Cfare po hani ose po pini tani? - 48 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 133983

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1175 ne: 07-11-2007, 02:00:04
LOL LOL LOL Te quiero, mi amor!!

 • Postime: 4261

#1176 ne: 07-11-2007, 02:01:59
Edhe unee :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1177 ne: 07-11-2007, 02:08:47
po haj syrin ktij

 • Postime: 4261

#1178 ne: 07-11-2007, 02:09:53
Amam mos se pastaj me loton LOL


 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1179 ne: 07-11-2007, 02:12:45
LOL sic i the atij, un te them ty

 • Postime: 4261

#1180 ne: 07-11-2007, 02:14:03
Cfare i thash ? :D


Po po haj veshin kesaj

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1181 ne: 07-11-2007, 02:23:40
i the: laji syt!! LOL sa i poshter.

po e puth ke (...) LOL

 • Postime: 4261

#1182 ne: 07-11-2007, 02:25:03
Hahah..po dee LOL


Edhe une kete aty po e puth :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1183 ne: 07-11-2007, 02:33:29
oooh, tani me kapi ky aty ku s'duhej :P

 • Postime: 4261

#1184 ne: 07-11-2007, 02:36:14
Mjaft u mbajta :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1185 ne: 07-11-2007, 02:39:33
cfar do me beje tash

 • Postime: 4261

#1186 ne: 07-11-2007, 02:42:08
Te haja fare kshtu komplet :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1187 ne: 07-11-2007, 02:44:10
ngadal, kam i cik frik nga ti. Ti si cdo her nxiton.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1188 ne: 07-11-2007, 05:55:33
Une isha pak e urritur si erdha ne shtepi, po keta te dy me chatin e tyre pornografik ma prishen urine dhe stomakun bashke. :P Nese doni te beni chat te tille pronografik se si, ke dhe ku po e lepini dhe hani njeri-tjetrin, fare mire mund ta beni tek Profili juaj tek ato mesazhet qe i dergohen njeri-tjetrit. OKI DOKI?! :d

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1189 ne: 07-11-2007, 12:36:24
un po haj at qe menjanoj kjo siper, meqe ndjeu neveri kur na pa mua e Charlin lakuriq LOL LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1190 ne: 07-11-2007, 13:12:00
ne kete te ftohte te sotem..po pi nje caj te ngrohte...

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1191 ne: 07-11-2007, 13:19:18
ku je ti kaq ftohte qe ben atje mi??
une tani po ha nje molle te madhe..

 • Postime: 2173

#1192 ne: 07-11-2007, 19:51:58
asgje,kam 3 dite pa ngrene hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1193 ne: 07-11-2007, 19:59:38
hello grens..

sapo mbarova nje  super sallate....

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#1194 ne: 08-11-2007, 01:18:47
do pij nje kafe pas pak

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1195 ne: 08-11-2007, 08:19:28
Bananke. :D

 • Postime: 2173

#1196 ne: 08-11-2007, 11:05:43
ha ha sa te mundesh,se te bejne mire :engjell:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1197 ne: 08-11-2007, 11:07:23
caj....do njeri te me shoqeroje?? :)

 • Postime: 2173

#1198 ne: 08-11-2007, 11:16:15
po patjeter,nuk te le vetem :perqafim(po pate çaj mali me jep edhe mua 1 filxhan) :engjell:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1199 ne: 08-11-2007, 11:19:15
hi grens...

i mirepritur  vellacko :)...

Temat e fundit