Cfare po hani ose po pini tani? - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 143644

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#775 ne: 28-04-2007, 04:46:50
Cokollate HEAVEN with milk truffle :X  nga Nestle jarge:

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 28-04-2007, 09:15:42
Ja ke futur si kau peles moj tu befsha unë ty, po piqen tani bostanet moj, ndonjë Shalqi edhe thuhet, po bostan aha. Meqë ra fjala do një piperke pervelonjese se te shijon me bostanin.

Xha Milo nuk e di kur piqen bostanet andej nga ju, po knej nga un piqen gjatë gjith vitit  :D

P.S. piperken mbaje vet se kushedi te hyn pune per ndonje fshatarke :P

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#777 ne: 28-04-2007, 13:05:08
luleshtrydhe :X qenkan te embla shume jarge:

 • Postime: 224
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#778 ne: 28-04-2007, 14:49:08
po ha pice...u fryva

#779 ne: 28-04-2007, 15:19:13
Po pi nje birre te ftohte polake(ma ofroi kjo shoqjae dhomes duke degjuar nje kenge teper te lezecme dhe kam hapur dritaret fryne nje ere e ngrohte..une kembet mbi tavoline edhe spo e vras mendjen per asgje...

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 30-04-2007, 08:09:47
jam ka baj chatte dhe ka pi coca cola heheheh!!!

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 02-05-2007, 20:08:16
V8 Splash Tropical Blend.


 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 03-05-2007, 03:37:19
molle

 • Postime: 224
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 08-05-2007, 14:56:14
stika:D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 08-05-2007, 15:24:51
Dardhe  jarge:

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 08-05-2007, 22:14:10
Chicken Chow Mein (kuzhine Kineze).

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#786 ne: 09-05-2007, 03:13:57
Po ha akullore :D

#787 ne: 09-05-2007, 03:18:25
Asgje :(

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#788 ne: 09-05-2007, 03:19:48
Do pak akullore :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 09-05-2007, 14:03:36
Ju befte mirë  :D

Un tani po shkoj te haj

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 09-05-2007, 14:09:37
Po ha akullore :D

Tani, edhe une jam duke ngrene akullore (nga kutia, apo s'eshte e mbushur edhe me maje). Eshte akullore me cokollate Gjermane (te erret), edhe me lajthi brenda dhe krem karameleje. :)

#791 ne: 10-05-2007, 08:48:54
ne fakt akoma skam ngrene. po gatuaj. tasqebap dhe pilaf. emmm

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#792 ne: 10-05-2007, 09:07:26
po ha cokollate Giotto (Ferrero brand) :love:
jam e cmendme :P se sot s'kam ik as ne pune se me eshte enjt dhemballa :-[ edhe ha apo s'ha embelsira :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 11-05-2007, 03:47:53
kafe po pij

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#794 ne: 12-05-2007, 10:35:22
mango :)

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 12-05-2007, 10:42:06
une asgje....s'kam gje ketu...me duhet te levizi jasht kompjuterit per ta ngren dicka... :D :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 14-05-2007, 14:27:02
Corn Flakes

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#797 ne: 14-05-2007, 14:40:50
Fara kungulli.

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 24-05-2007, 14:22:45
Ohhhh cmi kujtove farat e kungullit mo kungull LOL e ktheva pallatin permbys tani LOL

Une po pi nje iced cappuccino,gjysmen e derdha mbi pantallona pa dashje  :-[ :D LOL

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 24-05-2007, 14:50:06
Leng molle.

Temat e fundit