Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 39599

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#675 ne: 26-03-2010, 21:35:47
new york-un

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#676 ne: 26-03-2010, 21:38:54
komshin duke kenduar sa ka ne koke...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#677 ne: 26-03-2010, 21:39:35
pse ajo bertiska kaq shume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 26-03-2010, 21:40:43
nje mashtrus

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#679 ne: 26-03-2010, 21:41:11
pse ajo bertiska kaq shume
kendon... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 26-03-2010, 23:53:41
....nje nate te qete..

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 27-03-2010, 09:15:29
Diellin..qiellin..

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#682 ne: 27-03-2010, 15:59:10
shejtanen ne ballkon

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 27-03-2010, 16:54:02
perpiqem te shoh pak gjelberim..po ska shanse.... hmmmmm:

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 27-03-2010, 17:08:09
shoh kopshtin tim makinen time

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 27-03-2010, 23:21:39

nje nate te lagesht...

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 27-03-2010, 23:23:22
shpija te vjetra  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#687 ne: 28-03-2010, 13:27:12
dy qen f m duke puth  dhe nje plak duke bere albitrin :p :)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#688 ne: 28-03-2010, 16:26:19
nje grua qe po pastron...shkund batanijet...

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 28-03-2010, 17:23:49
qiell...........die ll......... :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 28-03-2010, 22:46:52
rojen e parkimit

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#691 ne: 28-03-2010, 23:53:38
ter qytetin

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#692 ne: 29-03-2010, 08:10:52
disa peme dhe ndertesa....

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 29-03-2010, 10:56:06
diell.....dhe mua po me iken truri ketu mbyllur

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#694 ne: 05-04-2010, 19:03:57
shejtanen duke pir kafe te lokali

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 07-04-2010, 12:47:50
Njerez..te kategorive te ndryshme...:D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 07-04-2010, 12:49:24
Oborrin tim me bar jeshil e komshiun qe del e gjoja pi cigare ne verande, qe t'a shoh une LOL LOL

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#697 ne: 07-04-2010, 12:51:33
perde ngjyre lejla :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 07-04-2010, 15:01:15
gjethet e pemeve

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#699 ne: 07-04-2010, 16:29:01
nje vajz qe po qan :(

Temat e fundit