Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 44 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 39596

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1075 ne: 15-09-2011, 10:35:39
cdo me perversa ti mi :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1076 ne: 15-09-2011, 10:36:03
sepse une jam edhe nme perverse...akoma se ke marre vesh???? :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1077 ne: 15-09-2011, 10:37:30
ti je perverse e mire mi, ai eshte kokrra perversit LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1078 ne: 15-09-2011, 10:40:24
shhhtttt se duan te gjithe pastaj nga "perversiteti" yne....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1079 ne: 15-09-2011, 10:40:53
hahhaaaa pirvuuu tani

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1080 ne: 16-09-2011, 11:28:03
njerez qe levizin si te trullosur..hahah :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1081 ne: 16-09-2011, 21:20:58
Naten...duke mbeshtjelle gjithcka nen rroben e saj të zeze.

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1082 ne: 17-09-2011, 14:15:18
Naten...duke mbeshtjelle gjithcka nen rroben e saj të zeze.

dream,pse kaq pesimiste? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1083 ne: 17-09-2011, 22:04:41
pallatin perballe

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1084 ne: 17-09-2011, 22:22:49
detin...qenka vaj fare.....

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1085 ne: 03-10-2011, 22:22:16
njerez qe hyjne e dalin fshehurazi diku

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1086 ne: 04-10-2011, 11:41:04
po shof nje nare , qe po i thyen kembet nga takat e larta.. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1087 ne: 04-10-2011, 15:36:08
po shoh kolegen perballe qe me ben ca shenja pa lidhje...LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1088 ne: 05-10-2011, 09:15:34
njerez qe hyjne e dalin fshehurazi diku

 hmmmmm: hmmmmm:...sa e çuditshme ....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1089 ne: 05-10-2011, 09:44:58
po shikoj nje zonje qe po gatuan per femijet mengjesin......

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1090 ne: 05-10-2011, 14:53:37
trishtimin te vizatuar ne xhamat e komshiut  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1091 ne: 05-10-2011, 15:08:19
pse i ka vdek gruaja???? :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1092 ne: 06-10-2011, 10:14:22
rremuje......

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1093 ne: 06-10-2011, 10:23:25
shoh ca xhafrra qe bejne si pickellonja te bukura LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1094 ne: 06-10-2011, 10:25:22
pilicin qe i bie pilbilit :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1095 ne: 06-10-2011, 10:26:11
shoh kete kolegen time qe po blen nje gje te ai burri poshte....

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1096 ne: 09-10-2011, 13:47:54
shoh kete siper qe po sheh ate poshte :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1097 ne: 09-10-2011, 20:29:04
shoh kete siper qe po sheh ate poshte :P
me ate me xham apo ate pa xham me pe????

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1098 ne: 09-10-2011, 21:56:02
Rruge me sa tabela dhe nese nxjerr edhe pak koken shoh deti : P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1099 ne: 11-10-2011, 13:15:33
alamet shalesh :-[

Temat e fundit