×
Hyrja
Profili

Çfare plane keni per fundjave?

Çfare plane keni per fundjave?

· 660 · 17454

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 22-01-2020, 22:51:16
S’kam por jemi te hapur per ide..:P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 22-01-2020, 23:30:00
@SteriOtipi B bën dhe ti si unë pra....futja gjumit që nga e premtja  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#652 ne: 23-01-2020, 00:52:14
@SteriOtipi B bën dhe ti si unë pra....futja gjumit që nga e premtja  :D
e bera kete jave qe shkoi, te premte Ja futa gjumit e te marte shkova ne pune..:P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 23-01-2020, 01:57:10
e bera kete jave qe shkoi, te premte Ja futa gjumit e te marte shkova ne pune..:P

Pra këtë fundjavë mos ze vend në shtëpi  :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 13-02-2020, 20:18:35
Te gjithe javen e kam pasur te sterngarkuar e deri ne fundjave do jete e tille.
Sot madje mora një ftesë për nje mbremje festive me rastin e Pavaresisë se Kosovës, vjen Gili :D ne fakt une dua te shkoj te koncertin e Getoarit😛😛

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 13-02-2020, 21:55:10
Libra, lexim e shkrim. :(

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 14-02-2020, 19:22:50
Do ik per ski... :)

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 14-02-2020, 19:52:01
Neser party
Pasneser konzert :D

@SteriOtipi B , vishu mire xhan  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 14-02-2020, 20:46:51
Neser party
Pasneser konzert :D

@SteriOtipi B , vishu mire xhan  :D
jam per ski ne det jo ne mal... 🤣🤣🤣

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 15-02-2020, 06:22:59
jam per ski ne det jo ne mal... 🤣🤣🤣
😂😂
Epo ruhu nga sharku 😂

Temat e fundit