×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131417

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6050 ne: 21-04-2012, 20:09:07
Pas pirjes se nja 5 shisheve vere dje sot po purifikohem vetem me vodka limon. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6051 ne: 21-04-2012, 20:31:34
Te fala melcise. :P


Une nje molle per momentin.


Hahaha, te fala pac LOL

Une vere po pij :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6052 ne: 21-04-2012, 20:35:40
Gjak e dhjame t'u befte! LOL

Hiqe shpejt ate dhjamin LOL

Kur do dalim bashke? :) per pije jo alkolike :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6053 ne: 22-04-2012, 10:20:27
kafen e mengjesit

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6054 ne: 22-04-2012, 10:39:40
byrek Lushnje :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6055 ne: 22-04-2012, 12:44:51
...biskota, qe sapo i nxora nga furra... :D :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6056 ne: 22-04-2012, 13:30:20
Banane para buke

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6057 ne: 23-04-2012, 10:51:27
Sapo mbarova kafen...

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6058 ne: 25-04-2012, 12:50:39
Llokum me arra

 • Postime: 12234

#6059 ne: 25-04-2012, 12:51:16
Ama pak zemer ama pak  :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6060 ne: 25-04-2012, 12:53:06
 :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6061 ne: 25-04-2012, 13:04:06
A doni te dy nga nje? :D

Rralle i ha...ama me pelqejne shuuume..sidomos qe mi kane sjell nga Alb :engjell:

 • Postime: 12234

#6062 ne: 25-04-2012, 14:21:55
Po te dy dojme... :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6063 ne: 25-04-2012, 14:29:11
Po te dy dojme... :D

Ti merr sa te dush...Tipit leja nje se i del boll :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6064 ne: 25-04-2012, 15:14:29
Buke lepurushi me djath te bardhe. :D :)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6065 ne: 25-04-2012, 15:15:32
Si eshte kjo buka e lepurushit moj dreamm  :D

 • Postime: 2173

#6066 ne: 25-04-2012, 15:17:06
me push eshte..me duket ;)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6067 ne: 25-04-2012, 15:18:34
Po si? Se kam iden fare

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6068 ne: 25-04-2012, 15:47:46
tashti sapo u cova nga nje tavoline me gatime tradicionale. Brinje vici, mish qengji dhe mish gici. Turshi dhe sallatra te ndryshme. Vere buti alla shqiptarce. Dhe si aperitiv nje gote te madhe vodka me leng portokalli. :D
doni me per belulin. :P

 • Postime: 182

#6069 ne: 25-04-2012, 15:51:15
Kafe!!!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6070 ne: 25-04-2012, 15:51:32
tashti sapo u cova nga nje tavoline me gatime tradicionale. Brinje vici, mish qengji dhe mish gici. Turshi dhe sallatra te ndryshme. Vere buti alla shqiptarce. Dhe si aperitiv nje gote te madhe vodka me leng portokalli. :D
doni me per belulin. :P

Ti hengert gjermani ne bark. :D :P c'na fute nepsin ^o)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6071 ne: 25-04-2012, 15:52:29
Si eshte kjo buka e lepurushit moj dreamm  :D

Ajo buka e bardhe e bute qe ishte dikur. :D :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6072 ne: 25-04-2012, 15:53:44
Ajo buka e bardhe e bute qe ishte dikur. :D :P

Ncuq se kam idene :D

 • Postime: 266

#6073 ne: 25-04-2012, 15:56:05
Eshte e cituar edhe ne nje film te vjeter shqiptar (flitet per buk gruri )

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6074 ne: 25-04-2012, 16:04:09

Temat e fundit