Cfare po hani ose po pini tani? - 28 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131611

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 19-02-2007, 15:28:23
Kafe po qenka akoma e nxehte dreqka

 • Postime: 107
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 19-02-2007, 15:55:39
un po haj cumcakiz :D kush do i cop LOL

#677 ne: 19-02-2007, 19:17:26
sapo hengra nje biskote. ;)

 • Postime: 12234

#678 ne: 20-02-2007, 00:54:01
Bakllava. :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 20-02-2007, 02:23:33
kam pire sot nja 8 kafe perseri me kafe ne dor jam....po pres te me vije kinezi vogel se po vdes te ha .....

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 20-02-2007, 04:08:41
Po ha cokollade me oriz dhe po pi Kola...gjer tash kam pi 1 liter... kushedi sa here do zgjohem deri ne mengjez. LOL LOL LOL

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 21-02-2007, 00:33:05
ok beje nje shtreter tek WC se ti do foromosh nje bazen LOL LOL

 • Postime: 5949

#682 ne: 24-02-2007, 13:12:54
po ha briosh me cokollate dhe nderkohe, po pi caj jeshil :)

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 24-02-2007, 13:28:12
po pi lengje :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 24-02-2007, 19:57:52
Un sot per mengjes kam ngrene simite bugace... thash tju jap icik neps  :P

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 24-02-2007, 21:00:37
Kafe me krem vaniljeje franceze.  :-x

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 24-02-2007, 22:22:03
pizza hm.... edhe motra ime ka pasur ditlindjen edhe ka pasur qte doj per te ngrene

 • Postime: 12234

#687 ne: 25-02-2007, 18:07:12
Burek me spinaq.

 • Postime: 1580

#688 ne: 25-02-2007, 18:32:31
Burek me spinaq.

Ha o lefter ha se do rritesh :D :D

 • Postime: 12234

#689 ne: 04-03-2007, 18:29:27
Po moj do te behem sa mali. :P

Tashi po ha dardhe.

#690 ne: 04-03-2007, 20:02:04
Un sot për mëngjes kam ngrënë simite bugace... thash tju jap icik neps  :P
ahha kush ta solli nga El moj :)

 • Postime: 1015

#691 ne: 04-03-2007, 22:39:05
Po ha fara nga kungulli, dhe gabova qe fillova se tash spo mund te ndalem  :D

 • Postime: 4261

#692 ne: 05-03-2007, 00:10:41
ahh Lady edhe une e kam  ate smundje si ti :D kur ja filloj nuk di mu ndal :Dp.s. Une po ha Lajthia si ky ne avatar timin :D
#693 ne: 05-03-2007, 16:47:34
po ha makarona :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 05-03-2007, 17:14:26
Sapo hengra nje pjeshke. :)

 • Postime: 1460

#695 ne: 05-03-2007, 20:45:31
Mish sorkadheje, pothuaj te papjekur fare :D

 • Postime: 12234

#696 ne: 05-03-2007, 21:07:03
Ama i cope. :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 05-03-2007, 21:08:19
hajde shqiptar hajdeee, veq mish :D

 • Postime: 1460

#698 ne: 05-03-2007, 21:23:45
Mishi me karar, te tjerat pa zarar.............. ....

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 05-03-2007, 21:24:40
ashtu eshte, parashikimi i egersires :D

Temat e fundit