Cfare shikoni nga dritarja juaj ? - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1769 · 44717

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#825 ne: 26-09-2010, 19:22:15
ah keto gjitonet :P lool

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#826 ne: 26-09-2010, 19:24:48
Lumthi ato per ne :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 26-09-2010, 19:27:03
ose mjer te zinjte thuaj :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#828 ne: 26-09-2010, 19:31:28
hahaha
Nje nga te dyja :P une zgjedh te paren ti te dyten  :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 26-09-2010, 19:36:45
komshiun qe me ka humb neper europe shof :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#830 ne: 26-09-2010, 19:49:23
PEME QE LEKUNDEN NGA ERA

#831 ne: 26-09-2010, 20:24:14
Po te njejtat ndertesa, po te njejtat fytyra, po ato rruge qe prej dy dekadash... vetem yjet lart s'kane ndryshuar!

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 26-09-2010, 21:12:43
asgje..........per momentin kam grilen ulur :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#833 ne: 26-09-2010, 23:46:48
Nje nate me shi te zi.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 11-11-2010, 21:08:46
Nje nate me shi te zi.

Njejte!

 • Postime: 7519
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#835 ne: 09-12-2010, 17:22:19
makina te bllokuara ne trafik. :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#836 ne: 09-12-2010, 17:27:17
Nje mjegull... dhe nuk shof gje...

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#837 ne: 09-12-2010, 17:32:53
oh teme e vjeter kjo......

....erresire...... :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#838 ne: 09-12-2010, 17:34:07
Po shikoje Vox, qe shendrit si xixellonje.

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#839 ne: 10-12-2010, 23:16:23
vetem shejtanen shikoj nga dritarja ime se 1 meter na ndan

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#840 ne: 11-12-2010, 19:00:51
Asgje te vecante. Do me pelqente te shihja ndonje gje interesante though. :P :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#841 ne: 11-12-2010, 19:38:02
Unë shoh thëllimë.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#842 ne: 12-12-2010, 10:48:23
Vullkanin tu dal nga shpia me 1 bionde kacurrelse

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#843 ne: 13-12-2010, 09:20:30
boren qe bie, qe e ka marre me qejfin me te madhe.

Bore ne Tetove

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#844 ne: 13-12-2010, 11:15:31
Bardhe ,bardhe,bardhe.... :urra: :urra: :urra:

#845 ne: 13-12-2010, 12:56:57
Diell... :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#846 ne: 13-12-2010, 13:00:50
sky tu fshi rrugen para pallatit lol

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 13-12-2010, 13:07:32
Dajtin mbuluar me bore

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#848 ne: 13-12-2010, 20:45:53
Nje piceri te mbushur me njerez + nje kamariere shqiptare  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#849 ne: 13-12-2010, 20:52:17
Nje nate te mjegullt e te ftohte.

Temat e fundit