Cfare po hani ose po pini tani? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 151366

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 16-03-2007, 17:10:16
Po pi kafe Amerikane me krem me vanilje dhe karamel. Si zakonisht, ma ka bere ylli im qe e dua shume. :) E ben kafene shume te mire, ai. ;)

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 19-03-2007, 04:32:03


Kiwi :P

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 19-03-2007, 05:51:22
cerjola. :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 19-03-2007, 06:17:56
uj

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#754 ne: 19-03-2007, 22:59:55
po haj buke misri nga Shqipëria me qumësht anglez :P (s'pata mundësi te sjell edhe qumësht shqiptar :D)
me kishte marr një mall për buke misri, sa me s'bëhet jarge:
nesër pjesen tjetër qe më ka mbetur do ta haj te thekur më pak djathe gjirokastre... hemm te lepish gjishtat :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#755 ne: 20-03-2007, 18:27:44
Banane.

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 20-03-2007, 18:31:10
Sanduic dhe iced tea

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 20-03-2007, 21:39:11
Nje molle jeshile. :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#758 ne: 20-03-2007, 22:25:37
Lindt- Swiss Double Milk chocolate jarge: jarge:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#759 ne: 21-03-2007, 12:31:36
Ftu jam ka ha..Dreqi e marrte me mbeti qe 3 here ne fyt.

 • Postime: 2287
 • Karma: +2/-1

#760 ne: 21-03-2007, 13:09:28
Gazeta dhe CD... :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 22-03-2007, 14:13:23
Cimcakiz "Extra" me shije "Winter Fresh". :)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#762 ne: 24-03-2007, 05:31:16
pink lady apple/molle :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#763 ne: 24-03-2007, 06:23:48
Milka Chokolate :D po ha

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 15-04-2007, 19:35:54
nji banane.. te ben mire se ka shume potassium :)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 15-04-2007, 22:45:06
Vallaj asnje gje s'po ha apo po pi, por vallaj qe jam e urritur, e urritur jam - s'genjej per bese! :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#766 ne: 16-04-2007, 09:27:06
Po pij boze. :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 16-04-2007, 17:38:10
Po pij boze. :P

C'fare eshte boza ore u bozofsh ti!?! Hahahaha LOL :d Boze une e di kur i thuhet dickaje qe te eshte neveritur e te ka lodhur e stresuar fare.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#768 ne: 26-04-2007, 09:42:18
Ç'farë është boza ore u bozofsh ti!?! Hahahaha LOL :d Boze unë e di kur i thuhet dickaje qe te është neveritur e te ka lodhur e stresuar fare.

Une jam bozu moti... :D..Po me te thene drejten Boza eshte per mua pija me e shijshmja ne Bote.Biles edhe Coca Coles ia kalon(edhe pse une nuk ulem pa  Cola te ha dicka  ;))..Vetem se kjo kjo e fundit(Boza) me shum pihet ne shoqerim te ndonje embelsire. ;)


E  tash po ha ne akullore ,,Spiderman,, qe nipce me la ne dore kshu kalimthi...Mmmmmmm e shijshme qenka. ;)

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 26-04-2007, 16:19:46
asgje sepse jam be gati per gjum, kam vesh pixhame do iki edhe pak

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 27-04-2007, 16:10:57
molla dhe nje kastravec taze  :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 27-04-2007, 19:31:05
Bostan  :)

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 27-04-2007, 22:59:41
Bostan  :)

Ja ke futur si kau peles moj tu befsha une ty, po piqen tani bostanet moj, ndonje Shalqi edhe thuhet, po bostan aha. Meqe ra fjala do nje piperke pervelonjese se te shijon me bostanin.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 27-04-2007, 23:26:34
Une s'ka shume qe mbarova se ngreni nje kos te bardhe me vanilje. Tani per pak do ja fus te ha buke me djathe te bardhe dhe rrush (alla Shqiptarce). ;)

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 27-04-2007, 23:47:16
Lisa, me fal se nuk e dija. Sa pyeta gruan dhe ma konfirmoi qe geshtenja ne Amerikë ka sa të duash. Ftonjte është pak e vështirë te gjenden, ndërsa çdo gjë tjetër s'është problem.

Unë po ha pjeper me djathe te bardhe.


Syrgjooooo derman, si je mo. Shiko se i di mire plaku keto gjera me fruta dhe perime. Do te hac ftonj, shko ne 15 Milje dhe Mound Rd, ke nje dyqan me fruta perime, dhe i kane cdo gje natyrale, aty ke dhe ftonj. Kam blere une plot here, se mi kerkon plaka se vuan nga dhembet, si ha dot gjerat e buta ajo, se ka hall se i bien, prandaj do Ftonj.
per adresen qe te thashe nuk bej shaka, kur te takohemi do te te coj une te hac sa te ngopec.

Temat e fundit