×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131416

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1000 ne: 26-09-2007, 13:25:04
derrkuci, jo derri..

pastaj e kam punen me vrap sonte... :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1001 ne: 26-09-2007, 14:01:35
Sapo erdha nga nje dreke e shijshme me peshk. :)

#1002 ne: 26-09-2007, 14:19:06
asgje!!!   :D :D

 • Postime: 12234

#1003 ne: 27-09-2007, 21:12:56
Boze po pi.

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#1004 ne: 27-09-2007, 21:14:54
Pi Lefter xhani, dhjam tu befte  :D

 • Postime: 12234

#1005 ne: 27-09-2007, 21:16:01
Amin amin... :D

Do pak? :P (ama me te vertet  kjo eshte njera nga bozat me te shijshme qe kam pire ne jete)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1006 ne: 27-09-2007, 21:55:13
Asgje. S'kam ngrene asnje gje tere diten ama ne mos jam e urritur. LOL Do porosis nje pice. ;)

 • Postime: 2173

#1007 ne: 27-09-2007, 23:20:29
haj moj sa te duash e cfar te duash :P(do zoti e ngopesh nje dite,po ske faj ti jo) :D

 • Postime: 5949

#1008 ne: 27-09-2007, 23:23:54
Pi Lefter xhani, dhjam tu befte  :D

ahahahahahahahahaha aa o zot sa kam qesh LOL LOL
mire i ke thene :D


vet po ha rrush me djathe te bardhe grek :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 28-09-2007, 06:09:50
haj moj sa të duash e cfar të duash :P(do zoti e ngopesh një ditë,po s'ke faj ti jo) :D

Ore ti sa per dijeni s'jam llupese e madhe. Gjithmone me akuzo se haj shume. Oj Ky! Nicku im s'te thote gje?! LOL (Se bej shaka :d :d) Meqe ti je kurioz dhe na mban pishtarin mua dhe Dreamm (pse e ke kapur vetem me ne te dyja kete punen e se ngrenes s'e marr vesh :P): Hera e pare qe kam ngrene sot ora kishte kaluar 5.00 e mbasdites. Dhe hera e dyte dhe e fundit ka qene rreth ores 10.30 te mbremjes dhe kete here hengra shume lehte, nje sallate. Piva nje Margarita bashke me te, ama.

 • Postime: 2173

#1010 ne: 28-09-2007, 19:30:54
pse moj per ushqim behet fjale ketu? ;) hmmmmm:

 • Postime: 12234

#1011 ne: 28-09-2007, 23:54:11
Jo behet fjale per politike. :D

Po ha rrush te bardh.

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer

#1012 ne: 29-09-2007, 02:28:10
dardhe  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 29-09-2007, 21:44:47
..asgje... :(

 • Postime: 2173

#1014 ne: 30-09-2007, 22:16:38
ngjyem specash LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 30-09-2007, 22:17:38
hahhahahahaha.....s hyqyr qe tregove me ne fund....


te befte mire...


une po pi nje gote qumesht te ngrohte...

 • Postime: 2173

#1016 ne: 30-09-2007, 22:22:46
uuuu te befte mire o ZOT


bera shaka me ate shprehjen :D(e meparshme) :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 30-09-2007, 23:43:56
nje cope embelsire

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#1018 ne: 01-10-2007, 02:08:06
një cope ëmbëlsirë

cfare lloji moj embelsire  :D :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1019 ne: 01-10-2007, 02:45:22
Une po ha cimcakiz me fruta, por vallaj jam shume e urritur dhe me ka shkuar mendja keq per gatime Italiane, keshtuqe zonja Elegance do i futet kuzhines, te hape dollapet e te sajoje ndonje gje, te gatuaje dmth. S'e bej shpesh kete (ne fakt ha shume e shpesh jashte, edhe prej faktit se jam shume e ikur te pakten 6 dite te javes, ngaqe punoj mjaft :(), keshtuqe hajt mos me merrni mesysh qe do gatuaj. :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1020 ne: 01-10-2007, 11:46:12
nje mengjes te hatashemmm.....

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1021 ne: 01-10-2007, 21:11:33
një mëngjes te hatashemmm.....

qe ishte...?!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1022 ne: 01-10-2007, 22:57:08
po pi uje

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 02-10-2007, 05:54:42
Jam duke ngrene nje cokollate DOVE, eshte e llojit 'Rich, Dark Chocolate'. Nuk ha shpesh apo shume cokollata, ato pak lloje qe i ha bej zgjedhje shume fine, dmth jane vetem nja 4-5 lloj cokollatash (nga qindra lloje qe ekzistojne) qe ne fakt i ha dhe DOVE-t jane nje nga keto.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1024 ne: 02-10-2007, 17:56:15
sapo mbarova nje caj te nxehteeee...

Temat e fundit