Cfare po hani ose po pini tani? - 5 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 151480

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#100 ne: 28-07-2006, 13:59:08
Me ruaj edhe mua pak, se jam kurjoz ta di ca jan keto qe i han ti..... :D

Pasi qe jam ketu, po them qe jam duke henger Hot Dog te shoqerum me 7up. :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#101 ne: 28-07-2006, 14:04:15
nektarinat jane si pjeshkat po pa lesh   LOL LOL LOL


ate Dogun haje vet    ate 7upin hidhe ketej   LOL LOL

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 28-07-2006, 14:06:47
jam tu ngrene diçka speciale po se them se mund te kete no nji grua shtetzene ktu dhe deshton per fajin tim pastaj

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#103 ne: 28-07-2006, 14:08:26
Pa merak lale, se tash sa u largua makina e ambulances. :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#104 ne: 28-07-2006, 14:16:23
pse re kush deshtoi?po honoluleshka mos esht gje shtatzen re?
se goxha bark kishte kur e pash dje kur po haja byreket.lol

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#105 ne: 28-07-2006, 14:19:59
O ti, haje byrekun ti apo po gjurmoje kokokululeshken time e???

Ajo ende ne muaj te 7 eshte, dhe sipas gjinekologut personal, me duket se do nxjerre ne drite nja 4-5 bebuca te vegjel. :D LOL LOL

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#106 ne: 28-07-2006, 14:52:11
ore ishalla ste del no nji jevg thuj se ça sben vaki.lol lol lol

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#107 ne: 28-07-2006, 14:58:41
Nuk jam si shoku yt un, qe ja dredh gruja me lagjen. :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#108 ne: 28-07-2006, 15:01:37
ehhhhhhhhh ate te shkretin mos e ngacmo se akoma po vuan.qan i shkreti sa here degjon emrin e gruas.se po ta kishte tradhtuar me nja 10-20 vet ska gje,po ajo e tradhtoi me gjith lagjen more.lol

 • Postime: 329
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#109 ne: 28-07-2006, 16:44:48
buffalo chicken wings (kembe pule nga Bafalo lol) me blue cheese

do njeri?  :P

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#110 ne: 29-07-2006, 04:56:06
buffalo chicken wings (këmbë pule nga Bafalo lol) me blue cheese

do njeri?  :P

Hmmmm...  :S (ben sikur s'do)

Po mire, hajde se po marr vetem nje cope... :P :D

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#111 ne: 29-07-2006, 09:46:41
Jam tu pi nji cinare :) oh sa po m'shijo :D

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#112 ne: 29-07-2006, 09:57:43
black coffe e marlboro (pa pulle)....

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#113 ne: 29-07-2006, 10:06:36
po ha shalqin

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#114 ne: 29-07-2006, 10:11:39
po ha shalqin


mmm..zemer shalqiri

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#115 ne: 29-07-2006, 10:29:30
Nje Koka me akull. U poqem kendej. :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#116 ne: 29-07-2006, 10:40:37
Avash se mos mbytesh :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#117 ne: 29-07-2006, 10:51:40
Kjo goca ka fillu te kujdeset ca si shume per mua, koheve te fundit. :D LOL LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#118 ne: 29-07-2006, 10:52:56
Po gjynah se te kam te evlatit! :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#119 ne: 29-07-2006, 11:00:04
Ca je tu pi ti lale? :D

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#120 ne: 29-07-2006, 13:04:15
une tani spo ha asgje

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#121 ne: 29-07-2006, 13:05:49
Dhe une asgje nuk po ha.....jam duke mbajtur djete :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#122 ne: 29-07-2006, 13:06:38
Po ha mushmolla....

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#123 ne: 29-07-2006, 13:09:28
Hidh nje kokerr ketej  vellai :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#124 ne: 29-07-2006, 13:22:36
me mir spo flasi se te deshtojne grat shtatzena. ;)
po the ça je tu henger ato do te kerkojn se sben.me mir kur ta maroj po flas. :D :D

Temat e fundit