Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1769 · 44506

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#725 ne: 26-04-2010, 13:12:13
kur ska qene qiellii bukur....

edhe dilli do dal,.....ja une po e shoh....

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#726 ne: 26-04-2010, 13:13:37
hahahahhah cili DILL mej hahahhaha
hahhhahahahhahahahh aha


hahahahahhahahahahahahahahhaahahahha ha................... ................... ........

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#727 ne: 26-04-2010, 13:15:42
dilli dilli,ato te dollogozhdes i thuen ashtu...

ishte ne fakt gabim por.....

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#728 ne: 27-04-2010, 12:02:50
njeriu nga gabimet mesohet hahahaha


qiellin tme reja... :(

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#729 ne: 27-04-2010, 12:04:09
Teatrin Kombetar       ^o)

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#730 ne: 27-04-2010, 12:06:11
Muret e Kalbura

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 27-04-2010, 13:09:57
bredhin!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 27-04-2010, 14:05:20
detin

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 27-04-2010, 21:13:16
  Vetura te parkuara keq :(

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 27-04-2010, 21:15:23
shoh shtepi qe sdua ti shoh :(........

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 27-04-2010, 22:01:03
shohe yjet e nates!

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#736 ne: 28-04-2010, 09:04:10
gjithmon te njejten!!

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 28-04-2010, 09:07:55
Nje pargink veturash, me pas nje park i vogel dhe ca lisa qe sadopak e zbusin egersin e betonit te qytetit, e ne kete dite me diell, duken bukur :)

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#738 ne: 28-04-2010, 09:10:51
hahhaha,shikimin e paske shume te mprehte dhe te larget....

tek pejsazhi im ndryshoi dicka,nje njeri nga shtepia perball doli ne ballkon....

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 28-04-2010, 09:14:29
Shikimin e kam gjer ne yje une :P 

ahahah, sa shpejt te ndryshueka pejsazhi ty :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#740 ne: 28-04-2010, 09:42:41
Ah une me kete pejsazh,gjeja me e mire qe mund te kisha  :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 28-04-2010, 09:55:08
Gjen me te mire pejsazhin e ke a ? :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#742 ne: 28-04-2010, 09:59:26
ishte nje shaka,vendi ku ndodhem tani,ka pejsazhin me te keq qe ekziston....

kur vjen puna per pejsazhe,perdor imagjinaten une... :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 28-04-2010, 10:01:22
ahaha,, dhe sa eshte e mjaftueshme ?  :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#744 ne: 28-04-2010, 10:11:02
asnjhere e mjaftueshme,smund te arrij assesi ate idealen :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#745 ne: 28-04-2010, 10:14:00
;)

si nje dritare mund ta marre pjesen ndeermjet 2 pc-ve,dmth shikoj vox nga kjo dritare... :D :D   pucc

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#746 ne: 28-04-2010, 10:16:06
e anessa,si eshte koha andej prapa????

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#747 ne: 28-04-2010, 10:20:39
mire mire...por sikur me qene ne big brother.... LOL LOL e di ti

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#748 ne: 28-04-2010, 10:22:17
hahhahhahhahhah e di edi... LOL

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#749 ne: 28-04-2010, 10:24:16
;) ;)        ;)

Temat e fundit