Cfare po hani ose po pini tani? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 150731

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#700 ne: 05-03-2007, 21:25:23
Un du me zarar. :D

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 05-03-2007, 21:28:31
e dim per ty :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#702 ne: 06-03-2007, 20:10:10
profiteroles :X jarge:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#703 ne: 06-03-2007, 21:12:18
Akullore

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 06-03-2007, 22:00:32
buke pite me sallam djath e domate .....:S nuk kisha gje tjeter .........po aq po me shijon mooooo sidomos me kete pepsin e fote

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 07-03-2007, 05:28:41
Une tani akoma s'kam filluar te ha por vallaj do shkoj te marr dicka, te haj njehere darke para mesnates pa cope te behet. :P (he se bej shaka), por sinqerisht kam shume neps tani. :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#706 ne: 07-03-2007, 18:50:26
caj jeshil me 1 luge mjalte :)

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 07-03-2007, 19:13:36
Hengra nje hamburger fshehurazi ne klase  :D duke u fshehur pas kompjuterit :D
Sa te shijojne gjerat kur u ha fshehurazi  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#708 ne: 07-03-2007, 20:09:34
Po pij kafe dhe pas saj kam nje sallate pemesh.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#709 ne: 07-03-2007, 20:27:16
po ha  camcakez :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#710 ne: 08-03-2007, 23:31:49
caj :-[

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#711 ne: 08-03-2007, 23:49:18
nje caj te frutave :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#712 ne: 09-03-2007, 01:23:24
Fara kungulli.

#713 ne: 09-03-2007, 01:24:44
sallam :)

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#714 ne: 09-03-2007, 10:45:15
Kafe  jarge:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 09-03-2007, 15:49:19
fara kungulli qe ne 9 te mengjesit ...me kane ardhe nga jashtetit  :D
Tani po bej dhe nje kafe ....

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 09-03-2007, 17:15:14
Nje Kafe (Amerikane) me krem vaniljeje dhe carameleje. Ma ka bere bandilli. Sa po me shijon. ;) Yummy!

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 09-03-2007, 19:33:29
patatina ruffles

#718 ne: 09-03-2007, 19:36:53
makarone me gjalp te fresket :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#719 ne: 09-03-2007, 23:13:19
po ha nje cokollate belge quajtur Guylian with flavour of dark orange jarge: :)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 10-03-2007, 17:52:43
Jam duke pire nje smoothie. Po e shpjegoj sec eshte. Eshte nje jogurt i holluar fare, i bere si leng (por leng i trashe ama) dhe ky imi eshte Dannon me banane dhe luleshtrydhe. Para kesaj hengra buke me gjalpe e recel dhe piva nje gote qumesht. (Hej njerez, se eshte mengjes ketej. lol)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#721 ne: 10-03-2007, 18:01:25
Portokall po ha.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 10-03-2007, 22:09:56
Sapo mbarova se ngreni berxolle vici, bashke me zarzavate te avullta dhe kackavall. :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#723 ne: 11-03-2007, 01:25:05
byrecka me djath, mi kishte sjell mami perpara 2 ditesh :X mesi i nates dhe une tani po ha darken :S

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 11-03-2007, 19:03:17
Akoma s'kam ngrene ndonje gje sot, edhe pse po vete ora 2.00 e drekes. Ja tani do fus dicka ne goje, patjeter. :P Themi te bejme prape berxolla per dreke. Jo per gje por i ben te mira e me plot ereza bandilli im.

P.S. SmiLey, sa per darken, mos e pyet se ne ka njeri qe s'ka orare dhe kohe te duhur per te ngrene - une jam. Ka patur raste qe kam ngrene darke ne 2 a 3 te mengjesit fare, keshtuqe mesnata s'eshte edhe aq keq - aq me shume qe ndonjehere une atehere kthehem nga puna. Ehhhh, ndonjehere jemi kaq te zene saqe harrojme edhe te hajme. LOL

Temat e fundit