Cfare po hani ose po pini tani? - 38 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131631

#925 ne: 01-09-2007, 12:52:44
lum ti moj u dashka ardhe nga ty per dreke :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#926 ne: 01-09-2007, 13:35:23
Snickers

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#927 ne: 01-09-2007, 13:57:00
mbas pak, do te ha pilaf me mish gjeldeti...... jarge:

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 02-09-2007, 06:34:15
Po ha Mish te Embel Mongolian (qe quhet Mongolian Beef) me qepe te fresketa jeshile dhe kerrpudha. Po pi uje. ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 02-09-2007, 14:40:20
Po pij kafe

 • Postime: 12234

#930 ne: 02-09-2007, 15:03:02
Po pi cola.

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#931 ne: 05-09-2007, 18:22:15
Po pi nje kafe nga DD

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 05-09-2007, 19:46:39
Sapo erdha nga marketi ...po kishin dale ca buke te ngrota  franxholla italjane yuuu sa te mira mora nje multi-grain dhe eshte e mbushur me lloj lloj farerash ....po e ha me nje derr cope djath kackavall i kripur me kokrra piperi te zi ....
aq po me shijo mo ...

P.S me dy fjale i bie te thoja "Buk e djath" :D

 • Postime: 1580

#933 ne: 05-09-2007, 20:25:48
Sapo piva nje gote uje te gazuar me limon.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#934 ne: 06-09-2007, 07:17:00
Po ha Edamame me pak Kryp dhe tani do shkoj te pi pak uje te ftohte. ;) Na befshin mire Lisa e Sorelina. :)

 • Postime: 2173

#935 ne: 06-09-2007, 16:24:57
e cfar ju duhet juve? shih keto kerkojne te dine cdo gje,cfar ha e cfar pi e cfar nuk duan  hmmmmm:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 06-09-2007, 19:08:59
Eleganca c'fare eshte "Edamame" ???

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#937 ne: 06-09-2007, 19:16:30
sapo hengra një molle...
grenssssssss..e ke kaq sekret ???çfarë po ha ose po pi???


Iiii c'me hahet edhe mua nje molle. Nejse, per pak une do te shkoj te bej pazar ushqimesh e do te sjell me vete shume fruta. :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#938 ne: 06-09-2007, 19:24:27
elegance..me fto dhe mua??
vdes për fruta...

Patjeter dreamm, edhe ty te ftoj, vetem me ler te blej ftutat njehere. Ti qenke si mua, se edhe une shes shtepine per fruta. LOL

 • Postime: 2173

#939 ne: 06-09-2007, 22:40:25
sapo hengra një molle...
grenssssssss..e ke kaq sekret ???çfarë po ha ose po pi???
po me tregove cfar ke veshur do te tregoj se cfar po ha :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#940 ne: 07-09-2007, 17:53:37
Une po ha kos te embel me fruta. Flavor/shija eshte French Apple Pie. Eshte nje shije e re qe ka dale. Hmmmm, e mrekullueshme qenka! :)

 • Postime: 2173

#941 ne: 07-09-2007, 19:09:12
grenssssss..loooool..deal..
kam te veshur xhinse dhe bluze..
elegance..cuditeris ht dhe unë kos po haja...
wowww...
ehhhee ok,mu duke si ashtu transparente ;),prandaj te pyeta :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#942 ne: 08-09-2007, 20:32:26
Turshi..

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#943 ne: 09-09-2007, 06:04:27
Turshi..

Wowwww e poshter sa zili te kam. Une i adhuroj turshite dhe aq me ka marre malli per turshi sa s'e ke idene. "E Poshter" ti qe me shkoi goja leng. C'fare turshish ishin moj?! Na jep nje vazo te vogel, ketej. ;)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#944 ne: 09-09-2007, 11:07:56
Lum ju qe po hani se mua mu tha buza dhe po me sharron stomaku. :P

 • Postime: 5949

#945 ne: 09-09-2007, 20:22:59
vallaj s'po ha gjo :S por do bëj tani pule ne grill se po maroj për buke :D kam qe nga ora 4 mbasdite e deri tashi s'kam fut gjo ne goje përveç nja ca bajameve :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#946 ne: 10-09-2007, 05:05:02
Unë sapo mbarova se ngreni një kos me pjeshke. Kam edhe te tjerë ne frig, doni ca?! ;)

 • Postime: 2173

#947 ne: 11-09-2007, 17:13:56
i rente nje pike e madhe asaj qe e ka hap kete teme hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#948 ne: 11-09-2007, 17:18:07
grenss..akoma me sekrete ti mo dreq????


un po pi nje caj....

care to join me..anybody??? :)

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#949 ne: 11-09-2007, 17:42:38
asgje... fukaralleku na mbyti :(

Temat e fundit