Cfare po hani ose po pini tani? - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 143645

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 24-05-2007, 15:03:24
Jam duke ngrene nje cope torte (me cokollate, vanilje, krem bavarian dhe luleshtrydhe). :)

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 25-05-2007, 22:06:15
ullinj...me kishte vajtur mendja  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 26-05-2007, 17:42:22
ullinj...me kishte vajtur mendja  :D

Wow edhe mua me ka vajtur shume (ama shume) mendja per ullinj, ullinj te zinj nga ata qe perdoren shume neper sallata Greke por c'e do qe s'me ndodhen shume ne shtepi. LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#803 ne: 02-06-2007, 18:21:18
kos me qershi :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#804 ne: 02-06-2007, 19:54:28
Nje caj te frutave  :)

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#805 ne: 02-06-2007, 22:59:07
Po pi cola :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 03-06-2007, 05:53:38
Nje lepirse qe ma prishi oreksin fare :P

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#807 ne: 03-06-2007, 12:49:13
po pi caj jeshil me mjalte :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#808 ne: 03-06-2007, 13:17:29
Sallate pemesh me akullore siper.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#809 ne: 03-06-2007, 13:28:05
Patatina :D

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 05-06-2007, 19:41:58
dredhza,vishnje,mollë hahaha pasi qe janë pjekur dhe i kam ketu ne oborr

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#811 ne: 05-06-2007, 19:59:25
belinna  hidh ca ketej moter  :perqafim

Une po ha nje cope torte me luleshtrydhe, Sa ma pruri motra. Si shpirt e kam  :perqafim :perqafim

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 05-06-2007, 20:28:49
e po te ishit me afer me gjithe qejf te gjitheve do ju kisha hedhur disa e sidomos ty te befte mire tortja hahaha

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 05-06-2007, 20:31:31
Une po ha nje kore buke te zeze, ashtu puro

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#814 ne: 05-06-2007, 20:32:35
luleshtrydhe :)

#815 ne: 05-06-2007, 21:26:40
luleshtrydhe :)
...poshte apo lart? hmmmmm:

#816 ne: 07-06-2007, 10:45:52
Po ha cokollate....

#817 ne: 07-06-2007, 18:18:10
Po ha cokollate....
te gjitha ngelet duke e ngrene,asnjera nuk pi gje. hmmmmm:.me duket mua :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#818 ne: 07-06-2007, 19:04:48
Unë po pi kafe :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 07-06-2007, 22:44:55
Sa hengra ca krah pule  :P

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#820 ne: 08-06-2007, 12:57:22
nje kek me nuts :)

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 08-06-2007, 13:02:03
fantaaaaaaaaa

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 08-06-2007, 13:07:15
Chips(patatina)

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#823 ne: 08-06-2007, 21:09:38
Snapple-Raspberry Peach  :D

#824 ne: 08-06-2007, 21:11:14
une po ha. :S.asgje. :P.dhe po pi. :P.cigare :D

Temat e fundit