Cfare po hani ose po pini tani? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 150730

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 19-02-2007, 15:28:23
Kafe po qenka akoma e nxehte dreqka

 • Postime: 107
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 19-02-2007, 15:55:39
un po haj cumcakiz :D kush do i cop LOL

#677 ne: 19-02-2007, 19:17:26
sapo hengra nje biskote. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#678 ne: 20-02-2007, 00:54:01
Bakllava. :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 20-02-2007, 02:23:33
kam pire sot nja 8 kafe perseri me kafe ne dor jam....po pres te me vije kinezi vogel se po vdes te ha .....

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 20-02-2007, 04:08:41
Po ha cokollade me oriz dhe po pi Kola...gjer tash kam pi 1 liter... kushedi sa here do zgjohem deri ne mengjez. LOL LOL LOL

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 21-02-2007, 00:33:05
ok beje nje shtreter tek WC se ti do foromosh nje bazen LOL LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#682 ne: 24-02-2007, 13:12:54
po ha briosh me cokollate dhe nderkohe, po pi caj jeshil :)

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 24-02-2007, 13:28:12
po pi lengje :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 24-02-2007, 19:57:52
Un sot per mengjes kam ngrene simite bugace... thash tju jap icik neps  :P

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 24-02-2007, 21:00:37
Kafe me krem vaniljeje franceze.  :-x

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 24-02-2007, 22:22:03
pizza hm.... edhe motra ime ka pasur ditlindjen edhe ka pasur qte doj per te ngrene

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#687 ne: 25-02-2007, 18:07:12
Burek me spinaq.

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#688 ne: 25-02-2007, 18:32:31
Burek me spinaq.

Ha o lefter ha se do rritesh :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#689 ne: 04-03-2007, 18:29:27
Po moj do te behem sa mali. :P

Tashi po ha dardhe.

#690 ne: 04-03-2007, 20:02:04
Un sot për mëngjes kam ngrënë simite bugace... thash tju jap icik neps  :P
ahha kush ta solli nga El moj :)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#691 ne: 04-03-2007, 22:39:05
Po ha fara nga kungulli, dhe gabova qe fillova se tash spo mund te ndalem  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#692 ne: 05-03-2007, 00:10:41
ahh Lady edhe une e kam  ate smundje si ti :D kur ja filloj nuk di mu ndal :Dp.s. Une po ha Lajthia si ky ne avatar timin :D
#693 ne: 05-03-2007, 16:47:34
po ha makarona :)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 05-03-2007, 17:14:26
Sapo hengra nje pjeshke. :)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#695 ne: 05-03-2007, 20:45:31
Mish sorkadheje, pothuaj te papjekur fare :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#696 ne: 05-03-2007, 21:07:03
Ama i cope. :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 05-03-2007, 21:08:19
hajde shqiptar hajdeee, veq mish :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#698 ne: 05-03-2007, 21:23:45
Mishi me karar, te tjerat pa zarar.............. ....

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 05-03-2007, 21:24:40
ashtu eshte, parashikimi i egersires :D

Temat e fundit