×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131439

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#900 ne: 22-08-2007, 07:51:19
Pjeshke.

Ti pjeshke e une pjeper. C'fare koincidence! :d Ne te dy jo vetem qe po hame fruta, por fruta qe fillojne me "pje". LOL

 • Postime: 12234

#901 ne: 22-08-2007, 17:47:57
Po mua me pelqejn të gjitha gjërat qe fillojn  me ,,p-je,,  :D..Prandaj jam  adhurues i flaket i pjeshkes. :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#902 ne: 22-08-2007, 18:09:30
Kafe.

#903 ne: 22-08-2007, 19:08:51
Te paska lone gruja pa ushqim more syrgjyn....vete ha mire ajo se jo per gjo po nje fjale e urte thote...Fshati qe duket nuk do kallaus"...sa keq me vjen per ty hahahha  :D :D :D :D :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#904 ne: 22-08-2007, 19:21:16
Dale se s'ka vajtur akoma koha e drekes ketej :)

#905 ne: 22-08-2007, 19:30:43
E me leje mos e justifiko mo....E ca te ka bo per dreke i here ta morim vesh????

Nai sandwich...se i ka hobby ato . Thuj jo po deshe  :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#906 ne: 22-08-2007, 19:45:46
Ajo s'eshte fare ketu, ka shkuar te nxjerre buken e gojes se vet LOL U pa puna, po shkoj ne qebaptore edhe sot... Po me hahet nje paçe koke qe ç'te te them :P

#907 ne: 22-08-2007, 20:02:18
E shef qe ishte sic thashe une...ajo mendon vetem per gojen e saj. Egoiste thuj kur te vi  :D :D :D


Po ku ka ne Amerike pace koke apo kembesh?????

Ik e ha nai pilaf ke kinezi me mire... :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#908 ne: 23-08-2007, 22:23:33
E shef qe ishte siç thashë unë...ajo mendon vetëm për gojen e saj. Egoiste thuj kur te vi  :D :D :D


Po ku ka ne Amerikë pace kokë apo kembesh?????

Ik e ha nai pilaf ke kinezi me mirë... :P

E çfarë the ti qe s'the gjë hiç?! LOL Ne fakt, ishte ai qe me gatoi mua mbrëmë. Pse do thuash ti?! Pasi unë jo vetëm qe punova tërë ditën e ditës dje (kur ju benit pacavurre e me mbanit ne goje kendej), por kam qenë e sëmurë e më pak temperature biles. Kam ardhur ne darke mbas një ditë 13-oreshe e lodhur, e vdekur dhe ishte ai qe me pergatiti për te ngrënë. Por unë s'kërkova shumë, buke alla Shqiptarce doja. Mjafton te kisha domate, kastravec e djathe. Me shijoi shumë ama. Sigurisht, e kisha nga dora e burrit tim. Edhe me thua egoiste, pastaj. JAZEK TE QOFTE!! :P :D

Sa për pilafin, ne hame shpesh pilaf ne gatime te llojeve të ndryshme, kishe ndonjë kundërshtim ti?! LOL


Ah po, tani une po pertyp cimcakiz Orbit me fruta citrus.

#909 ne: 23-08-2007, 22:27:13
Fjalet e mia pasken bere goxha efekt...WOW..

Nejse atij burrit i thashe per grune e vet une ti ca ke  :D :D

Ty po te them se ate burrin (tatin) mo e ke djale nikoqir, c'ti shoh syri ja ben dora... :D :D


 :perqafim :perqafim (per te dy)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#910 ne: 23-08-2007, 22:32:35
Fjalët e mia pasken bërë goxha efekt...WOW..

Nejse atij burrit i thashë për grune e vet unë ti ca ke  :D :D

Ty po të them se atë burrin (tatin) mo e ke djalë nikoqir, c'ti shoh syri ja bën dora... :D :D


 :perqafim :perqafim (për te dy)

Sa per dijeni, une para 5 minutash, kur tu pergjigja, e lexova postimin tend keshtuqe fjalet e tua s'i kisha lexuar me pare. Po sigurisht, ti si gjithnje EFEKTIVE SHUUUUUME do te jesh!! Sa eshte nikoqir burri im ti s'e di. Megjithate shume faleminderit nga ana e te dyve per komplimentin.

