×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131436

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6150 ne: 18-05-2012, 11:42:29
Cke ti ta pres une...e ta shti prape mrena... :D

LOL LOL

 • Postime: 12743

#6151 ne: 18-05-2012, 11:45:08
mos qesh shume se edhe ashtu rrezikon....dhe sme ke prane jo per gje :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6152 ne: 18-05-2012, 13:27:19
Po haj ca gjojna  :D

 • Postime: 12743

#6153 ne: 18-05-2012, 13:33:31
hengra dreke dhe ndihem si e fryre/....pffffff

piva e nje kafe

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6154 ne: 18-05-2012, 13:34:46
asgje...

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6155 ne: 18-05-2012, 14:06:04
eh cfare dreke, nuk po e them se kam hall se mos ka ndonej nga keto kaculkat me barre. LOL

 • Postime: 12743

#6156 ne: 18-05-2012, 14:07:07
Tipi mos guxo..se do mbushesh me Byce edhe ne trup jo vetem ne sy...eshte njera e di une LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6157 ne: 18-05-2012, 14:08:00
uen thashe se ka me shume se nje se per nje ska gjo.. Ta themmm> LOL :P

 • Postime: 12743

#6158 ne: 18-05-2012, 14:09:16
jo se e marr me mend.... :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6159 ne: 18-05-2012, 14:10:02
eh c'me eshte hap oreksi keq sot me remmy martin. :)

 • Postime: 12743

#6160 ne: 18-05-2012, 14:10:47
kujdes se do perdhunosh kamarierin aty aman LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6161 ne: 18-05-2012, 14:12:42
prandaj te dua se kam hall se mos eshte nga ata te parades se djeshme. LOL

 • Postime: 12743

#6162 ne: 18-05-2012, 14:16:29
prandaj te dua se kam hall se mos eshte nga ata te parades se djeshme. LOL

une isha ne parade dje...po ti ishe????

Jo dhunes Po homoseksualitetit LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6163 ne: 18-05-2012, 14:17:47
o ca dreke :d

 • Postime: 12743

#6164 ne: 18-05-2012, 14:26:26
bashke ishit ju mi?????  ^o)

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6165 ne: 18-05-2012, 14:27:21
shej nuk je e detyruar te tregosh. :P :D

 • Postime: 12743

#6166 ne: 18-05-2012, 14:30:03
Se dija qe kishit fillu me bo Puce LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6167 ne: 18-05-2012, 14:31:07
puce jo por per puc puc ec ketu. LOL

 • Postime: 12743

#6168 ne: 18-05-2012, 14:33:35
Nuk du...sot do ju block te dyve ne FB LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6169 ne: 18-05-2012, 14:34:32
une ste kam hic ne fb, keshtu qe verja shejit, LOL meqe as sheji sme ka mua skeni cme beni te dyja. LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6170 ne: 18-05-2012, 14:36:09
shej nuk je e detyruar te tregosh. :P :D

kam zbulu 1 vend te ri Tipi sa mire gatujne :d

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6171 ne: 18-05-2012, 14:36:31
une ste kam hic ne fb, keshtu qe verja shejit, LOL meqe as sheji sme ka mua skeni cme beni te dyja. LOL

si ste kam ty mo?

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6172 ne: 18-05-2012, 14:37:28
me ke apo sme ke se une nuk te kam. :D sepse kam hap te re. :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6173 ne: 18-05-2012, 14:37:54
kam zbulu 1 vend te ri Tipi sa mire gatujne :d
hajde ketu shtrihu dhe me trego me detaje cdo cep te vendit te ri. LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6174 ne: 18-05-2012, 14:42:41
me ke apo sme ke se une nuk te kam. :D sepse kam hap te re. :D

pse te ngacmonte ajo manjakia qe me the ate dite LOL

Temat e fundit