Cfare po hani ose po pini tani? - 36 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131549

 • Postime: 12234

#875 ne: 30-07-2007, 20:28:45
Ne shtepi ejjj. :P..Si qe 20 e fju vjet. :D..

A don i gote eedhe ti? :P

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 30-07-2007, 20:32:06
dmth ne Kosove?
 Po me qejf  :S

 • Postime: 12234

#877 ne: 30-07-2007, 20:33:25
Ashtu mduket i thojn. ;)..Po ti nuk erdhe sivjet?

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 30-07-2007, 20:37:27
edhe pak do vij dhe do pi boze pas 10 vitesh se me mor malli

 • Postime: 12234

#879 ne: 30-07-2007, 20:41:37
Ktu te na eshte boza me a mira ne bote. :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 31-07-2007, 12:14:26
Ne Pz aa apo ne Tetove  :D

#881 ne: 31-07-2007, 12:53:01
Camcakiz

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#882 ne: 31-07-2007, 13:09:19
Troy Aqua  :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 31-07-2007, 17:45:33
Une po ha nje tas te madh me sallate qe e bera vete. LOL

#884 ne: 31-07-2007, 18:00:58
hani. pini edhe....ngref neper shtepit tuaja me vrap.

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#885 ne: 01-08-2007, 19:52:06
Tani meqe sot eshe 1 Gusht - Dita e paveresise se Zvicres, ben feste, ne kemi ngritur nje grill perjashta ne kopsht dhe po pjekim mishrra te ndryshem dhe kam filluar ti hap shishet e birres, era kundrmon mire, koha eshte per mrekulli...Gezuar! :P

#886 ne: 03-08-2007, 16:41:33
capo ha une tani, e?

pyetje pa pike takti!!

po me gerryjne zorret se jam ne pune dhe s´iki dot nga kompjuteri:-((((((((

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 12-08-2007, 18:05:30
sa e mbarova nje omlete.

#888 ne: 12-08-2007, 20:57:40
hallall t´u befte;-) gjak e muskuj

ne do bejme barbeque, po hajde ma thoni ju kete tani si i themi ne ne Shqip?! une s´po ja gjej dot anen kesaj shprehjes...

 • Postime: 335
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 12-08-2007, 23:42:46
hallall t´u befte;-) gjak e muskuj

ne do bëjmë barbeque, po hajde ma thoni ju këtë tani si i themi ne ne Shqip?! unë s´po ja gjej dot anën kësaj shprehjes...
mish ne hell e dashur o ne zgarre

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#890 ne: 13-08-2007, 10:29:03
po ha molle

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 13-08-2007, 15:50:08
sapo mbarova se ngreni midhje te skuqura, me limon dhe pak spec djeges...i kisha qare fare...

#892 ne: 16-08-2007, 17:41:50
camcakiz

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 17-08-2007, 01:53:40
sapo mbarova se ngreni midhje te skuqura, me limon dhe pak spec djeges...i kisha qare fare...

Me shkoi goja leng mua, apo s'jam edhe pak e urritur. Por mbi te gjitha jam shume e etur. Me shkoi goja leng, tani. ;)

CIAO, Po shkoj te fus dicka ne goje.

#894 ne: 17-08-2007, 23:41:37
sapo mbarova se ngreni midhje te skuqura, me limon dhe pak spec djeges...i kisha qare fare...

shko hapi pak ato fotografite e mija ti e te shohesh si ha une Cheke

aman re aman, dike edhe te gatuke ti!!! hajde njeri hajde!! kush ta mesoi mo, francezka;-))

je t´embrasse :perqafim

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 18-08-2007, 16:55:04
po ha camcakiz dhe po pi uje

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 18-08-2007, 17:57:27
prap midhje une...me pelqejne shume..... :D
emira ato te tuat ishin (des uitre)(ostriche)..si quhen ne shqip???

ps:elegance...çfare fute ne goje si perfundim.....???

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 20-08-2007, 21:48:16

p.s.:elegance...çfare fute ne goje si përfundim.....???

E kush e mban mend qe ate dite sec futa ne goje. Tani me hahet prape ndonje gje e vogel, ose me pihet se jam e etur. Do shkoj pak te pres nje pjeper e ta ha. ;) Do ti nje thele?!


P.S. Kur do na japesh ndonjehere nga keto midhjet e tua te famshme t'i provojme nje cike?!

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 21-08-2007, 00:29:49
E kush e mban mend qe atë ditë sec futa ne goje. Tani me hahet prapë ndonjë gjë e vogël, ose me pihet se jam e etur. Do shkoj pak te pres një pjeper e ta ha. ;) Do ti një thele?!


P.S. Kur do na japësh ndonjëherë nga këto midhjet e tua te famshme t'i provojme një cike?!

e dua, si se dua une nje thele......pjeper.. .. :D
femrave ju bejne keq midhjet....ne meshkujve ,jo....

 • Postime: 12234

#899 ne: 21-08-2007, 19:35:20
Pjeshke.

Temat e fundit