Cfare po hani ose po pini tani? - 2 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 151475

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#25 ne: 10-06-2006, 14:35:22
Ku me e nxon ate plakush,se kur ia permendi se ku me dhemb mua bohet kishe nuk i ndegjo veshi e nuk i sheh syri... :D...

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#26 ne: 10-06-2006, 15:03:02
po edhe ti ngacmoje atje ku i dhemb me shume :P ne keto raste kundershtari mund te luftohet me te njejten arme, degjon Lefto :d

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#27 ne: 10-06-2006, 15:18:15
Të dyve ne dhemb ne te njëjtin vend.... :D..Cte  bëj kam qellu i pafate te shtyhem me  Miluan... :D
« Editimi i fundit: 10-06-2006, 20:46:03 nga Lefter »

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 10-06-2006, 20:47:50
Ohoooo cu lodh plaku, me sillni nje stol, karige, a ndonje gje te vendos xhaja meneren se u lodha. Qish mu ngriset.
Ore derdimena po flitet per mua ketu, ua ua ua po dhe ti o Lefto te sulmojne cuperinat. Po si te ka mesuar xhaja, bej sikur mundesh, drejtohu nga nje trendafil perballe dhe jepua, po mbrapa tek xhepat e pantallonave mbaj nje koker viagra.

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 10-06-2006, 20:50:45
po po, nga puna qe s'di dhe ai, ai tak-fek i rremben cuperlinat :P... madje po t'i merr dhe ty :d kujdes se po të le pa gjë shejtani LOL

Ahhhh rrufjanja e xhaxhait, ke filluar ta njohësh xhaxhain, hajde te te thome një llaf te veshi. Qyyyyyqqqqjjjjaaaaa aaaaaaa cke vënë te veshi moj, cjane gjithë ato hekra mi te rrafte një koker molle ne kokë, po ti ma ke vjedhur kapistallin e gomarit tim. He se ta merr xhaja me vonë, po ec te te thome një llaf.

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 10-06-2006, 20:54:18
Ore si eshte puna se xhaxhai spo i kupton keto qe thoni ju te rinjte e sotem, ai Leftoja do te me punesoje e te shikoj cupkat kur hyjne nje e nga nje, ulur ne stol, ehhhhh e ben Miloja ate pune se e ka zanat, apo si ka syte plaku me rreze X dhe kur cuperinat kalojne, syte e xhajes i ben rrobat e padukshme dhe plaku i shikon nese ato kane automapistoleta. Rrini te qete ju rini se ju ruan Miloja, çëfështttt.

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 10-06-2006, 21:00:28
Lefto çohu pak, he deee mos me shiko ashtu çohu pak se po kerkoj dicka, shiii, levizzzzzzzzz ore spordhjak, levize meneren, ncuq, ska rene ketu. Smili cohu pak ti, sii?!!!! sdo te çohesh, mos me bej te te çoje xhaja me delikatese, po cohu pak se po kerkoj dicka, uaaaaa nuk eshte, more e keni pare qe lugen se e mban xhaja me vete, se kam tasin me turli, po me ka humbur luga.

Kur ta gjeni bejini nje ze xhajes.

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#32 ne: 11-06-2006, 04:24:31
Ahhhh rrufjanja e xhaxhait, ke filluar ta njohësh xhaxhain, hajde te te thome një llaf te veshi. Qyyyyyqqqqjjjjaaaaa aaaaaaa cke vënë te veshi moj, cjane gjithë ato hekra mi te rrafte një koker molle ne kokë, po ti ma ke vjedhur kapistallin e gomarit tim. He se ta merr xhaja me vonë, po ec te te thome një llaf.

