×
Hyrja
Profili

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 33840

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#1025 ne: 24-08-2011, 23:30:30
Shejtania e ujkut,hajde te dritarja ime pak :D :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 24-08-2011, 23:42:42
ja prit te marr British airways :P  :perqafim

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#1027 ne: 24-08-2011, 23:49:28
Te nis nje makine direkt mi  :D shigjete ne vend  :D  ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1028 ne: 24-08-2011, 23:50:22
Te nis nje makine direkt mi  :D shigjete ne vend  :D  ;)

po se nise je i shajt deri ne brez te 7te :P LOL

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#1029 ne: 29-08-2011, 14:17:46
jeshellek

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1030 ne: 31-08-2011, 10:05:43
gjelberim dhe njerez qe pijne kafe. :D

 • Postime: 2173

#1031 ne: 31-08-2011, 14:20:31
nje 150 kg femer :D

 • Postime: 2568

#1032 ne: 03-09-2011, 16:27:49
nje forumist qe po kalon me shpejtesi :D :D

 • Postime: 266

#1033 ne: 04-09-2011, 12:16:09
Makinat e garave qe bejn xhiron e provave para gares. (makinat e vjetra )

 • Postime: 2173

#1034 ne: 05-09-2011, 14:07:06
nje alamet gjoksi(pamja nga siper) :engjell:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1035 ne: 05-09-2011, 14:41:59
ish vilen e te madhit ;)

 • Postime: 12743

#1036 ne: 05-09-2011, 16:46:09
ish vilen e te madhit ;)

me too  ;)

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1037 ne: 05-09-2011, 16:48:02
Vilen e kryeministrit. :D

 • Postime: 12743

#1038 ne: 05-09-2011, 16:56:20
Vilen e kryeministrit. :D

ku ja pe mo mashtrues LOL

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#1039 ne: 05-09-2011, 20:08:49
pleq dhe plaka

 • Postime: 2568

#1040 ne: 05-09-2011, 21:52:44
te perditshmit po paska mungesa sot

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#1041 ne: 05-09-2011, 22:04:35
ferrarin qe kam parkur perpara :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1042 ne: 06-09-2011, 01:16:25
Nje natë të heshtur.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1043 ne: 06-09-2011, 01:28:16
vetura qe kalojn ne rruge :) skam hic gjume :D

 • Postime: 2173

#1044 ne: 06-09-2011, 11:56:22
qenke i mire per roje ti,pse nuk thua? :D

 • Postime: 1498

#1045 ne: 06-09-2011, 15:27:04
Bahçen

 • Postime: 2568

#1046 ne: 06-09-2011, 23:55:34
njerez qe hyjne e dalin

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#1047 ne: 07-09-2011, 00:21:37
Nensyn :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1048 ne: 07-09-2011, 00:25:28
PO TI SKE PUNE TJETER MUA PO ME RUAN..... hmmmmm:

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#1049 ne: 07-09-2011, 00:27:06
PO TI SKE PUNE TJETER MUA PO ME RUAN..... hmmmmm:
hahahah po ti perse rri poshte dritares time :P

Temat e fundit