Cfare po hani ose po pini tani? - 230 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 133988

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5725 ne: 07-12-2011, 22:54:54
Kos me fruta.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5726 ne: 07-12-2011, 22:57:05
kofsha te merimanges:)

 • Postime: 2568

#5727 ne: 08-12-2011, 01:11:26
xhek kola

 • Postime: 12743

#5728 ne: 08-12-2011, 08:11:32
kafen e mengjesit me cigare

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5729 ne: 08-12-2011, 11:51:11
femra te bardha dhe te zeza :)

 • Postime: 266

#5730 ne: 08-12-2011, 20:45:09
Po haj buk me sheqer i kam hedh ene ca pika uji qe mos te mari era sheqerin . ;)

 • Postime: 2568

#5731 ne: 08-12-2011, 20:50:36
trahana

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#5732 ne: 08-12-2011, 22:14:37
Patate dhe mish pule :D

 • Postime: 12743

#5733 ne: 09-12-2011, 09:29:41
kafe e cigare

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#5734 ne: 09-12-2011, 10:02:04
patatina qe ne mengjes :P

 • Postime: 12743

#5735 ne: 09-12-2011, 10:25:03
po pergatitem shpirterisht te haj nje lume te sharash LOL LOL.....

mos me ka ngordhur nervi pergjegjes?? LOL

 • Postime: 2173

#5736 ne: 09-12-2011, 12:10:25
te befshin mire :D

 • Postime: 12743

#5737 ne: 09-12-2011, 14:00:45
pas nje kafe ndihem me mire se ne mengjes.....

 • Postime: 12743

#5738 ne: 09-12-2011, 14:01:06
te befshin mire :D

jo nuk i hengra shpetova LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#5739 ne: 09-12-2011, 14:26:52
kafe..........:)

metaxa 7ylla. :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#5740 ne: 09-12-2011, 14:33:01
cokollate  :)

 • Postime: 12234

#5741 ne: 09-12-2011, 14:34:11
ama pak  :D

 • Postime: 2568

#5742 ne: 10-12-2011, 16:40:21
nje kokteil te vecante  :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5743 ne: 10-12-2011, 16:44:13
1 kafe te me dale vera

 • Postime: 160

#5744 ne: 10-12-2011, 16:45:58
plumbi do plumb qe te dale  :D :D :D

 • Postime: 2568

#5745 ne: 10-12-2011, 16:49:25
1 kafe te me dale vera
nqs te ka zene vera pasneser te del ty  ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5746 ne: 10-12-2011, 16:52:07
plumbi do plumb qe te dale  :D :D :D

nga darka do ja fus 1 plumb ballit prap hahahaaa


vuli boll me hape barkun

 • Postime: 2568

#5747 ne: 10-12-2011, 16:53:02
avash mos nxjer zorret moj  :D :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5748 ne: 10-12-2011, 16:53:51
bath bath nje 1 ko*e e bi mhb ti

 • Postime: 2568

#5749 ne: 10-12-2011, 16:54:43
LOL LOL

Temat e fundit