Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1768 · 42782

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 28-04-2010, 12:07:25
shtepite private!

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#751 ne: 28-04-2010, 17:05:26
roltet

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 28-04-2010, 18:51:50
natyren!

 • Postime: 19
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 02-05-2010, 13:56:09
sen per momentin

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 02-05-2010, 14:13:05

Shi....:(

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 02-05-2010, 21:45:18
makinat!

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#756 ne: 03-05-2010, 09:14:51
drunjte e parkut

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 03-05-2010, 11:43:07
shohe natyren se si funksionon pa te mete!

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#758 ne: 11-05-2010, 14:18:24
vizion plus

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 11-05-2010, 14:20:08
top channel

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 30-05-2010, 23:22:06
nje cift qe po pllaquritet :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 30-05-2010, 23:23:54
TV Erseken LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#762 ne: 01-06-2010, 14:59:34
piramiden

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 01-06-2010, 15:00:53
drejtorine e policise

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#764 ne: 01-06-2010, 15:02:26
dhe lanen se harrova :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 04-07-2010, 15:11:30
..diellllllllll :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#766 ne: 04-07-2010, 16:32:16
shejtanen qe po ushqen macen :P :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 04-07-2010, 17:30:43
Vulin tu pi cigare

#768 ne: 04-07-2010, 19:42:49
njerez qe dalin per shetitje...
vetem une u trasha ktu! :(

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 04-07-2010, 19:43:44
njerez qe dalin per shetitje...
vetem une u trasha ktu! :(

spling.....ku je ti :P  :perqafim :perqafim

#770 ne: 04-07-2010, 19:44:47
honesttt... :perqafim
ktu jam una... :( tu lexu me demek... :P
.
ti si je? :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 04-07-2010, 19:46:01
honesttt... :perqafim
ktu jam una... :( tu lexu me demek... :P
.
ti si je? :)

edhe una tu lexu me demek......u trasha e spo mban me  :perqafim

#772 ne: 04-07-2010, 19:46:57
sa me thelle tja hysh korrikut aq me shume fluturo menia per det... :(

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 04-07-2010, 19:48:02
sa me thelle tja hysh korrikut aq me shume fluturo menia per det... :(


se di sesi do ta shtyj per zotin.......shume i gjate do me duket korriku

p.s. ca po lexon miiiiiiiii.....?

#774 ne: 04-07-2010, 19:50:05
leksione per provim neser.... :(
ah sikur te ishte nai roman, e kisha maru mrena nates me qef te madh :D

po ti ca po lexon, se sikur i ke maru iher apo jo? :S

Temat e fundit