Cfare po hani ose po pini tani? - 240 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 133852

 • Postime: 12743

#5975 ne: 01-03-2012, 23:46:41
sapo hengra....u ngaterrova teme

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5976 ne: 03-03-2012, 22:12:34

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5977 ne: 04-03-2012, 12:49:22
Kos frutash

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5978 ne: 05-03-2012, 11:20:20
Caj me limon. :D bujrem. :D

 • Postime: 12234

#5979 ne: 05-03-2012, 11:21:33
Ma sjell se kam fytin llom  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5980 ne: 05-03-2012, 11:22:24
hahahaa e paske vu ne perdorim shume gjate fundjaves me duket  :-[ :D :P

 • Postime: 12234

#5981 ne: 05-03-2012, 11:23:08
Yhhhh 24 ore vet bashke me fytin.... :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5982 ne: 05-03-2012, 11:25:59
hhaha zoti qofte me ty :P :P :P

 • Postime: 12234

#5983 ne: 05-03-2012, 11:26:42
Amin.... :D...Hec tash cajin e dua  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5984 ne: 05-03-2012, 11:39:16
 :D Ja :P foto e castit :D • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#5985 ne: 06-03-2012, 12:59:25
500gr fli nga fshati, dy kofshe pule dhe caj rusi.. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5986 ne: 06-03-2012, 13:00:32
Pepsi ..mu ka tek keq

 • Postime: 12743

#5987 ne: 06-03-2012, 13:47:22
po ha pshesh me kos

 • Postime: 2568

#5988 ne: 10-03-2012, 20:55:50
po qeroj nje pjeshke avash avash

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5989 ne: 18-03-2012, 17:27:02
po qeroj nje pjeshke avash avash

Haji me lekure, jane shume me te ushqyeshme. :D :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5990 ne: 18-03-2012, 17:28:15
Manaferra po ha. :) Bujrem kush te doje. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5991 ne: 18-03-2012, 17:32:32
Manaferra po ha. :) Bujrem kush te doje. :D

Une une  :D

 • Postime: 1281

#5992 ne: 18-03-2012, 17:38:05
I pangrene.

Kafe vecse. :S

 • Postime: 12743

#5993 ne: 18-03-2012, 18:58:59
kalfany karamele

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5994 ne: 18-03-2012, 21:43:58
Une une  :D

Edhe me shtrydhe lule. :D

 • Postime: 12743

#5995 ne: 19-03-2012, 18:49:56
cookies

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5996 ne: 19-03-2012, 18:57:12
molle

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#5997 ne: 20-03-2012, 22:37:27
i kam bere adetet per sot. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5998 ne: 21-03-2012, 19:43:14
Nje kamomil :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5999 ne: 21-03-2012, 21:40:11
po gatuj ravioli per darke

Temat e fundit