×
Hyrja
Profili

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 33819

 • Postime: 1498

#725 ne: 26-04-2010, 13:12:13
kur ska qene qiellii bukur....

edhe dilli do dal,.....ja une po e shoh....

 • Postime: 1215

#726 ne: 26-04-2010, 13:13:37
hahahahhah cili DILL mej hahahhaha
hahhhahahahhahahahh aha


hahahahahhahahahahahahahahhaahahahha ha................... ................... ........

 • Postime: 1498

#727 ne: 26-04-2010, 13:15:42
dilli dilli,ato te dollogozhdes i thuen ashtu...

ishte ne fakt gabim por.....

 • Postime: 1215

#728 ne: 27-04-2010, 12:02:50
njeriu nga gabimet mesohet hahahaha


qiellin tme reja... :(

 • Postime: 322

#729 ne: 27-04-2010, 12:04:09
Teatrin Kombetar       ^o)

 • Postime: 1498

#730 ne: 27-04-2010, 12:06:11
Muret e Kalbura

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 27-04-2010, 13:09:57
bredhin!

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 27-04-2010, 14:05:20
detin

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 27-04-2010, 21:13:16
  Vetura te parkuara keq :(

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 27-04-2010, 21:15:23
shoh shtepi qe sdua ti shoh :(........

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 27-04-2010, 22:01:03
shohe yjet e nates!

 • Postime: 1498

#736 ne: 28-04-2010, 09:04:10
gjithmon te njejten!!

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 28-04-2010, 09:07:55
Nje pargink veturash, me pas nje park i vogel dhe ca lisa qe sadopak e zbusin egersin e betonit te qytetit, e ne kete dite me diell, duken bukur :)

 • Postime: 1498

#738 ne: 28-04-2010, 09:10:51
hahhaha,shikimin e paske shume te mprehte dhe te larget....

tek pejsazhi im ndryshoi dicka,nje njeri nga shtepia perball doli ne ballkon....

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 28-04-2010, 09:14:29
Shikimin e kam gjer ne yje une :P 

ahahah, sa shpejt te ndryshueka pejsazhi ty :D

 • Postime: 1498

#740 ne: 28-04-2010, 09:42:41
Ah une me kete pejsazh,gjeja me e mire qe mund te kisha  :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 28-04-2010, 09:55:08
Gjen me te mire pejsazhin e ke a ? :D

 • Postime: 1498

#742 ne: 28-04-2010, 09:59:26
ishte nje shaka,vendi ku ndodhem tani,ka pejsazhin me te keq qe ekziston....

kur vjen puna per pejsazhe,perdor imagjinaten une... :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 28-04-2010, 10:01:22
ahaha,, dhe sa eshte e mjaftueshme ?  :D

 • Postime: 1498

#744 ne: 28-04-2010, 10:11:02
asnjhere e mjaftueshme,smund te arrij assesi ate idealen :P

 • Postime: 1215

#745 ne: 28-04-2010, 10:14:00
;)

si nje dritare mund ta marre pjesen ndeermjet 2 pc-ve,dmth shikoj vox nga kjo dritare... :D :D   pucc

 • Postime: 1498

#746 ne: 28-04-2010, 10:16:06
e anessa,si eshte koha andej prapa????

 • Postime: 1215

#747 ne: 28-04-2010, 10:20:39
mire mire...por sikur me qene ne big brother.... LOL LOL e di ti

 • Postime: 1498

#748 ne: 28-04-2010, 10:22:17
hahhahhahhahhah e di edi... LOL

 • Postime: 1215

#749 ne: 28-04-2010, 10:24:16
;) ;)        ;)

Temat e fundit