Cfare po hani ose po pini tani? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 164691

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#725 ne: 15-03-2007, 21:21:50
Po ha sytlaq.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 15-03-2007, 22:05:36
byrecka me djath, mi kishte sjell mami përpara 2 ditesh :X mesi i nates dhe unë tani po ha darken :SNga ti ka sjell mami mi nga shqiperia :O

une tani do ulem cik para TV te ha berxolle me zarzavate zgare

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 15-03-2007, 22:09:25

Nga ti ka sjell mami mi nga shqiperia :O

unë tani do ulem çik para TV te ha berxolle me zarzavate zgare

Ec moj se kam peshk Divjake une ketu LOL

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 15-03-2007, 22:18:23
ahh lum si ju qe jeni afer me shqiperine .....:S

Gjithsesi po pate nai gjo tjeter deti po por peshkun se ha shume .....

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 15-03-2007, 22:25:58
Kumbulla.

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 15-03-2007, 22:44:23
Barishte. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#731 ne: 16-03-2007, 00:13:12
Ishalla te mbet  ne fyt :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 16-03-2007, 01:19:18
Ishalla te mbet  ne fyt :DIk se ta futa ty me pahir, mos me bej numra mua... :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#733 ne: 16-03-2007, 01:34:29
nuk jam  kafshe una  te  ha barishteee :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 16-03-2007, 01:55:00
Barishte me kuptimin sallate... budalla.

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#735 ne: 16-03-2007, 01:58:29
hahaha....barishte mooo :D as kafsha nuk i do ato LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 16-03-2007, 02:33:15
Pse mo nga e di ti qe s'i ka qef kafsha??? :D ooopppsss harrova une, ti je kafshe vete :P

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 16-03-2007, 02:45:45
mua po me merr uria..... :(

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 16-03-2007, 02:47:51
Po ha Pepsi dhe po pije Baked Doritos  :P

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 16-03-2007, 02:49:55
po pi pepsi ti moj ? mund të ngelesh pa gjume sonte.. :)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 16-03-2007, 02:57:51
Mbase prandaj po e pi ajo. :D :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 16-03-2007, 03:10:34
tani jam shume i uritur, mund te them me i uritur se nje njeri i marrur peng... :D :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 16-03-2007, 03:29:38
tani jam shumë i uritur, mund te them me i uritur se një njeri i marrur peng... :D :DPse mo c'te ka gjetur? :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +2/-1

#743 ne: 16-03-2007, 04:10:10
Tani po ha gomat e bicikletes. :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 16-03-2007, 04:12:56
^^^ Mire po ben. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 16-03-2007, 05:23:48
Sapo mbarova se ngreni nje jogurt me pjeshke (Yoplait) dhe tani po ha kokoshka me gjalpe ;) (si te qe te japin ne kinema, pra.) Sa te mira qe jane. E kam te madhe qesen, doni pak?! LOL

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 16-03-2007, 05:29:21
Me hidh ca kokoshka knej.... po hap gojen un ti pres te shofim sa mire di te luash  kosh  :P

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 16-03-2007, 05:32:11
Po pij uje :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 16-03-2007, 05:45:05
Me hidh ca kokoshka knej.... po hap gojen un ti pres te shofim sa mirë di të luash  kosh  :P

O-oooo-pa. He mi, i prite?! Te mberriten mire ne goje. ;) Te mberriten me duket. He sa te kripura e me gjalpe te duken?! :P

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 16-03-2007, 06:57:22
ejani banoret e uses, ejani ju past atdheu....
hani, pini, dhe rrini...

ja unë sapo hengra pak Chinese Food, dhe tani po më vjen te vjedh... :D :D. Ishalla sherohem shpejt.... :D

e bere kete qe te semurem, dhe mos te shkoj ne pune neser... :D :D. Kjo metode me ka punuar disa here.. :D :D

Temat e fundit