Cfare po hani ose po pini tani? - 246 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 150500

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6125 ne: 09-05-2012, 14:19:12
lotet e mi me shije te hidhur... :S

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6126 ne: 11-05-2012, 14:56:45
qershija, e luleshtrrydhe...

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6127 ne: 11-05-2012, 14:57:26
leng shege. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#6128 ne: 11-05-2012, 18:24:53
Fara luledielli...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6129 ne: 11-05-2012, 21:58:02
mish qingji me pershesh

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6130 ne: 14-05-2012, 09:13:51
mish qingji me pershesh

persheshi me pelqen me shume me gjel ose pule deti....MU kuptohet

tani po ha dicka te lehte se me gjithe keto antibiotik pffff

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6131 ne: 14-05-2012, 14:34:23
jam fiksu me qershia...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#6132 ne: 17-05-2012, 22:30:44
Lajthi, kikirike.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6133 ne: 17-05-2012, 22:48:54
Nje grusht kokrra rrushi te bardhe :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6134 ne: 17-05-2012, 22:49:48
jam fiksu me qershia...

1 tas me qershia dhe une

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6135 ne: 18-05-2012, 09:33:35
nje molto corosan dhe pas tyre 2 koqe antibiotiku UEKK

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6136 ne: 18-05-2012, 09:35:22
kafen e mengjesit

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6137 ne: 18-05-2012, 11:22:38
nje kafe te shkurter dhe nje R Martin. Pamja nga blloku. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6138 ne: 18-05-2012, 11:28:34
nje kafe te shkurter dhe nje R Martin. Pamja nga blloku. :D

sa me ka marre malli per ate pamjen qe po shef ti tani...LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6139 ne: 18-05-2012, 11:30:01
hipi autobuzit te QTU se e ke pa lek dhe hajde. LOL :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6140 ne: 18-05-2012, 11:32:45
pse po te marr nje taksi ka rrezik??? ti marr numrin e targes dhe te nisem...ku do me presesh???

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6141 ne: 18-05-2012, 11:33:45
kur te nisesh ta them se ku jam , ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6142 ne: 18-05-2012, 11:34:08
kam frike nga taksisti...se qeka si bubalesh LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6143 ne: 18-05-2012, 11:35:17
kalo tek opsioni 2 autobuzi pa lek. LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6144 ne: 18-05-2012, 11:36:25
po mendoj per dreken ngordha per te ngrene

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6145 ne: 18-05-2012, 11:37:01
po mendoj per dreken ngordha per te ngrene

Do vish te hame bashke tek kjo juvenilja qe kam ketu????

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6146 ne: 18-05-2012, 11:38:35
Do vish te hame bashke tek kjo juvenilja qe kam ketu????

ka shku juvenilja ne te arushes LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6147 ne: 18-05-2012, 11:39:10
ka shku juvenilja ne te arushes LOL

leri pocat do vish ajo...se ne ajer te paster po te ftoj

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6148 ne: 18-05-2012, 11:40:43
leri pocat do vish ajo...se ne ajer te paster po te ftoj

e deshtova po erdha deri atje LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6149 ne: 18-05-2012, 11:41:53
Cke ti ta pres une...e ta shti prape mrena... :D

Temat e fundit