Cfare po hani ose po pini tani? - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 150732

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#875 ne: 30-07-2007, 20:28:45
Ne shtepi ejjj. :P..Si qe 20 e fju vjet. :D..

A don i gote eedhe ti? :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 30-07-2007, 20:32:06
dmth ne Kosove?
 Po me qejf  :S

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#877 ne: 30-07-2007, 20:33:25
Ashtu mduket i thojn. ;)..Po ti nuk erdhe sivjet?

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 30-07-2007, 20:37:27
edhe pak do vij dhe do pi boze pas 10 vitesh se me mor malli

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#879 ne: 30-07-2007, 20:41:37
Ktu te na eshte boza me a mira ne bote. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 31-07-2007, 12:14:26
Ne Pz aa apo ne Tetove  :D

#881 ne: 31-07-2007, 12:53:01
Camcakiz

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#882 ne: 31-07-2007, 13:09:19
Troy Aqua  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 31-07-2007, 17:45:33
Une po ha nje tas te madh me sallate qe e bera vete. LOL

#884 ne: 31-07-2007, 18:00:58
hani. pini edhe....ngref neper shtepit tuaja me vrap.

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#885 ne: 01-08-2007, 19:52:06
Tani meqe sot eshe 1 Gusht - Dita e paveresise se Zvicres, ben feste, ne kemi ngritur nje grill perjashta ne kopsht dhe po pjekim mishrra te ndryshem dhe kam filluar ti hap shishet e birres, era kundrmon mire, koha eshte per mrekulli...Gezuar! :P

#886 ne: 03-08-2007, 16:41:33
capo ha une tani, e?

pyetje pa pike takti!!

po me gerryjne zorret se jam ne pune dhe s´iki dot nga kompjuteri:-((((((((

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 12-08-2007, 18:05:30
sa e mbarova nje omlete.

#888 ne: 12-08-2007, 20:57:40
hallall t´u befte;-) gjak e muskuj

ne do bejme barbeque, po hajde ma thoni ju kete tani si i themi ne ne Shqip?! une s´po ja gjej dot anen kesaj shprehjes...

 • Postime: 335
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 12-08-2007, 23:42:46
hallall t´u befte;-) gjak e muskuj

ne do bëjmë barbeque, po hajde ma thoni ju këtë tani si i themi ne ne Shqip?! unë s´po ja gjej dot anën kësaj shprehjes...
mish ne hell e dashur o ne zgarre

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#890 ne: 13-08-2007, 10:29:03
po ha molle

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 13-08-2007, 15:50:08
sapo mbarova se ngreni midhje te skuqura, me limon dhe pak spec djeges...i kisha qare fare...

#892 ne: 16-08-2007, 17:41:50
camcakiz

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 17-08-2007, 01:53:40
sapo mbarova se ngreni midhje te skuqura, me limon dhe pak spec djeges...i kisha qare fare...

Me shkoi goja leng mua, apo s'jam edhe pak e urritur. Por mbi te gjitha jam shume e etur. Me shkoi goja leng, tani. ;)

CIAO, Po shkoj te fus dicka ne goje.

#894 ne: 17-08-2007, 23:41:37
sapo mbarova se ngreni midhje te skuqura, me limon dhe pak spec djeges...i kisha qare fare...

shko hapi pak ato fotografite e mija ti e te shohesh si ha une Cheke

aman re aman, dike edhe te gatuke ti!!! hajde njeri hajde!! kush ta mesoi mo, francezka;-))

je t´embrasse :perqafim

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 18-08-2007, 16:55:04
po ha camcakiz dhe po pi uje

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 18-08-2007, 17:57:27
prap midhje une...me pelqejne shume..... :D
emira ato te tuat ishin (des uitre)(ostriche)..si quhen ne shqip???

ps:elegance...çfare fute ne goje si perfundim.....???

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 20-08-2007, 21:48:16

p.s.:elegance...çfare fute ne goje si përfundim.....???

E kush e mban mend qe ate dite sec futa ne goje. Tani me hahet prape ndonje gje e vogel, ose me pihet se jam e etur. Do shkoj pak te pres nje pjeper e ta ha. ;) Do ti nje thele?!


P.S. Kur do na japesh ndonjehere nga keto midhjet e tua te famshme t'i provojme nje cike?!

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 21-08-2007, 00:29:49
E kush e mban mend qe atë ditë sec futa ne goje. Tani me hahet prapë ndonjë gjë e vogël, ose me pihet se jam e etur. Do shkoj pak te pres një pjeper e ta ha. ;) Do ti një thele?!


P.S. Kur do na japësh ndonjëherë nga këto midhjet e tua te famshme t'i provojme një cike?!

e dua, si se dua une nje thele......pjeper.. .. :D
femrave ju bejne keq midhjet....ne meshkujve ,jo....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#899 ne: 21-08-2007, 19:35:20
Pjeshke.

Temat e fundit