×

Cfare po hani ose po pini tani?

Cfare po hani ose po pini tani?

· 6850 · 128904

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6825 ne: 12-02-2020, 21:11:49
 
  :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6826 ne: 12-02-2020, 23:25:02
   :D
E ndanë në gjys? 😋

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6827 ne: 13-02-2020, 06:42:37
E ndanë në gjys? 😋
Te teren moj ☺️ :perqafim

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6828 ne: 13-02-2020, 16:30:33
Kafe Latte me caramel ..:)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6829 ne: 13-02-2020, 22:02:52
@erlehta  @SteriOtipi B  ju dy më inspironi drejt obezitetit  :D


Kafe me qumësht e me shkumë unë.


 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6830 ne: 14-02-2020, 11:51:32
Po cmendoje cte ha lol. :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6831 ne: 15-02-2020, 00:58:22
:D

 


« Editimi i fundit: 15-02-2020, 09:21:03 nga Gjumashi »

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6832 ne: 27-02-2020, 17:14:10
Nje mandarine, eh shqypni ishim rehat e pinim vodkan se zyre per qejf, ketu kafe Te zjeme tre here e fruta... 😂

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6833 ne: 05-03-2020, 00:42:53
Kush do nje gote. ^o)


 

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6834 ne: 05-03-2020, 06:09:36
@Gjumashi a pihet esëll 😁

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6835 ne: 05-03-2020, 08:04:14
Jo. Pas darkës ishte.

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6836 ne: 06-03-2020, 02:18:59
Po pi nje gote vere te bardhe... kisha kohe pa pire.

 • Postime: 224
Passion
#6837 ne: 06-03-2020, 14:34:57
 


Po i pres te vijne e
te shpalost menuja  :P

Deri tani revolucioni vazhdon :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6838 ne: 06-03-2020, 18:00:00
Kafe se jam me mangesi gjumi...:)

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6839 ne: 11-03-2020, 21:24:57
pi uje dhe ha chips

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6840 ne: 12-03-2020, 06:26:20
Pi kafen e parë 😁

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6841 ne: 12-03-2020, 08:19:32
... Na sille dhe ne nje kafe... Te po beje dhe une :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6842 ne: 12-03-2020, 10:55:29
Kafe, por pa lajme. Na lodhen.

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6843 ne: 03-04-2020, 11:28:13
Pi kafen e parë 😁
@Parloté qysh je? Se ti duhet te jesh ne rendin e pare te perballjes me krizen aktuale!

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6844 ne: 03-04-2020, 15:13:59
Sa bera nje ekspres se akoma jam pergjumesh..:) kjo dita sot Ta shpifka.

 • Postime: 224
Passion
#6845 ne: 10-06-2020, 23:18:01
Qershi
u ngopa njehere
u pastruan nga berthamat(pune e madhe kjo) e me pas recel. :)

Reçel ne furre?
Sot e mesova. :P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#6846 ne: 13-06-2020, 02:05:03
@Parloté qysh je? Se ti duhet te jesh ne rendin e pare te perballjes me krizen aktuale!


Falemnderës e ndjesë si më paska ikur kjo ☺️
Ta them të drejtën, i uroja vetes izolimin total. Të mos bëja asgjë, një herë në jetë. 😊


Tema: po e ndjell gjumin, por jo.....

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6847 ne: 13-06-2020, 21:45:50
Bera nje barbecue sot se ishte koha ideale per te.

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6848 ne: 14-06-2020, 14:25:14
Rrush te thate  :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6849 ne: 30-06-2020, 06:27:48
Kafene e bekuar ☕☕☕
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X