e kuqja mire, se tregon zjarr. :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 21-06-2008, 10:07:31
eehh ashtu de,, :perqafim
Ti nuk tregove se c'fare ngjyre i ke? :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 21-06-2008, 10:08:40
Aktualisht asgje :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 21-06-2008, 10:09:49
c'po ben ne pc atehere?,, :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 21-06-2008, 10:12:52
Shume pyetje ben ti  ^o)
Nejse, mqs pyete: hic po shkruaj/lexoj verdalle  :engjell:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 21-06-2008, 10:14:10
vec isha kurioze ti lakuriq dhe ketu ne forum,,,nuk i le te tjeret te shkruajn nga imagjinata,, LOL

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#963 ne: 21-06-2008, 17:27:48
roz e flaket

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#964 ne: 21-06-2008, 18:06:35
tani sa i vesha ngjyre pink :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 21-06-2008, 19:18:02
  Ngjyre e bardhe me një vi te zeze qe i kufizon testiset dhe...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 22-06-2008, 00:35:48
Te kuqe me shkrim interesant hihihihi)) hihihihi))

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 22-06-2008, 08:57:06
Të kuqe me shkrim interesant hihihihi)) hihihihi))

"Stop Staring at my....
Touch it..."?

LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 22-06-2008, 09:15:52
"Stop Staring at my....
Touch it..."?

LOL
no no,,,,its
"Shut up and,,," :D

#969 ne: 22-06-2008, 16:43:33
jam me rroba banje

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#970 ne: 22-06-2008, 22:45:39

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 23-06-2008, 00:09:34
zishem jam sonte

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#972 ne: 23-06-2008, 00:10:48
aahhaha,,pse  moj.?

Te zeza ehe

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#973 ne: 23-06-2008, 00:13:59
vec kot ehe
C'fare ngjyre i pate ti? :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 23-06-2008, 00:16:05
Une te zeza me rreth re perzier si me te barsh,,sa par te mos mbajt zi,,aaha

Temat e fundit