Cfare po hani ose po pini tani? - 241 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 133788

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6000 ne: 22-03-2012, 09:56:15
Po pi kafen me kete kohe gri.  :(

 • Postime: 12743

#6001 ne: 22-03-2012, 10:02:36
kafen e mengjesit

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#6002 ne: 23-03-2012, 11:37:25
e kam nis ters sot me leng frutash.. :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6003 ne: 23-03-2012, 11:42:06
Me qerasi kolegu me leng portokalli-mandarine-rrush i bardhe i tropicana. Spaska gje me te shijshme. I bera dhe pub markes me ket rast LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#6004 ne: 23-03-2012, 13:03:15
nje remmy martin :D

 • Postime: 12743

#6005 ne: 23-03-2012, 13:19:24
nje qerasje nga tipi looool

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6006 ne: 23-03-2012, 13:21:10
Molle

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#6007 ne: 23-03-2012, 14:10:10
nje qerasje nga tipi looool
kur kur qysh tek... LOL

 • Postime: 12743

#6008 ne: 23-03-2012, 15:04:53
ashtu neper te tipi ashtu

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6009 ne: 23-03-2012, 18:35:27
Luleshtrydhe

 • Postime: 1281

#6010 ne: 23-03-2012, 18:55:45
Luleshtrydhe
Ke zemer te bardhe ti? :D

Asgje,ma asgje :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6011 ne: 23-03-2012, 18:57:20
...doje nje ftese? :P Mos te ngelin merak se s'qenkan shume te shijshme. :D

 • Postime: 1281

#6012 ne: 23-03-2012, 18:58:44
Nepsi s'me iken sapo lexova  luleshtryshe :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6013 ne: 23-03-2012, 19:01:16
..ne anet tona jane me te mira ;) tamam natyrale :)

 • Postime: 1281

#6014 ne: 23-03-2012, 19:02:24
E di :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6015 ne: 23-03-2012, 19:03:34
Nje vere te larget :D i mblidhnim me kova tek "Fusha e Gjahut" :D :P

 • Postime: 1281

#6016 ne: 23-03-2012, 19:05:01
Asnjehere s'kam mbledh,por per ti kerkuar ku ishin ne shtepi  i pari :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6017 ne: 23-03-2012, 19:06:53
 :D :D Paske qene dembel. :D

Po pi nje caj..te me qetesoje medemek. ^o) :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6018 ne: 18-04-2012, 17:51:23
Cibuk me ereza

 • Postime: 12234

#6019 ne: 18-04-2012, 18:08:17
Ama pak  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#6020 ne: 18-04-2012, 18:18:10
buke me gjalp e me recel. :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6021 ne: 18-04-2012, 19:15:33
Souffle cheese sponge...nje lloj specialiteti francez..P

 • Postime: 12234

#6022 ne: 18-04-2012, 19:21:11
Mos ha shume se po shton peshe  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6023 ne: 18-04-2012, 21:42:37
Molle

 • Postime: 12234

#6024 ne: 18-04-2012, 22:00:43
Ama pak  :D

Temat e fundit