Domosdo, jo vetëm qe kam filluar te te njoh, por dhe zhbiriloj mirë se :P :D
Kapistallin e gomarit -thotë palacua LOL LOL me marrc te ligat me marrc (xhanem s'kam asnji :d), vethet i kam te vockla e flori te bardh, oj ky! :P

ehhhhh e bën Miloja atë pune se e ka zanat, apo si ka sytë plaku me rreze X dhe kur cuperinat kalojne, sytë e xhajes i bën rrobat e padukshme dhe plaku i shikon nëse ato kanë automapistoleta. Rrini te qete ju rini se ju ruan Miloja, çëfështttt.

Hahahahahaa LOL LOL cefesht -thotë LOL LOL
Po po, X-ray i ke ato sycka, ndaj dhe gjyzlyket qe te ka ble plaka dhurat, s'i ve me :P  ose jo jo, i venos ne prani te saj, por kur del për gjueti rosash, fapppp i heq LOL

Smili cohu pak ti, sii?!!!! sdo te çohesh, mos më bëj te te çoje xhaja me delikatese, po cohu pak se po kerkoj diçka, uaaaaa nuk është, more e keni pare qe lugen se e mban xhaja me vete, se kam tasin me turli, po më ka humbur luga.

Coc do gjesh ndonjë litar ti :P e kur ta gjec, dije se do të jesh i mberthyer ne te, gati për tu varur dermaaaan :d LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#33 ne: 11-06-2006, 04:28:37
Të dyve ne dhemb ne te njëjtin vend.... :D..Cte  bëj kam qellu i pafate te shtyhem me  Miluan... :D

fatin nuk duhet vetëm ta presësh Lefto, duhet ta kerkosh, e di apo jo :P
Ndaj dil gjezdis nëpër mehalle :d se mos coc katranis dhe ti si xha Milua yn LOL

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 11-06-2006, 08:27:55
nuk po ha asgje mipo jam duke pir cigare edhe ate teper shum

#35 ne: 11-06-2006, 09:09:14
une tani jam duke pire nje frape.

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 11-06-2006, 09:12:04
Asgje nuk po ha,po vdiqa per buke  :D

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 11-06-2006, 15:17:44
jam duke ngrene byrek me spinaq dhe po pi lenge portokalli.

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 11-06-2006, 15:54:54
aman vetem leng portokallin mos ma permend se nuk e kam per qejf

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 11-06-2006, 23:11:04
Cranberry Mix, lol

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#40 ne: 11-06-2006, 23:24:17
Tiramisu

#41 ne: 12-06-2006, 07:51:18
une tani po ha qershi.

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#42 ne: 12-06-2006, 18:05:44
cfare s'kam ngrene thuaj... gati nje pjate plot me fruta te ndryshme, lere pastaj ushqim, po e po ate :D
dmth kam qene mire ne oreks sot :P.... tani vetem po pij leng mangoje te ftohte se na mbyti vapa ore, 35 grade ketu sot :O

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#43 ne: 12-06-2006, 20:22:59
Akullore...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 21-06-2006, 22:13:39
biskota me qumesht te ftohte .....

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#45 ne: 21-06-2006, 23:38:16
Hallvasi po haj, po ama se keni idene sa uje me pihet.

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#46 ne: 12-07-2006, 12:13:21
vdiqa për buke :D... me hahet diçka e mirë ose pikante, e jo këto qe kam ne shtepi :d (xhanem se mos kam shume te zgjedh... eshte bere si "bien miu e thyen koken" ketu LOL)
so, any idea o popull se ç'të hane njerezia nga këto anë :S :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#47 ne: 12-07-2006, 12:15:45
Don te  hyje une ne kuzhine?  :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#48 ne: 12-07-2006, 12:21:02
me duket se ti s'di te gatuash :D apo do me ma hedh duke ble ushqim te gatshem :P (si Angelina tek filmi Mr & Mrs Smith :d)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#49 ne: 12-07-2006, 12:27:42
Eee poooo  tashi don  te  hyj apo jo... :P..Se kam plan te   te bejme nje reprize te MR&MRS Smith-it... :D

Temat e fundit