Cfare po hani ose po pini tani? - 3 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 151941

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 12-07-2006, 12:36:49
Per pak minuta do plase lufta mes ketyre te dyve siper...

Popull, krisni e ikni se kerciti kallashi ketu! :P :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#51 ne: 12-07-2006, 12:40:42
ahahahahahahahhahah ahaaa LOL LOL LOL ju shplafte dreqi ne bark, ju shplaft :P LOL
ore do rrini urte, unë po vdes për buke këtu... ju tallni meneren :d.. s'dua te porosis pica se s'para i kam qejf shumë ne vere :S
hajt c'mund te me sugjeroni :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#52 ne: 12-07-2006, 12:43:18
Shif kjo  edhe kaq e uritur edhe i bje ne mend MR&MRS Smith... :D...

#53 ne: 12-07-2006, 12:44:20
vetem po pertyp orbit,por po me djeg keq dreqi LOL LOL

#54 ne: 12-07-2006, 12:47:13
vetëm po pertyp orbit,por po me djeg keq dreqi LOL LOL
...po lere orbitin moj anna,ha ose pi ndonje gje se duhet ta marresh veten pak..se nuk je mire me shendet me duket.. ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#55 ne: 12-07-2006, 12:50:56
per momentin asgje  :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#56 ne: 12-07-2006, 12:57:34
Shif kjo  edhe kaq e uritur edhe i bie ne mend MR&MRS Smith... :D...

po mu kujtua nga fakti qe ti s'di me gatu, edhe ofrove te hyjë ne kuzhine :P.. uuuu icik si e dyshimte oferta :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#57 ne: 12-07-2006, 13:06:31
ore do rrini urte, unë po vdes për buke këtu... ju tallni meneren :d.. s'dua te porosis pica se s'para i kam qejf shumë ne vere :S
hajt c'mund te me sugjeroni :)

Pilaf me perime.  hmmmmm:


Shif kjo  edhe kaq e uritur edhe i bie ne mend MR&MRS Smith... :D...

Lefto, po prandaj i ra ndermend asaj Mr.&Mrs. Smith, se ishte e uritur... Mendoje pak cfare oreksi qe paska kjo... te ha te gjalle kur vjen puna! :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#58 ne: 12-07-2006, 13:10:48
po mu kujtua nga fakti qe ti s'di me gatu, edhe ofrove te hyjë ne kuzhine :P.. uuuu icik si e dyshimte oferta :D


Jo mo jo ski ca dyshon te une :P,vetem  prap do hyja ne kuzhine per ty.... :D


Syrgjo sdu as me paramendu se me vje ne mend vdekja pastaj.... :D

P.S E di andej nga ,,Thought,ideas.... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#59 ne: 12-07-2006, 13:16:24
tani vallaj do shkoj te bej ndonje sanduic me djathe amerikan dhe pule (?) lene se sharrova

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#60 ne: 12-07-2006, 13:36:48
Po pi cigare ( a hyne edhe kjo ne radhet e pirjes). ;)

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#61 ne: 17-07-2006, 18:49:25
Un po haj kokosha te ngrohta 25% less fat :D

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#62 ne: 17-07-2006, 18:52:26
Kam marr nje Coca-cola (bidon 1.5kg) i kam fut pipzen e jam tu ja nxjerr fundin :) Vap e madhe s'kam faj :D

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#63 ne: 19-07-2006, 13:19:27
Sapo piva nje frappe :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#64 ne: 19-07-2006, 14:23:09
Sapo hengra ca kofsha pule, e tash e kam ndez nje cigare, e po ja shoh lezetin gjer ne maksimum. :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#65 ne: 22-07-2006, 18:33:14
Chocolate chip cookies   :love:

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#66 ne: 22-07-2006, 18:41:47
Cicmakiz. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#67 ne: 22-07-2006, 20:38:14
twix

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#68 ne: 22-07-2006, 20:44:53
twix

Two for me.. none for you  :P

Un po pij nje ice coffee (kafe t'ftoht)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#69 ne: 22-07-2006, 21:01:06
Po pi Espresso se kam dhimbje koke.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 22-07-2006, 21:53:02
Two for me.. none for you  :P

Un po pij një ice coffee (kafe t'ftoht)

Te bofshin mire te keqen me ke borxh 18 $ se ishte 8$ copa :D

Pepsi .....as nuk po mu pika jo por shume vap dhe nuk kam me uje (?)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#71 ne: 22-07-2006, 21:56:01
O Lisa, ke nga ato farat ti moj???? :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#72 ne: 22-07-2006, 21:57:56
Ca farash do te keqen.......nuk kam jo po me shtive nepsin tani

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#73 ne: 22-07-2006, 21:59:52
Fara lule dielli, nga ato qe kur i han, oret te duken minuta. :D LOL

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#74 ne: 22-07-2006, 22:05:18
Jo jo nuk kam..... po i ha shume dreqkat  te kisha ca ...neser kur te dal duhet me ble ca nuk eshte gjo kjo pune.....

Temat e fundit