Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 34714

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1100 ne: 11-10-2011, 14:52:03
shalet e njeres nga forumi jane :P

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1101 ne: 12-10-2011, 06:34:46
Gjethet e pemes qe lekunden nga era, dhe qe krijojne figura abstrakte ne xhamin tim nga drita e henes.

 • Postime: 12743

#1102 ne: 12-10-2011, 13:37:42
me pak fjale andej nga ty qenka kohe e keqe loool

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1103 ne: 12-10-2011, 13:52:25
Nje dite Të trishtë..

 • Postime: 12234

#1104 ne: 12-10-2011, 13:53:19
Hapu pak te shikoj dhe une  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1105 ne: 12-10-2011, 15:41:36
Kete kopukun duke ja lyp nje femre> :P :P

 • Postime: 12743

#1106 ne: 12-10-2011, 21:31:01
komshiun qe po rreh komshijen keq fare  :P

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1107 ne: 12-10-2011, 21:33:23
Mishelin qe po lyen buzet me buzkuq. nderkohe qe ata komshit zihen per flokesh.

 • Postime: 12743

#1108 ne: 12-10-2011, 21:39:07
uaaaaaa ti je ajo hija qe reflekton...ytt spiun kukllash LOL

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1109 ne: 12-10-2011, 21:42:12
Po te gjuj ty he dreq, se po mundohem te shikoj cfare modeli buzkuqi ke, qe te ta blej per dhurate.

 • Postime: 12743

#1110 ne: 12-10-2011, 21:50:36
me ca do me gjush mer malukat....ik se te rashe une me vazo kokes :P

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#1111 ne: 12-10-2011, 22:13:01
Ke fuqi ti moj te me gjuash me vazo, po ti je poshte moj, une jam lart. Nejse une po pres nje vazo me lule nga ty, por jo nen plehun te fshehesh tritol, se ta ben ti, ske meshire.

 • Postime: 12743

#1112 ne: 13-10-2011, 07:51:31
po shikoj sesi lindi dielli....i shkreti e filloi turnin e pare loool

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1113 ne: 13-10-2011, 13:28:52
shalet e ksaj te nxirra nga dielli :D

 • Postime: 12743

#1114 ne: 13-10-2011, 13:44:33
kujt ooooo
po shoh njerin qe po punon me matrapik hahhaha

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1115 ne: 13-10-2011, 14:29:29
salen non stop :d

 • Postime: 12743

#1116 ne: 13-10-2011, 15:31:52
saleten mi??? Looool

 • Postime: 2568

#1117 ne: 14-11-2011, 21:50:02
qetesi e madhe sonte se ku paskan ik njerzit

 • Postime: 12743

#1118 ne: 14-11-2011, 23:05:01
eshte ftohte sot

 • Postime: 2568

#1119 ne: 14-11-2011, 23:56:36
nje zjar te madh dhe njerez qe ngrohen reth e perqark :D

 • Postime: 12743

#1120 ne: 15-11-2011, 11:45:24
me siguri do kene qene ata te bashkise LOL

 • Postime: 2568

#1121 ne: 15-11-2011, 13:40:47
ka mundesi mishel se si ka ardh akoma furnizimi me xhupat e rinj

 • Postime: 12743

#1122 ne: 15-11-2011, 15:34:46
shoh asgje interesante.....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1123 ne: 15-11-2011, 18:00:25
Vjeshten me te gjitha ngjyrat e saj.

 • Postime: 2568

#1124 ne: 15-11-2011, 23:16:58
eresir neper dritare

Temat e fundit