Cfare po hani ose po pini tani? - 245 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 134156

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#6100 ne: 04-05-2012, 14:20:02

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6101 ne: 04-05-2012, 15:26:04
oi ku i gjete  :S

...don't tell me........??? hmmmmm: :engjell: :engjell:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6102 ne: 04-05-2012, 15:26:40
Nje super molle po sakatoj...

 • Postime: 12234

#6103 ne: 04-05-2012, 16:01:19
Ama pak  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6104 ne: 04-05-2012, 16:02:02
S'kam thike te ta ndaj.. :D

 • Postime: 12234

#6105 ne: 04-05-2012, 16:02:52
E kafshoj ska problem,ose me mire kafsho ti per mua...LOL

 • Postime: 12743

#6106 ne: 04-05-2012, 16:03:02
uje

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6107 ne: 05-05-2012, 12:36:52
Wine gums :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6108 ne: 05-05-2012, 22:48:58
Molle

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#6109 ne: 06-05-2012, 03:26:29
vodka :D

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#6110 ne: 06-05-2012, 09:39:14
i kafe te forte

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6111 ne: 06-05-2012, 09:40:17
1 tas cereals me qumesht

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#6112 ne: 06-05-2012, 10:01:24
1 tas cereals me qumesht
paske shendet te mire ti :D
do ma besh dhe nje mua? :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6113 ne: 06-05-2012, 10:03:41
ta bej si jo, mjalte ti hedh lol

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#6114 ne: 06-05-2012, 10:08:36
jo, se jam i embel vet LOL :P

po tjeter gje :P cdo mbesh? :D per mengjes? :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6115 ne: 06-05-2012, 10:10:22
1 trahana do LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6116 ne: 06-05-2012, 10:10:32
Asgje. :D sapo piva kafen..

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6117 ne: 06-05-2012, 10:12:27
1 trahana do LOL

LOL dua une se mka marr malli. :D talluni ju atje talluni ne ketej i duam gjerat shqiptare :D perq

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6118 ne: 06-05-2012, 10:13:41
jo me kot e thashe e dija ate fakt :)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6119 ne: 06-05-2012, 10:17:12
jo me kot e thashe e dija ate fakt :)

perq

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6120 ne: 06-05-2012, 10:18:46
enderr perq

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6121 ne: 07-05-2012, 12:07:57
asgje ne ket ore...

 • Postime: 12743

#6122 ne: 07-05-2012, 13:31:19
nje trilecce sapo e hengra....

 • Postime: 75
 • Gjinia: Femer

#6123 ne: 09-05-2012, 11:52:20
Krem karamel

 • Postime: 1281

#6124 ne: 09-05-2012, 14:18:07
Peshk mbi pjate,edhe limon me bollek :)

U ngrit tryeza :)

Temat e fundit