Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1768 · 42781

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1025 ne: 24-08-2011, 23:30:30
Shejtania e ujkut,hajde te dritarja ime pak :D :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 24-08-2011, 23:42:42
ja prit te marr British airways :P  :perqafim

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1027 ne: 24-08-2011, 23:49:28
Te nis nje makine direkt mi  :D shigjete ne vend  :D  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1028 ne: 24-08-2011, 23:50:22
Te nis nje makine direkt mi  :D shigjete ne vend  :D  ;)

po se nise je i shajt deri ne brez te 7te :P LOL

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1029 ne: 29-08-2011, 14:17:46
jeshellek

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1030 ne: 31-08-2011, 10:05:43
gjelberim dhe njerez qe pijne kafe. :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1031 ne: 31-08-2011, 14:20:31
nje 150 kg femer :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1032 ne: 03-09-2011, 16:27:49
nje forumist qe po kalon me shpejtesi :D :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1033 ne: 04-09-2011, 12:16:09
Makinat e garave qe bejn xhiron e provave para gares. (makinat e vjetra )

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1034 ne: 05-09-2011, 14:07:06
nje alamet gjoksi(pamja nga siper) :engjell:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1035 ne: 05-09-2011, 14:41:59
ish vilen e te madhit ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1036 ne: 05-09-2011, 16:46:09
ish vilen e te madhit ;)

me too  ;)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1037 ne: 05-09-2011, 16:48:02
Vilen e kryeministrit. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1038 ne: 05-09-2011, 16:56:20
Vilen e kryeministrit. :D

ku ja pe mo mashtrues LOL

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1039 ne: 05-09-2011, 20:08:49
pleq dhe plaka

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1040 ne: 05-09-2011, 21:52:44
te perditshmit po paska mungesa sot

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1041 ne: 05-09-2011, 22:04:35
ferrarin qe kam parkur perpara :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1042 ne: 06-09-2011, 01:16:25
Nje natë të heshtur.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1043 ne: 06-09-2011, 01:28:16
vetura qe kalojn ne rruge :) skam hic gjume :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1044 ne: 06-09-2011, 11:56:22
qenke i mire per roje ti,pse nuk thua? :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#1045 ne: 06-09-2011, 15:27:04
Bahçen

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1046 ne: 06-09-2011, 23:55:34
njerez qe hyjne e dalin

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1047 ne: 07-09-2011, 00:21:37
Nensyn :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1048 ne: 07-09-2011, 00:25:28
PO TI SKE PUNE TJETER MUA PO ME RUAN..... hmmmmm:

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1049 ne: 07-09-2011, 00:27:06
PO TI SKE PUNE TJETER MUA PO ME RUAN..... hmmmmm:
hahahah po ti perse rri poshte dritares time :P

Temat e fundit