Cfare po hani ose po pini tani? - 51 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 134303

#1250 ne: 23-11-2007, 16:20:53
nje teke raki.....dhe jam ne pune :)

zakonisht te premteve eshte dite pijesh..para se te ikim ne shtepi pijme ndonje gje

sot na ra per pjese rakia :)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1251 ne: 23-11-2007, 16:23:24
Hajde gezuar Capi... Meqe te dy i jemi futur alkoolit pa filluar mire weekendy. :perqafim

#1252 ne: 23-11-2007, 16:24:59
gezuar sterio...une spara pi alkohol kuptohet pervec Martinit ose Crem Whisky :) ose ndonje xhin ose Vodka me limon :)

zakonisht pi vetem birre....ate preferoj :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1253 ne: 23-11-2007, 16:49:32
hi capk...


po pi nje caj te ngrohteeeee..

 • Postime: 1580

#1254 ne: 23-11-2007, 16:56:11
Po ha nje ftua :)

 • Postime: 4261

#1255 ne: 23-11-2007, 18:39:25
A po ke fuqi me kafshu :D


Po ha nje molle

 • Postime: 1580

#1256 ne: 23-11-2007, 19:12:29
A kam thuaaa :D

 • Postime: 4261

#1257 ne: 23-11-2007, 19:21:44
Haha..thash dee :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1258 ne: 23-11-2007, 22:34:18
Po ha një biskote te madhe nga Panera Bread. Është Oatmeal Cookie. Im shoq do të bëhej xheloz nëse e lexon këtë shkrim se ai vdes për biskota/cookies. LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1259 ne: 25-11-2007, 23:18:55
...nje super dardhe.. :)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1260 ne: 26-11-2007, 00:39:45
Nje gote vere te kuqe.... :P

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1261 ne: 26-11-2007, 06:27:45
po haj................ ... asigja, eshte shume vone per te ngrene  :P

#1262 ne: 26-11-2007, 10:33:56
ne fillim nje banane..per te me hapur oreksin..pastaj mora nje Danone Actimel ...nje mandarine...rri e rri po ha ca embelsira...ky ishte si tip mengjesi per mua:)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1263 ne: 26-11-2007, 14:02:34
ne fillim një banane..për te me hapur oreksin..pastaj mora një Danone Actimel ...një mandarine...rri e rri po ha ca ëmbëlsira...ky ishte si tip mëngjesi për mua:)
çapkene! paske menyre shume strikte per te hapur oreksin, funksionon, funksionon??? :D :perqafim

#1264 ne: 26-11-2007, 14:09:00
me banane Cheke..ecen vaj oreksi :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1265 ne: 26-11-2007, 14:20:56
çfare ....vaji perdor çapkene???

#1266 ne: 26-11-2007, 14:21:57
ne mengjes pi nje luge vaj ulliri(italian dreqi mo )kjo behet per te me pastruar rruget e stomakut..i zgjeron me tej....keshtu lind deshira per te ngrene qe ne mengjes...


mi nxorre ne shesh sekretet kalama i keqLOL LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1267 ne: 26-11-2007, 14:27:05
Sa e kujdesshme per organ-izmin mi vajze....bravo te qofte..... :D

nga ai vaji "extra vergjine" perdor???....

#1268 ne: 26-11-2007, 14:30:05
jo  jo vetem durex....cik me shtrenjte se te tjeret..po vallahi di per cfare i jep leket :)

po su kujdesa une per vete..sta var njeri :)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1269 ne: 26-11-2007, 14:33:40
Une e kisha fjalen per ate vajin e ster-perpunuar e dashur.....sidoqoft e edhe durex...eshte vaj i mire.....cilen shishe te durex perdor: ate "small", "medium", apo "large"???? :D

#1270 ne: 26-11-2007, 14:34:51
Large re shoku.....ku me hyjne ne pune ato te vogla mua :)

epo une pervej vajit te ullirit dhe Durex...nuk njoh tjeter :)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1271 ne: 26-11-2007, 14:38:44
Ke te drejte e dashur....plotesojn e njera tjetren.....

ne postimin e meparshem harrova klasifikimin "extralarge" :D :P

#1272 ne: 26-11-2007, 14:40:46
epo ..ca kohe ne vite bejme pushim..keshtu mos ta cojme vajin dem :)

po ti macok nga i dike gjithe keto gjera :)

sa merrke vesh nga kuzhina ahahaha

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#1273 ne: 26-11-2007, 14:43:10
Eksperienca dhe deshira per ti sherbyer popullats femerore, duke u bazuar ne djeten mesdhetare :D

#1274 ne: 26-11-2007, 14:45:37
qenke flam ti shoku..hallal...
LOL LOL

p-s cfare moshe ke duhet te jesh ke 23 them une ?

Temat e fundit