Cfare po hani ose po pini tani? - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 131739

 • Postime: 5949

ne: 09-06-2006, 17:41:05
... une po haj kajsi jarge: shume te embla :)

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-06-2006, 17:49:17
Ehh plaku po ha, buke misri te ngrohte, djathe dele, dhe ohohoooo 1 shishe me dhalle te ftohte kam.

 • Postime: 5949

#2 ne: 09-06-2006, 18:03:23
uaaa c'na shtove nepsin :( m'ka marr malli për buke misri... ohohoooo me qumësht edhe pakëz kripe sa për merak shijen :-[... awww so niiiice jarge:

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-06-2006, 02:26:29
Une po pi leng molle, po jane nga ato te Michiganit apo te Florides, kete s'po e marr vesh.... :P

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 10-06-2006, 05:18:25
Akullore te kivit shume e mire qenka .....Doni pak  :)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 10-06-2006, 06:05:55
Jam duke pi kafen e mengjesit   :-[ :D  pagjume:

#6 ne: 10-06-2006, 08:04:19
une po mbaroj nje hamburger dhe nje cola

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 10-06-2006, 08:10:05
Po atë hamburgerin nga ato te Raqit e ke me te gjiro Ana Maria?  :D LOL  :D i bën te mira ai  :D

#8 ne: 10-06-2006, 08:15:26
 LOL LOL LOL nga te Raqit i kam me, e gjete  LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 10-06-2006, 08:17:32
 :D
Sa me ka marre malli per ato hamburger te Raqit  :D sa te mira i bente  :D
Me lek e morre me apo e shenove emrin ne listen e borxheve?  :D LOL LOL

#10 ne: 10-06-2006, 08:22:27
 LOL me lek i mora, me lek LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 10-06-2006, 08:23:19
Nga cilat e morre me nga ato qe jane 700 lek apo nga ato njemishet?  :D LOL LOL

#12 ne: 10-06-2006, 08:28:35
njemishet se me pelqejne me mish jo me sallam. ahahha
 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 10-06-2006, 08:34:20
Mua me pelqejne ty dyja  :D

 • Postime: 5949

#14 ne: 10-06-2006, 13:12:30
kam përpara një tas me kumbulla te kuqe dhe me dardha :P :-[ kur te mbaroj me kumbullat,  do filloj me dardhat :d

 • Postime: 12234

#15 ne: 10-06-2006, 13:19:35
Thonjt... :D

 • Postime: 5949

#16 ne: 10-06-2006, 13:25:52
jo thonjte Lefto, jo thonjte, se do na semuresh nga mikrobet :d e ku te mbytet Barkafeja pa ty pastaj :P

 • Postime: 12234

#17 ne: 10-06-2006, 13:28:43
Jo mo se tash edhe po te me ndodh dicka  nuk shkoj me sy hapur, ti lo celesat ty... :D...
Plus edhe Xha Miloja eshte verdall... :D

 • Postime: 5949

#18 ne: 10-06-2006, 13:32:38
jo jo xhajes mos i le gjo, se kushedi ku i humbet ai pastaj :P ai s'ka as gjyzlyke i uruari :d vec ato proteza te shkreta qe i heq e ven sa here qe sheh ndonje cuperline LOL

 • Postime: 12234

#19 ne: 10-06-2006, 13:34:55
Po ai eshte i vetmi qe mund ti kem besim... :P..Se paku kshtu me  ka thene nji fshatarke.... :D

 • Postime: 5949

#20 ne: 10-06-2006, 13:37:28
lefto, nuk e di atë ti.... "Trust No One, But YOURSELF!" :P
Hajt se kupto ti, je djalë i zgjut :d

 • Postime: 12234

#21 ne: 10-06-2006, 13:40:02
Si mos ti besoj me, ska   ku ti humbet se  edhe ate e ke leshu takati...Ja qes karrigen  ketu ne hymje  dhe ai  do tekete detyre vetem ti numeroj cuperlinat... :D

 • Postime: 5949

#22 ne: 10-06-2006, 13:43:35
po po, nga puna qe s'di dhe ai, ai tak-fek i rremben cuperlinat :P... madje po t'i merr dhe ty :d kujdes se po te le pa gje shejtani LOL

 • Postime: 12234

#23 ne: 10-06-2006, 13:50:27
Jo jo se une e ai i kena ndare ,,private property,, qe kena.... :D..Vetem se  per nje jena ne dileme.... :D

 • Postime: 5949

#24 ne: 10-06-2006, 14:32:32
epo hajt, fet-e-fet ndajeni dhe dilemen :P  se pastaj beni dhe gjumin rehat :d LOL

Temat e fundit