Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 39598

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 07-04-2010, 16:36:32
femi qe po luajn me top :) u knaqen ahah

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 20-04-2010, 00:51:06
shiun qe bie...

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 22-04-2010, 12:24:01
diell........... >< >< >< ><

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 22-04-2010, 12:25:14
peme, bar,lule, qiell diell e ca ndertesa te larta :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#704 ne: 22-04-2010, 15:43:44
peme,ndertesa,dhe nje grue qe po nden tesha...kam frik mos bie qe atje...por do pres edhe pak...te shikoj cdo behet... :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#705 ne: 22-04-2010, 21:13:22
new york

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 22-04-2010, 21:27:39
erresire

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#707 ne: 22-04-2010, 21:29:55
diellin

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#708 ne: 23-04-2010, 14:40:26
njerezit duke shpejtuar posht e nalt pas halleve te tyre...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#709 ne: 24-04-2010, 00:04:41
shtepit njembi nje dritare

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 25-04-2010, 14:59:12


Nje mix...shi e dielli...:)

 • Postime: 173
 • Karma: +9/-7
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 25-04-2010, 15:03:22
Qiellin e kalter me blu se kurre.

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#712 ne: 25-04-2010, 15:10:51
pemet qe levizin nga era...

 • Postime: 48
 • Karma: +2/-0

#713 ne: 25-04-2010, 15:19:00
nje lis te gjate.

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#714 ne: 25-04-2010, 15:55:46
shiun qe bie...

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#715 ne: 26-04-2010, 12:53:51
njerez te pa pune...shkojne verdall....

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#716 ne: 26-04-2010, 12:55:51
oj  keto njerez  qe thua ti jane brenda dritares.... lol

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#717 ne: 26-04-2010, 12:57:37
oj  keto njerez  qe thua ti jane brenda dritares.... lol

oj ti je te pjesa tjeter mos genje...hahhaah oj zgjate pak qafen...hahaah shi  shifff hahahhahah....oj vdiqa hahahhaha

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#718 ne: 26-04-2010, 12:58:44
une shoh barakat

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#719 ne: 26-04-2010, 13:00:35
Une shohe kalane e Prizrenit! :D

mike mirre se erdhe :)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#720 ne: 26-04-2010, 13:01:26
hahahahhaha ca baraka mii se me qmene....haahahhaha a...

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#721 ne: 26-04-2010, 13:02:49
po ja mi,zgjate koken eshe shihi..... LOL

Une shohe kalane e Prizrenit! :D

mike mirre se erdhe :)
Mirse te gjeta

Paske shtepine ne vend te volitshem

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#722 ne: 26-04-2010, 13:04:44
shohe qiellin :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#723 ne: 26-04-2010, 13:09:02
kush nuk e sheh ate.....

shoh shtyllat e telefonit

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#724 ne: 26-04-2010, 13:09:44
uaaaa sa bukur eshte te shikosh qiellin :D po djell skeni...

Temat e fundit