Cfare po hani ose po pini tani? - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 133757

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1100 ne: 31-10-2007, 20:10:22
Flm Eleganca, te befte edhe ty mire, ruaju mos ha shume banane se mos behesh bananalady  ;)

e ty Grenso ruaju se po ti ha mollat Nanoja  :D LOL

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#1101 ne: 01-11-2007, 11:15:44
une po pi nje kafe te shkurter se akoma nuk me ka dal gjumi.

 • Postime: 2173

#1102 ne: 01-11-2007, 23:43:46
une kam pire 2 te gjata e nuk po me del gjumi o Stalion hmmmmm:

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1103 ne: 02-11-2007, 00:08:17
Banane.

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#1104 ne: 02-11-2007, 00:09:45
sa marova ca tolluma dhe tani po pi nje kafe, gjithmone te shoqeruar me nje cigare :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1105 ne: 02-11-2007, 00:10:35
^^^ Une kujtoj se ti po meson...?  hmmmmm:  ^o)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#1106 ne: 02-11-2007, 00:12:06
sapo hapa Zerin dhe po zhbiroj pamjen e re :D :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#1107 ne: 03-11-2007, 02:24:37
Tani po pi nje kaffe :)

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1108 ne: 03-11-2007, 21:41:33
...nje mandarin ;)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#1109 ne: 03-11-2007, 22:03:05
nje pilaf :D :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1110 ne: 03-11-2007, 23:19:48
po ha meze nga mishi i pules, mish te terur, sallate mikse, fruta te thata dhe po pij birre peje..eshte kenaqesi!!!

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1111 ne: 04-11-2007, 02:15:47
pij kafe, sepse kam shum per te lexuar

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1112 ne: 04-11-2007, 17:47:15
ni cigare asgje me shum

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1113 ne: 05-11-2007, 23:11:24
e thith nje shkopth cokallat

 • Postime: 4261

#1114 ne: 06-11-2007, 00:41:38
thithe thithe :D


Une po ha fara :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1115 ne: 06-11-2007, 00:48:02
thithe thithe :D


Unë po ha fara :D

cka ti?? LOL vdiqa me ty


un po pij nje kafe

 • Postime: 4261

#1116 ne: 06-11-2007, 00:49:19
Me bej edhe mua nje :D


Nje cola tani po pije

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1117 ne: 06-11-2007, 00:51:39
do e bej me gjith qejf se te kam xhan.

PS. Ke menduar, a do vish ke un?? :P

-Tani gati pina gjysmen

 • Postime: 4261

#1118 ne: 06-11-2007, 00:53:59
Vetem nje green card me mungon dhe aty me ke :D


Po pij kafen e kesaj siper :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1119 ne: 06-11-2007, 00:58:07
Darling, mos ki dert kush ta bej ty pagesen. Tjetri paguan, ti shfrytezon. LOL

uuh, m'u ftoh kafja!!

 • Postime: 4261

#1120 ne: 06-11-2007, 01:00:02
Paguan forumi mos ke dert kerko c'te duash :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1121 ne: 06-11-2007, 01:02:50
Paguan forumi mos ke dert kërko c'të duash :D

im tip je ti, mu si un po mendoje. Korrupsion manipulativ e quajn ket.  :)

nje got uj

 • Postime: 4261

#1122 ne: 06-11-2007, 01:04:34
Jes jes ...ashtu e quajn :D


Une tani spo ha as spo pij asgje :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1123 ne: 06-11-2007, 02:37:45
pina uj, prap

 • Postime: 4261

#1124 ne: 06-11-2007, 02:43:17
Shume vape eshte bere :D

Temat e fundit