×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131437

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6075 ne: 25-04-2012, 16:05:31
Mos eshte baguette. Ketu quhet keshtu kjo buka e gjate dhe e bardhe :D

 • Postime: 12234

#6076 ne: 25-04-2012, 16:11:42
Vetem pak  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6077 ne: 25-04-2012, 16:17:16
Mos eshte baguette. Ketu quhet keshtu kjo buka e gjate dhe e bardhe :D

Poo. :) e ajo qe po haja une sot ne fakt ishte French Baton.  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6078 ne: 25-04-2012, 16:26:58
Poo. :) e ajo qe po haja une sot ne fakt ishte French Baton.  :D

E po kete tme thoje ti mua :D

Kjo lloj buke hahet ne mengjes me gjalpe e recel...hmmm sa e shijshme :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6079 ne: 25-04-2012, 16:47:46
Birre

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6080 ne: 25-04-2012, 16:52:38
Poo. :) e ajo qe po haja une sot ne fakt ishte French Baton.  :D
epo ik bej testin njehere se pale cke qe te hipka nepsi. :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6081 ne: 25-04-2012, 16:55:04
epo ik bej testin njehere se pale cke qe te hipka nepsi. :P

Ato brinjet e vicit ;) :) Im ate i gatuante per mrekulli  :)....sec m'u kujtuan kur shkruajte ti. :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6082 ne: 25-04-2012, 16:55:43
e mire ti rri tek kujtesa se une skam ca qe i shijova. LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6083 ne: 25-04-2012, 16:58:58
e mire ti rri tek kujtesa se une skam ca qe i shijova. LOL LOL

Pse kot te "urova" une ty?? :P

Ti hengert gjermani ne bark. :P c'na fute nepsin ^o)

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6084 ne: 25-04-2012, 17:00:14
pse moj urim eshte ai.. :P


Ate qe the eshte shpallje e hapur e nepsit per te ngrene dhe leshim drejt portes se frigoriferit per te ngrene buke me djathe dhe domate. LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6085 ne: 25-04-2012, 17:03:33
LOL Sa imagjinate ke mor zot LOL

Te befte mire ore...ujin e zi i paske nxjerre....drekes sot. :D :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6086 ne: 25-04-2012, 17:04:14
hajde mos u merzit se nuk eshte faji jot por i missit. :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#6087 ne: 03-05-2012, 12:01:16
Rrush te bardhe

 • Postime: 12234

#6088 ne: 03-05-2012, 12:22:12
Ama pak  :D

 • Postime: 2173

#6089 ne: 03-05-2012, 14:21:53
Ama pak  :D
..nuk eshte trangull  :S

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#6090 ne: 03-05-2012, 14:31:38
...caj pi

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6091 ne: 03-05-2012, 15:08:20
Une  :D

Spo ha dhe as nuk po pi momentalisht!

 • Postime: 2173

#6092 ne: 03-05-2012, 15:09:14
ha ndonje gje se nuk lezet :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6093 ne: 03-05-2012, 15:10:10
Mire, do e kem parasysh  ;)

 • Postime: 2173

#6094 ne: 03-05-2012, 15:11:01
he te keqen..keshtu bej ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#6095 ne: 03-05-2012, 15:51:29
Torte dhe pepsi..

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6096 ne: 03-05-2012, 17:40:20
asigjo se i kam bere adetet. :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6097 ne: 04-05-2012, 11:06:42
kafe vetem....

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#6098 ne: 04-05-2012, 14:16:22
Molle

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6099 ne: 04-05-2012, 14:16:54
Qershia..

Temat e fundit