Cfare po hani ose po pini tani? - 40 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 133789

 • Postime: 2173

#975 ne: 14-09-2007, 23:18:41
ha e pi ti.jepi.. ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#976 ne: 14-09-2007, 23:35:15
asgje... :(

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#977 ne: 15-09-2007, 04:56:55
protein bar

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 15-09-2007, 07:20:52
Para ca minutash mbarova se ngreni nje sallate qe e bera vete me sallate jeshile dhe sallate koke, domate, kastraveca, djathe parmesean, krutona, karrota, pak vaj ulliri dhe nje cike uthull te kuqe vere (red wine vinagear). Me shijoi aq shume sa s'e keni idene apo s'isha e urritur. Per te pire, piva nje gote qumesht. Une vdes per qumeshtin. Plus qe te ben mire shume per shendetin, per kockat, ka gjithe ate kalcium. :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 15-09-2007, 09:39:17
oh ci beke ushqimit ti moj elegancaa hmmmmm:....mire te befte.. :perqafim


une sapo piva cajin e mengjesit... :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 17-09-2007, 05:26:26
oh ci beke ushqimit ti moj elegancaa hmmmmm:....mirë te befte.. :perqafim


unë sapo piva cajin e mengjesit... :)

Sa e pi cajin ti moj zemer!! :) MIRE TE BEFTE GJITHMONE! Edhe une e dua dhe e pij shume cajin. Cdo jave pij te pakten 2-3 here ne jave. ;) Tani une s'po mbllacis gje :P, por me siguri do marr te pij dicka se jam e etur. ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#981 ne: 17-09-2007, 11:15:31
asgje.....poor me.. :S :S

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 17-09-2007, 18:52:58
asgjë.....poor me.. :S :S

Edhe une, jam e urritur ne fakt. Do shkoj te rrembej sanduicin me te madh. ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#983 ne: 17-09-2007, 23:30:11
nje molle te madheeee

 • Postime: 12234

#984 ne: 17-09-2007, 23:34:40
Po ja ha mendt e nje zocke ne MSN. :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#985 ne: 18-09-2007, 00:04:02
nje filxhan me qumesht...

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#986 ne: 18-09-2007, 05:35:22
Po ha Mish Mongolian (Mongolian Beef), eshte pak i embel, shume i shijshem. Dhe po pi uje te ftohte. ;)

P.S. Dreamm, c'ma kujtove qumeshtin moj se me ka mbetur frigoriferi pa qumesht dhe po me pihet ca tani. Une vdes per qumesht.

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#987 ne: 18-09-2007, 12:05:25
Mish te embel, Eleganca?? Kjo eshte si te thuash po ha dezert me shije te njelmte hehe..

OK dhe une vdes per qumesht, nje liter ne dite!!
Tani po ha nje "Indian chicken curry" me oriz..

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#988 ne: 18-09-2007, 15:38:49
Mish te ëmbël, Eleganca?? Kjo është si të thuash po ha dezert me shije te njelmte hehe..

OK dhe unë vdes për qumësht, një liter ne ditë!!
Tani po ha një "Indian chicken curry" me oriz..

Ashtu e ka shijen gatimi. Ka plot gjera ne kuzhinen Aziatike apo Polineze qe vijne pak te embla por jane shume te shijshme. Edhe mua me pelqen curry sauce por nje cike curry te kete jo shume. ;)

Tani sapo hengra nje banane.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#989 ne: 18-09-2007, 15:42:32
...sapo piva nje vodka me redbull...yammm

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 18-09-2007, 15:57:09
...sapo piva një vodka me redbull...yammm

Pse ku je moj qe e pive nje te tille?! :P Pije e forte ne fakt. ;)

 • Postime: 2173

#991 ne: 18-09-2007, 21:19:11
o te befte mire ty o zot,te gjitha ushqimet tu befshin gjak e dhjame :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 18-09-2007, 22:41:20
oo thnx grens... 

asgje.... e kam tepruar sot me duket..

#993 ne: 21-09-2007, 23:00:43
une po asgje,,,por sapo te dal do pi nje cigare se u ndeza!!!!!!  ^o)

 • Postime: 2173

#994 ne: 23-09-2007, 19:24:46
si..? :S..ose je ne greve urie ose mban ramazan(nuk ka mundesi tjter) hmmmmm:

 • Postime: 2173

#995 ne: 24-09-2007, 17:54:50
ha sa te mundesh  :perqafimdhe kaloja asaj Elegances ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#996 ne: 25-09-2007, 18:05:48
loooooool..thnx grens..

misra te ziera po ha momentalisht....

#997 ne: 26-09-2007, 11:51:03
Tani do dal te pi nje kafe dhe ishalla ftillohem nje cike

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#998 ne: 26-09-2007, 13:05:57
pilaf me mish derrkuci ne furre......

#999 ne: 26-09-2007, 13:22:11
Cheke shume rende po hake  :D :D

Temat e fundit