Perqafimin s'ta kthej dot sot se s'du te te ngjis rrufen, gripin a ca dreqin kam. Hajde nje puthje elektronike instead. :-*

#911 ne: 24-08-2007, 07:16:09
po pi kafen e mengjesit vetem fare per qejf. dhe po shoh muzike te zgjedhur (ajo me e mira) tek bbf. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#912 ne: 24-08-2007, 07:24:13
po pi kafen e mengjesit vetëm fare për qejf. dhe po shoh muzikë te zgjedhur (ajo me e mira) tek bbf. :D

C'fare vidjosh po luhen tek BBF konkretisht se une dhe im shoq u beme kurioz?! :D

Ty te befte mire kafja. Edhe mua me hahet pak. Do ha, do pastroj kuzhinen dhe do te flej pastaj.

#913 ne: 24-08-2007, 07:34:34
psh tani sa mbaroj. chupa chupa nga kastro zizo dhe zajmina.   tip regetoni me duket. edhe une do ja fus prape gjume.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#914 ne: 24-08-2007, 07:41:30
p.sh. tani sa mbaroj. chupa chupa nga kastro zizo dhe zajmina.   tip regetoni me duket. edhe unë do ja fus prapë gjume.

As e kam degjuar asnjehere si kenge. Madje asnje kenge te Zajmines s'kam degjuar ndonjehere. F.Y.I. Duhet ta kujtoj veten te gjej online ca Muzike Shqiptare te kohes se fundit e te bejme ndonje CD te re se na jane merzitur keto kenget Shqiptare qe degjoj perdite. LOL

Naten e Mire dhe Gjume te Embel prape. C'fare turni punon sot, me?!

#915 ne: 24-08-2007, 07:45:54
2.  second shift my dear. bye. see u later. kiss.

 • Postime: 5949

#916 ne: 24-08-2007, 16:12:45
rice cakes me coconut and chocolate :)
me zor po pres te mbaroj punen e te shkoj ne shtepi e te haj pastice though :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#917 ne: 24-08-2007, 20:09:52
2.  second shift my dear. bye. see u later. kiss.

Aha edhe une turnin e dyte punoj, but I am trying to get out of work today because 1 - I am sick and 2 - I may not be needed there. ;)

P.S. SmiLey a me jep pak pastice nga e jotja se jam shume e urritur dhe me ka marre malli per pastice. ;) Rrofsh zemer!

 • Postime: 1580

#918 ne: 30-08-2007, 21:12:47
Rrush :)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#919 ne: 30-08-2007, 22:08:29
asgje veq duhanit

 • Postime: 12234

#920 ne: 30-08-2007, 22:22:43
Rrush,pjeshke,pjepen,dardhe,akullore me chokolade te shkrire........Uhuu uuuu pastaj me pret 1 boze e madhe e madhe e madhe.. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#921 ne: 31-08-2007, 06:37:44
Rrush,pjeshke,pjepen,dardhe,akullore me chokolade te shkrire........Uhuu uuuu pastaj me pret 1 boze e madhe e madhe e madhe.. :D

Wow gjithë këto gjëra. Nga këto te emblat na hidh ca se më ka hipur keq mendja për te embla sot dhe s'më ndodhet asnjë ne shtepi.

Unë tani do të shkoj te ha një pjeper. Tani do të shkoj ta pres te fresket. ;)

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#922 ne: 31-08-2007, 17:32:39
Kos me fruta.. sot kam zgjedh pjeshken  ;)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#923 ne: 31-08-2007, 20:10:18
Cheese Sticks. Jane kallupa djathi kackavall qe jane te skuqura nga jashte. ;) Jane shume te mira, shkrihen ne goje. :)

Na befshin mire ato qe po hame, Kristaline! :)

#924 ne: 01-09-2007, 12:00:38
meqe po afron vakti drekes sot kam bere gjelle me patate me mish. pica dhe birre!

Temat e fundit