Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 41 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 39309

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1000 ne: 25-07-2011, 10:06:38
ngritur eshte o pafidhe.....po vetem dritare shoh. Asgje interesante s'ka ende...

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1001 ne: 25-07-2011, 12:18:28
Mishelin tu pi cigare dhe kafe turke... :D :D

Nuk kthehet filxhani keshtu o aguridhe.. :D :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1002 ne: 25-07-2011, 14:26:26
2 vete siper njeri tjetrit
por nuk po dalloj mire cili eshte poshte :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1003 ne: 08-08-2011, 00:41:29
sec qenka njeri qe po futet fshehurazi te hyrja :D :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1004 ne: 08-08-2011, 10:20:50
tek hyrja e misheli more? hmmmmm:

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 08-08-2011, 13:47:18
se kom mendjen fare se cka ka jashta

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1006 ne: 08-08-2011, 14:01:43
tek hyrja e misheli more? hmmmmm:
jo jo eshte hyrja e nje tjetre po nuk po ja permend emrin :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1007 ne: 08-08-2011, 15:18:51
jo jo eshte hyrja e nje tjetre po nuk po ja permend emrin :D
..vetem ajo mos te jete.. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1008 ne: 09-08-2011, 13:06:07
Tipin qe lahet ne Pishine. .....LOL

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 09-08-2011, 13:48:45
shoh femij duke lozor

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1010 ne: 10-08-2011, 09:54:39
shikoj njeren duke bere me shenje qe ti shkoj ne shtepi.. hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 22-08-2011, 10:47:09
adoleshete qe rrjepin prindrit dhe ngelen kafeneve :@

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1012 ne: 22-08-2011, 17:12:41
tim kacurelsin me trecerekshe :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1013 ne: 24-08-2011, 14:16:57
vilen e ereles :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1014 ne: 24-08-2011, 14:18:35
:D

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1015 ne: 24-08-2011, 14:21:28
Nje vajze qe eshte mbeshtetur ne tek parafango e makines, dhe shikon oren. Duke kerkuar me koke majtas djathtas.

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1016 ne: 24-08-2011, 14:33:28
njerez, autobusa,ndertesa

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 24-08-2011, 16:20:17
Rruge..makina..edhe nje dyqan me pula te pjekme.. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1018 ne: 24-08-2011, 16:23:37
Tregom ncilen lagje je e  vi tme shikosh dhe mua  :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1019 ne: 24-08-2011, 16:24:58
haha te kam pa njehere....me ka mjaftu.. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1020 ne: 24-08-2011, 16:25:44
Kam qene shume larg vi tme shikosh nga afer  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1021 ne: 24-08-2011, 16:27:52
by...thet e vajzave qe kalojne ne rruge :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1022 ne: 24-08-2011, 20:22:57
Une nga dritarja ime shikoj Oqeanin Atlantik.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 24-08-2011, 20:30:26
Po shof komshinjt qe e paskan pru koken nga pushimet LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1024 ne: 24-08-2011, 23:19:35
njeriun e padukshem

Temat e fundit