Çfarë ngjyrë kanë ato..... - 40 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Çfarë ngjyrë kanë ato.....

· 1407 · 40668

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#975 ne: 23-06-2008, 00:16:41
 LOL LOL :-)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#976 ne: 23-06-2008, 01:40:03
Skam fare i lire komlet. :perqafim

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#977 ne: 23-06-2008, 09:58:44
te zeza me rreth te bardhe ku shkruan "little big"  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 23-06-2008, 09:59:59
Te bardha sot,,,,serioze,,,, :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#979 ne: 23-06-2008, 11:44:00
Shyqyr :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 23-06-2008, 11:45:32
shyqyr befsh :D

#981 ne: 23-06-2008, 12:27:23
perizoma blu

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#982 ne: 23-06-2008, 12:28:39
Blu i kam dhe une :D

#983 ne: 23-06-2008, 12:33:59
Perizoma dhe ti? hahahahaha

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#984 ne: 23-06-2008, 13:03:10
Jo moj mishele po bulja eshte e imja hahah :perqafim

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#985 ne: 23-06-2008, 13:05:32
ME FAL "BLUJA"

#986 ne: 23-06-2008, 21:28:43
ska gje merremi vesh  :D :perqafim

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#987 ne: 23-06-2008, 21:32:10
un i kuq e zi breket  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#988 ne: 23-06-2008, 23:24:40
sonte,,,te bardha me shkrimin "You don't love me anymore",, :D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#989 ne: 24-06-2008, 01:35:52
bardha.. :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#990 ne: 26-06-2008, 20:26:07
ka me? :D

#991 ne: 27-06-2008, 00:52:40
lejla me tyl pink ansor

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 27-06-2008, 00:53:32
kuqe,,,me,,,shkrim,,,,domethenes,,,

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#993 ne: 27-06-2008, 01:04:28
Skam fare ndihem mire :perqafim

#994 ne: 27-06-2008, 01:12:50
shume mire qeke fresk gjithe. hahahaha

#995 ne: 27-06-2008, 12:59:57
Jane gjysem (keshtu preferoj une as brecka as tanga :) ngjyre bari i zene,me tantelle anash po te asaj ngjyre material nejlon me duket si kam pare...

ndihem rehat :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#996 ne: 27-06-2008, 13:13:34
te kuqe.. :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#997 ne: 27-06-2008, 13:13:56
ashtu dhe une,,,nga e dite ti reee?,,, :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#998 ne: 27-06-2008, 13:15:13
pasioni, pasioni...bukuroshe ... ;) :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#999 ne: 27-06-2008, 13:17:01
Kane ndonje shkrim tuat?,,, :D

Temat e fundit