Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 39600

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 03-02-2010, 17:10:19
po ndertesen e RTSHse  ;)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 05-02-2010, 08:45:29
Shi shii :S

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#652 ne: 22-02-2010, 15:56:43
nje trafik te papar

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 22-02-2010, 16:10:08
RTSHne shof

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#654 ne: 22-02-2010, 16:11:00
universitetin e new york

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 22-02-2010, 16:11:54
kasharin :D

#656 ne: 23-02-2010, 00:23:48
Dumbon! LOL

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 23-02-2010, 00:31:07
Gjitonen :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 27-02-2010, 16:36:57
...zymtesi...dhe shii..

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 27-02-2010, 16:37:36
qiellin e kalter dhe diellin .... me kishte marre malli per kete pamje :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 27-02-2010, 16:41:57
Shejtanen duke pare diellin... :P :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 27-02-2010, 16:47:41
Shejtanen duke pare diellin... :P :engjell:

;) :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#662 ne: 27-02-2010, 22:03:44
shejtanen duke kaluar rugen

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 27-02-2010, 22:18:41
Vulin me komshien :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 23-03-2010, 23:27:03
per momentin asgje....e kam grilen e mbyllur :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 23-03-2010, 23:28:50

shi, zymtesi, gjysemerresire, neone te zbehte, kalimtare te vone...
me ngjan me nje nate te trishte..

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 24-03-2010, 00:21:14
qytetin ne gjume

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 24-03-2010, 10:57:30
Shiun...

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 24-03-2010, 11:17:17
rremuje...njerez ,makina......

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 24-03-2010, 11:21:17
Baçe...gazon...lule ...oborrin tim me pak fjale  :P

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 24-03-2010, 17:19:59
Asgje, sepse me sollen nje lule te madhe qe ma pushtoi tere dritaren.. :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 24-03-2010, 17:29:55
po shoh komshiun e ri perballe qe qenka ...uauuuuuuuuuuuuu :O :O

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#672 ne: 24-03-2010, 17:31:14
kaos

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 24-03-2010, 19:32:01
erresiren qe kaploi qiellin

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#674 ne: 25-03-2010, 07:38:26
shtepin e komshijes....

Temat e fundit