×
Hyrja
Profili

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1766 · 33804

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 04-07-2010, 19:52:00
po mua sme mjafton nje here moj ,e dua per se dyti :P....jam me sezon tani ,sikurse dhe ti.ta dish cfare po lexoj....psikologji a dhe psikopatologjia e sjelljes seksuale.

ku me bin mua keto lende moj ............ :D :P

#776 ne: 04-07-2010, 19:54:34
ouuuu??? sa interesante... :D
na hap nai teme nqs ke nai info qe ja vlen te diskutohet... LOL

suksese mqs ra fjala :)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 04-07-2010, 19:58:07
ouuuu??? sa interesante... :D
na hap nai teme nqs ke nai info qe ja vlen te diskutohet... LOL

suksese mqs ra fjala :)

suksese dhe ti ylli............ meqe ra fjala tani jam te kapitulli: Cfare urrejne me shume burrat ne seks(20 ankesat e tyre)...ja vlen me e diskutu apo kujt i pla... pse ankohen :P ??????????

#778 ne: 04-07-2010, 20:00:30
muahahahaaaa... ja vlen mi, le qe keta vetem te ankohen dine... :P
renditi pak ti iher sipas librit ankesat pastaj ti shumojme... LOL


ej, eshte hap nai dege e re seksologjie apo si o puna? :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 04-07-2010, 20:02:22
muahahahaaaa... ja vlen mi, le qe keta vetem te ankohen dine... :P
renditi pak ti iher sipas librit ankesat pastaj ti shumojme... LOL


ej, eshte hap nai dege e re seksologjie apo si o puna? :D


hahhahahhahaha  eshte lenda me zgjedhje mi......dhe une zgjodha kete lende sikurse gjithe kursi im :P

#780 ne: 04-07-2010, 20:05:29
ahahaha... thashe se ca sben vaki... po ndryshon shqiperia e spo e marim vesh :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 04-07-2010, 20:06:57
ahahaha... thashe se ca sben vaki... po ndryshon shqiperia e spo e marim vesh :P

tu duk interesante ty apo jo....???????  :D :P

#782 ne: 04-07-2010, 20:09:11
faktikisht... :D po mos i thuaj te gjitha kaq hapur se me vjedhin idene! LOL

 • Postime: 2568

#783 ne: 05-07-2010, 22:03:01
vetem makina dhe njerez pa fund

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 06-07-2010, 12:14:12
  Disa cuna duke mbjelle lule .. :D :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 06-07-2010, 12:15:23
Milito-n :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 06-07-2010, 12:20:21
hahhahahaha  say Hi to him :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 06-07-2010, 12:21:16
ncuq si flas ... jam allnu me te LOL

 • Postime: 2568

#788 ne: 25-07-2010, 16:03:39
shejtanen qe ujit lulet

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 25-07-2010, 16:48:46
Ma puth pak shejtanen nga une  :D

Une shikoj qe bie shi dhe ne rruge s'ka as nje mize jo me njerez  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 25-07-2010, 18:06:46
felixi duke prit atobusin e kazmes

 • Postime: 2568

#791 ne: 26-07-2010, 10:34:46
ishujt e ksamilit

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 26-07-2010, 10:36:41
Ishujt Fiji :D LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 26-07-2010, 16:15:11
akropolin

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 26-07-2010, 16:20:43
Njeres qe bejn vrap, qe hecin me bicikleta & makina, nje helikopter qe po fluturon mbi qytet........

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 26-07-2010, 16:25:14
nje grua qe po reh nje burr..:P

#796 ne: 26-07-2010, 17:05:33
nje grua qe po reh nje burr..:P

nga menyra si po e reh, me duket se ai buri je ti.. :P

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 26-07-2010, 17:06:37
2 goca me mini  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 26-07-2010, 17:07:44
Nje djale duke fol ntel..ka te pakten 20min qe endet poshte e lart rruges.. :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 26-07-2010, 17:14:18
baby ene spring me akullore ne dore duke lepire :P

Temat e fundit