Cfare po hani ose po pini tani? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6859 · 175866

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

ne: 09-06-2006, 17:41:05
... une po haj kajsi jarge: shume te embla :)

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-06-2006, 17:49:17
Ehh plaku po ha, buke misri te ngrohte, djathe dele, dhe ohohoooo 1 shishe me dhalle te ftohte kam.

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2 ne: 09-06-2006, 18:03:23
uaaa c'na shtove nepsin :( m'ka marr malli për buke misri... ohohoooo me qumësht edhe pakëz kripe sa për merak shijen :-[... awww so niiiice jarge:

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-06-2006, 02:26:29
Une po pi leng molle, po jane nga ato te Michiganit apo te Florides, kete s'po e marr vesh.... :P

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 10-06-2006, 05:18:25
Akullore te kivit shume e mire qenka .....Doni pak  :)

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 10-06-2006, 06:05:55
Jam duke pi kafen e mengjesit   :-[ :D  pagjume:

#6 ne: 10-06-2006, 08:04:19
une po mbaroj nje hamburger dhe nje cola

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 10-06-2006, 08:10:05
Po atë hamburgerin nga ato te Raqit e ke me te gjiro Ana Maria?  :D LOL  :D i bën te mira ai  :D

#8 ne: 10-06-2006, 08:15:26
 LOL LOL LOL nga te Raqit i kam me, e gjete  LOL

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 10-06-2006, 08:17:32
 :D
Sa me ka marre malli per ato hamburger te Raqit  :D sa te mira i bente  :D
Me lek e morre me apo e shenove emrin ne listen e borxheve?  :D LOL LOL

#10 ne: 10-06-2006, 08:22:27
 LOL me lek i mora, me lek LOL

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 10-06-2006, 08:23:19
Nga cilat e morre me nga ato qe jane 700 lek apo nga ato njemishet?  :D LOL LOL

#12 ne: 10-06-2006, 08:28:35
njemishet se me pelqejne me mish jo me sallam. ahahha
 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 10-06-2006, 08:34:20
Mua me pelqejne ty dyja  :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#14 ne: 10-06-2006, 13:12:30
kam përpara një tas me kumbulla te kuqe dhe me dardha :P :-[ kur te mbaroj me kumbullat,  do filloj me dardhat :d

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#15 ne: 10-06-2006, 13:19:35
Thonjt... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#16 ne: 10-06-2006, 13:25:52
jo thonjte Lefto, jo thonjte, se do na semuresh nga mikrobet :d e ku te mbytet Barkafeja pa ty pastaj :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#17 ne: 10-06-2006, 13:28:43
Jo mo se tash edhe po te me ndodh dicka  nuk shkoj me sy hapur, ti lo celesat ty... :D...
Plus edhe Xha Miloja eshte verdall... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#18 ne: 10-06-2006, 13:32:38
jo jo xhajes mos i le gjo, se kushedi ku i humbet ai pastaj :P ai s'ka as gjyzlyke i uruari :d vec ato proteza te shkreta qe i heq e ven sa here qe sheh ndonje cuperline LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#19 ne: 10-06-2006, 13:34:55
Po ai eshte i vetmi qe mund ti kem besim... :P..Se paku kshtu me  ka thene nji fshatarke.... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#20 ne: 10-06-2006, 13:37:28
lefto, nuk e di atë ti.... "Trust No One, But YOURSELF!" :P
Hajt se kupto ti, je djalë i zgjut :d

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#21 ne: 10-06-2006, 13:40:02
Si mos ti besoj me, ska   ku ti humbet se  edhe ate e ke leshu takati...Ja qes karrigen  ketu ne hymje  dhe ai  do tekete detyre vetem ti numeroj cuperlinat... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#22 ne: 10-06-2006, 13:43:35
po po, nga puna qe s'di dhe ai, ai tak-fek i rremben cuperlinat :P... madje po t'i merr dhe ty :d kujdes se po te le pa gje shejtani LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#23 ne: 10-06-2006, 13:50:27
Jo jo se une e ai i kena ndare ,,private property,, qe kena.... :D..Vetem se  per nje jena ne dileme.... :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#24 ne: 10-06-2006, 14:32:32
epo hajt, fet-e-fet ndajeni dhe dilemen :P  se pastaj beni dhe gjumin rehat :d LOL

Temat e fundit