Cfare po hani ose po pini tani? - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 143643

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#850 ne: 01-07-2007, 12:36:33
po ha nje croissant nderkohe qe e shoqeroj me caj jeshil dhe nje luge mjalte :)

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 01-07-2007, 16:59:56
cigare po pi :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +2/-1

#852 ne: 16-07-2007, 02:51:56
Po ha gazeta se do te beje debat me Brenin dhe ti provoje qe Saliu eshte nje vegel e sigurimit te shtetit dhe Ramiz Alise.

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#853 ne: 17-07-2007, 17:01:24
Futi edhe një red bull për fuqi se s'ka burrë nene tia mbushe mendjen Bernit. LOL LOL

Mire thua... :D
« Editimi i fundit: 17-07-2007, 19:43:38 nga PetritKola »

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 18-07-2007, 00:31:01
Jam duke pire nje gote Merlot te kuqe. :)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 18-07-2007, 19:55:21
po ha shpageta dhe shnicell pule yummi

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 29-07-2007, 22:26:19
Po pi nje gote me leng frutash "V 8 Splash" Exotic Blend. Eshte e gjitha 100% natyrale dhe ka nje shije te shkelqyer. :)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 29-07-2007, 23:23:13
Po pije Heineken por eshte shume cool..

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 29-07-2007, 23:24:42
Po pije Heineken por është shumë cool..

TE BEFTE MIRE! Heineken - eshte nje nga birrat e mia me te preferuara! Nje birre s'do te ishte keq me kete ushqimin tim tani. Ika une te ha e te pij, tani. :)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#859 ne: 29-07-2007, 23:29:00
Ne fakt sapo e hapa te treten  :D
Cheers!!

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 29-07-2007, 23:34:21
cheers!
  me sjelle dhe mua nje ,te lutem!

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#861 ne: 29-07-2007, 23:58:23
na mere ... :D
CHEERS!!!!

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 30-07-2007, 01:58:15
Une sapo hengra nje kumbull se kumbull jam edhe vete (sic me thote amorja). Hajdeni ju befshin mire, birrat, ju te dyve!!

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#863 ne: 30-07-2007, 08:39:43
flm,ke nje per Elegancen?

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#864 ne: 30-07-2007, 17:17:16
kam sa duash, por kujdes të mos dehemi se  :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 30-07-2007, 17:22:02
epo nganjehere ben  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 30-07-2007, 19:25:40
Faleminderit per birren, por nuk dua nje tani. Sapo hengra nje pjeshke dhe ne goje futa nje cimcakiz me fruta. :)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 30-07-2007, 19:32:04
PO kaloi kjo ishte mbreme  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 30-07-2007, 19:40:12
PO kaloi kjo ishte mbrëmë  :D

Ti c'fare po ha moj se s'na the?! :d

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#869 ne: 30-07-2007, 19:59:51
une po ha pak spinaç per force ta shkeli me traktor ate kokemadhin  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#870 ne: 30-07-2007, 20:08:33
Ha ti spinac per vete,e traktorit pak nafte,.E vjen pastaj e shkele kete kokemadhin. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#871 ne: 30-07-2007, 20:21:27
Po ha torte 1 cope te pemeve dhe po pi boze.

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 30-07-2007, 20:23:16
genjeshtar boze :S

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#873 ne: 30-07-2007, 20:24:23
Po per bese,edhe e ftohte akull edhe aq e shijshme sa qe te isha ne vend tendin me kishi shku lngu i gojes. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 30-07-2007, 20:25:43
pse ku je keshtu? :D

Temat e fundit