Cfare po hani ose po pini tani? - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 133853

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 11-09-2007, 21:27:22
Une po ha Chicken Fingers me salce Ranch.

 • Postime: 2173

#951 ne: 11-09-2007, 21:47:45
hengsh veten :P(gjith diten duke e ngrene rri me duket hmmmmm:)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 12-09-2007, 23:30:57
hengsh veten :P(gjith ditën duke e ngrënë rri me duket hmmmmm:)

Ke inat ti?! :D Une s'rri gjithe diten duke ngrene, por edhe se ha prape se prape ELEGANTE mbetem! Hengsh veten ti! :P :D Hihihiii.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 13-09-2007, 00:38:50
tashi???asgje spo ha...

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 13-09-2007, 00:52:52
tashi???asgjë s'po ha...

As une, asgje. Wow sa do t'i behet qejfi Grens se ai na mban pishen ne te dyjave se si hame, sa hame, kur hame e c'fare s'hame, etj. LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 13-09-2007, 08:44:52
grens..lol..po ha mengjes ti??
hajde iher na trego cfare hengre....

un po pij coffen e mengjesit..

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#956 ne: 13-09-2007, 09:05:45
Biskota me arra amerikane.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 13-09-2007, 10:45:07
cereal me qumesht...

 • Postime: 12234

#958 ne: 13-09-2007, 19:44:37
Po pi caj ruse.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#959 ne: 13-09-2007, 20:12:12
caj anglez ;)

 • Postime: 2173

#960 ne: 13-09-2007, 21:25:44
hani e pini dhe hiç dert mos keni ;),veç mos e teproni ne darke sidomos hmmmmm:

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#961 ne: 13-09-2007, 21:39:05
Po pi Vitamin Water.. pra Uje Vitamine me shije luleshtrydhe dhe kivi  ;)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 14-09-2007, 04:34:25
Une vdes per Vitamin Water, Kristal. E shoh qe te pelqejne edhe ty. ;)

Tani une s'po ha apo s'po pi gje por valaj jam e urritur dhe do iki te haj. ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#963 ne: 14-09-2007, 11:15:05
caj,caj,caj :)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#964 ne: 14-09-2007, 14:20:57
asigjo, jam me agjenim.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 14-09-2007, 14:25:39
supe pule...grens je i mirepritur.... hmmmmm:

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#966 ne: 14-09-2007, 15:10:37
uje

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 14-09-2007, 17:39:54
shi brentian??? ;) ;)


 asgje :(

 • Postime: 12234

#968 ne: 14-09-2007, 20:09:18
Une po  ha i cope bakllava(edhe pse sma do qejfi shume,por smunda t'a rrefuzoj mamane  ;)) ,dhe po pi nje gote te madhe madhe madhe bozeee. ;)

 • Postime: 4261

#969 ne: 14-09-2007, 20:15:19
Po ha rrush :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 14-09-2007, 22:07:06
Une tani perpara se te iki per ne pune do te ndaloj ne nje Coney Island te marr nje Carryout nje sallate Greke qe ta ha. :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 14-09-2007, 22:08:31
kos....me fruta... :)

 • Postime: 5949

#972 ne: 14-09-2007, 23:06:14
po ha crem brule, yummy jarge:

i rente një pikë e madhe asaj qe e ka hap këtë teme hmmmmm:

ik rasja murit me koke, ik! ik se mbase vjen ne vete LOL ;)


 • Postime: 2173

#973 ne: 14-09-2007, 23:12:16
te dalte nga syte ajo qe po ha,more vesh? :D

 • Postime: 5949

#974 ne: 14-09-2007, 23:16:51
gri gri sallate LOL thanks but i have no appetite :P

Temat e fundit