×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131450

 • Postime: 12743

#6125 ne: 09-05-2012, 14:19:12
lotet e mi me shije te hidhur... :S

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6126 ne: 11-05-2012, 14:56:45
qershija, e luleshtrrydhe...

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6127 ne: 11-05-2012, 14:57:26
leng shege. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6128 ne: 11-05-2012, 18:24:53
Fara luledielli...

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6129 ne: 11-05-2012, 21:58:02
mish qingji me pershesh

 • Postime: 12743

#6130 ne: 14-05-2012, 09:13:51
mish qingji me pershesh

persheshi me pelqen me shume me gjel ose pule deti....MU kuptohet

tani po ha dicka te lehte se me gjithe keto antibiotik pffff

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6131 ne: 14-05-2012, 14:34:23
jam fiksu me qershia...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6132 ne: 17-05-2012, 22:30:44
Lajthi, kikirike.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#6133 ne: 17-05-2012, 22:48:54
Nje grusht kokrra rrushi te bardhe :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6134 ne: 17-05-2012, 22:49:48
jam fiksu me qershia...

1 tas me qershia dhe une

 • Postime: 12743

#6135 ne: 18-05-2012, 09:33:35
nje molto corosan dhe pas tyre 2 koqe antibiotiku UEKK

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6136 ne: 18-05-2012, 09:35:22
kafen e mengjesit

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6137 ne: 18-05-2012, 11:22:38
nje kafe te shkurter dhe nje R Martin. Pamja nga blloku. :D

 • Postime: 12743

#6138 ne: 18-05-2012, 11:28:34
nje kafe te shkurter dhe nje R Martin. Pamja nga blloku. :D

sa me ka marre malli per ate pamjen qe po shef ti tani...LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6139 ne: 18-05-2012, 11:30:01
hipi autobuzit te QTU se e ke pa lek dhe hajde. LOL :P

 • Postime: 12743

#6140 ne: 18-05-2012, 11:32:45
pse po te marr nje taksi ka rrezik??? ti marr numrin e targes dhe te nisem...ku do me presesh???

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6141 ne: 18-05-2012, 11:33:45
kur te nisesh ta them se ku jam , ;)

 • Postime: 12743

#6142 ne: 18-05-2012, 11:34:08
kam frike nga taksisti...se qeka si bubalesh LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6143 ne: 18-05-2012, 11:35:17
kalo tek opsioni 2 autobuzi pa lek. LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6144 ne: 18-05-2012, 11:36:25
po mendoj per dreken ngordha per te ngrene

 • Postime: 12743

#6145 ne: 18-05-2012, 11:37:01
po mendoj per dreken ngordha per te ngrene

Do vish te hame bashke tek kjo juvenilja qe kam ketu????

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6146 ne: 18-05-2012, 11:38:35
Do vish te hame bashke tek kjo juvenilja qe kam ketu????

ka shku juvenilja ne te arushes LOL

 • Postime: 12743

#6147 ne: 18-05-2012, 11:39:10
ka shku juvenilja ne te arushes LOL

leri pocat do vish ajo...se ne ajer te paster po te ftoj

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6148 ne: 18-05-2012, 11:40:43
leri pocat do vish ajo...se ne ajer te paster po te ftoj

e deshtova po erdha deri atje LOL

 • Postime: 12743

#6149 ne: 18-05-2012, 11:41:53
Cke ti ta pres une...e ta shti prape mrena... :D

Temat e fundit