Cfare po hani ose po pini tani? - 237 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 134267

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#5900 ne: 19-01-2012, 20:19:56
nje caj me shum limon...

 • Postime: 160

#5901 ne: 20-01-2012, 17:04:59
nje briosh dhe njo got qumesht te ngrot

 • Postime: 1281

#5902 ne: 20-01-2012, 18:55:33
Ashtu nga ajo e 69 :P
Kanibalizem semundje ne rritje

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5903 ne: 20-01-2012, 20:27:47
1 molle akull te ftohte

 • Postime: 12743

#5904 ne: 20-01-2012, 20:29:50
kolloqifte me rigon

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#5905 ne: 20-01-2012, 21:43:41
NJE CAJ ME SHUM LIMON...

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#5907 ne: 21-01-2012, 11:18:02
nje kafe sapo e piva....si spata njeri per shoqeri..?? :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5908 ne: 21-01-2012, 12:14:53
po pi 1 kafe ne ajer te paster

 • Postime: 2568

#5909 ne: 21-01-2012, 17:25:47
cimiringa dhe rebi  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5910 ne: 21-01-2012, 18:22:38
Ftua.

 • Postime: 12743

#5911 ne: 27-01-2012, 14:06:43
uje

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#5912 ne: 27-01-2012, 14:52:21
cakiz  :D

 • Postime: 12743

#5913 ne: 27-01-2012, 14:52:56
edhe une camcakiz gjermanie....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5914 ne: 01-02-2012, 22:25:05
Nje gote qumesht te ngrohte. :)

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#5915 ne: 01-02-2012, 23:08:10
po ha boronica

 • Postime: 12743

#5916 ne: 01-02-2012, 23:09:57
kurse une po shkel me kembe vemjet e shtuara sefundmi...

 • Postime: 2568

#5917 ne: 07-02-2012, 22:53:21
po po pi bira po shume bira

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#5918 ne: 08-02-2012, 10:22:45
R&M  :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#5919 ne: 08-02-2012, 10:30:06
veze te zier me rigon LOL

 • Postime: 12743

#5920 ne: 08-02-2012, 10:36:10
uje

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5921 ne: 08-02-2012, 20:56:11
Cokollate.

 • Postime: 2568

#5922 ne: 08-02-2012, 22:03:52
po pi vere vetem

sumer miss jeni per ndonje gote

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5923 ne: 09-02-2012, 11:06:02
Nje cokollate te nxehte.

 • Postime: 12743

#5924 ne: 09-02-2012, 13:42:55
me mbyti kolla...nje caj te qelbur turk

Temat e fundit