×
Hyrja
Profili

Çfare plane keni per fundjave?

Çfare plane keni per fundjave?

· 660 · 17473

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

ne: 17-11-2006, 18:11:25
Une per vete do te fle , do te fle dhe do te fle  :D, nejse edhe forumit do ja leshoj nje sy.

Nganjehere deshiroj qe fundjava te filloj nga e enjtja , bile edhe nga e merkura s'do te ishte keq.  :D

 • Postime: 12234

#1 ne: 17-11-2006, 18:12:58
Edhe une vdes per fundjave,po me vetet  e kisha ba 7 ditet e javes te jen fundjave... :D

Une per vete du me i mbyll do gropa.... :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-11-2006, 18:15:37
per mu s'ka fundjave ><
punoj edhe fundjavave :( :S

 • Postime: 12234

#3 ne: 17-11-2006, 18:19:57
Mos puno mor burre i dheut se qefeni nuk ka xhepa.... :D...Hajde pak te qoj andej nga ato stujardesat e mia kfillesh.... :D

 • Postime: 4261

#4 ne: 17-11-2006, 18:21:57
ah ...lum fundjava qe erdhii ...:D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 17-11-2006, 18:22:59
Mos puno mor burrë i dheut se qefeni nuk ka xhepa.... :D...Hajde pak te çoj andej nga ato stujardesat e mia kfillesh.... :D
lefto, dergomi stjuardesat ktu, le tme kfillin :D

 • Postime: 12234

#6 ne: 17-11-2006, 18:27:01
Jan te nxonme per momentin,se me kan premtu nje ,,gjiro,, neper aeroplan mua.... :D..Ti qoj masi ti lo pa baterija... :D


Lisa ti ku je per fundjave? :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 17-11-2006, 18:29:52
pse une a punjac (mbushes) baterish po te dokem a? LOL
ani ani coj... :P

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 17-11-2006, 20:57:23
kam nje feste :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 17-11-2006, 21:03:52
 Te shtune dhe te djele pune dhe mesime  :S
te henen qe e kam pushim qejf  :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 17-11-2006, 21:05:08
leri mesimet ti hajde ne fundjave ketej nga ne .

me ka mare malli mu :perqafim

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 17-11-2006, 21:09:08
janë shtrenjt biletat  :P meqe te ka marr malli ma paguaj ti :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 17-11-2006, 21:14:25
une jo ndoshta ndonje tjeter qe ketej po :D

 • Postime: 12234

#13 ne: 18-11-2006, 20:51:47
Cfare plani kam?....Mu ciftezu..... :D

 • Postime: 1580

#14 ne: 18-11-2006, 20:59:51
Çfarë plani kam?....Mu ciftezu..... :D

Epo mbar ta befte zoti e me bereqet LOL LOL LOL

 • Postime: 12234

#15 ne: 18-11-2006, 21:01:25
Amin amin.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 18-11-2006, 22:02:00
Pune.....

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 18-11-2006, 22:38:52
Çfarë plani kam?....Mu ciftezu..... :D

:D :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 18-11-2006, 22:42:34
Po ti pse qesh apo dhe ti ate plan ke :)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 18-11-2006, 22:45:54
Po ti pse qesh apo dhe ti atë plan ke :)

pytje retorike :D

megjithate ktu ku jam un ta fut baba me tull kres na kati 7 po i hodhe syte goces  :S

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 18-11-2006, 22:48:38
LOL LOL 

po ti o derebardhe hidhja syte ndonjerez qe e ka baben madern

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 18-11-2006, 22:52:42
hajt se kam tilin un qe ja bene mendjen .... babes :D
kur un i hedh syte goces :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 18-11-2006, 22:57:50
O Dylber , a ne Arabi jeton ti?  :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 18-11-2006, 22:59:04
Posi ore mire dalka krushku im LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 18-11-2006, 23:05:46
O Dylber , a ne Arabi jeton ti?  :D

eudhubilah eudhubilah

te ngelte fjala ne gurrmaz jarebi :D
cne un aty me goce

pastaj spo e marr vesh ca lidhje ka shefi me luften ne irak LOL LOL LOL LOL

Temat e fundit